Grçks?

Aizsāka gunars 

Ticam
Re: Grçks?
10.04.2006 22:13
nu sakarâ ar asinsradniecîbu ir iespçja, ka bçrniem var bût ìençtiska anomâlija. òemot vçrâ to, ka reliìija ir sûdi, konkrçti sûdi, tad grçks tas nav. es uzskatu, ka tas ir pareizi un pilnîgi pieòemami!
doctus
Re: Grçks?
10.04.2006 22:15
Nee,tas nav normaali. Ne jau no religijas viedokla. Tas vnk taa tizli
Re: Grçks?
11.04.2006 09:26
Tizli ir tas, ka tu tukði vâvuïo. No vienas puses es saprotu, ka tas nav lielai daïai pieòemami, bet no otras, kas tur tâds? Mçs vienkârði daram to, ko mçs vçlamies darît un mums patîk. Iespçjams, ka mûs abus arî uzbudina tieði tas, ka esam brâlçns ar mâsicu.
lilije
Re: Grçks?
11.04.2006 18:31
santa - nekristieði negrçko? Cik izdevîgi...


gunârs - tas, ðíiet, jâzin Tev paðam. es labprâtâk atbalstu attiecîbas, kas iziet ârpus ìimenes loka. cik tâlu jûs viens otru apzinieties kâ radinieku, kâ indivîdu? vai neiet runa tikai par miesisku baudu, iekâri? puis, atrodi draudzeni!!
piekabe
Re: Grçks?
12.04.2006 09:23
vispâr stulbs jautâjums - ja pats zini, ka tas ir grçks - priekð kam te prasi?
katram bûs savs viedoklis...
personîgi man liekas, ka normâli tas nav, vienalga vai radîsiet pçcnâcçjus vai neradîsiet...
jo pedofîls arî nerada pçcnâcçjus - un bieþi nepilngadîgais piekrît attiecîbâm - vai tapçc, ka abas puses piekrît un akta rezultâtâ nerodas pçcnâcçji, vai tapçc mums bûtu jâsit plaukstas un jâsaka: "vai cik jauki!!!"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 10?
Ziņa: