apnicis

Aizsāka dr. 

Re: apnicis
10.04.2006 16:15
ÐObrîd nav laika iedziïinâties tai likumâ, bet ir pamatotas aizdomas, ka tur nav noteikts, ka ârstam obligâti jârunâ krieviski. Arî latvju jaunatnes leila daïa jau ar krievu valodu ir uz Jûs, vai tâdçï viòus neòems par ârstiem?
Cita lieta, ka tad jânodroðina droði vien tulks vai kas tâds. bet piespiest runât krieviski nevar.
dr.
Re: to ,,,
10.04.2006 16:18
paldies,meklçðu atbildi likumdoðanâ,savâdâk te citi ir nenormâli apvainoti un apbiþoti...0)
Re: apnicis
10.04.2006 16:19
Ja man kâ latviete saka- Vi so mnoj DOLÞNI govoritj pa russki, es tur ar ðâdu tâdu kurinâðanu saskatu...
dr.
Re: to mateus
10.04.2006 16:20
kaðíi nemeklçju,bet gan cenðos uzzinât savas tiesîbas,jo ,sakarâ ar manâm sliktajâm krievu val. zinâðanâm cieð pârçjie pacienti laika trûkuma dçï.
ai
Re: apnicis
10.04.2006 16:21
Jautâjums tieðâm diezgan sasâpçjis- ârsti nezin likumus, valodas. Nez kâ ar profesionâlajâm zinâðanâm....
Re: ai
10.04.2006 16:23
Parâdi gan, kur rakstîts, ka ârstam OBLIGÂTI jâmâk krievu valoda?
dr.
Re: to ai
10.04.2006 16:25
un kas tu tâds/a esi ,lai apðaubîtu manu profesionalitâti?
Re: apnicis
10.04.2006 16:33
Es jau mineeju-atkaartoshos: runaa latviski, lai jams runaa krieviski, bet ja nemaaki vispaar krieviski piedaavaa vinjam izveeleeties citu aarstu, krush to maacees. Gan jau pacientu netruux eniivei. Tu tak ar varu nepiespiediisi arii latv val nevienam iemaaciities



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
dr.
Re: to ai
10.04.2006 16:33
protams,mûsdienâs ir normâla parâdîba apriet ârstu,bet tiklîdz aizrâda pacientam,tâ uzreis spura gaisâ un cilvçktiesîbu pârkâpums.
ai
Re: apnicis
10.04.2006 16:39
8. pants. Informâcijas saòemðanas veids (kârtîba un forma)
(1) Informâcija jâsniedz pacientam saprotamâ veidâ, izskaidrojot medicîniskos terminus. Informâciju sniedz, òemot vçrâ pacienta vecumu, briedumu un pieredzi, kultûras, reliìijas un valodas îpatnîbas.
(2) Ja ârstniecîbas persona neprot pacienta valodu vai ja pacienta fizisku trûkumu vai runas defektu dçï ir apgrûtinâta savstarpçja sazinâðanâs, pçc iespçjas nodroðinâms pacientam saprotams izskaidrojums.


Nu nav jau OBLIGÂTI jâprot krievu valoda, bet es saprotu, ka tâ ir arî ârsta problçma- sazinâties ar pacientu

Kâpçc jûs paði nelasiet?Un nevajag apsaukât pacientus!
dr.
Re: apnicis
10.04.2006 16:46
nebrauc virsû.tâpçc te ir forums ,la runâtu un diskutçtu.....0)
paldies par info,starpcitu.
ai
Re: apnicis
10.04.2006 16:52
Prieks palîdzçt! Man arî nepatîk krievu valoda, bet tas jau cits stâsts...
.
Re: apnicis
10.04.2006 21:51
Paldies Raimondam nezinu smieties vai raudât par tâdu latvieðu valodu.
Re: apnicis
10.04.2006 22:08
bez jebkâdâm problçmâm runâju ar pacientiem trijâs valodâs, un visi ir apmierinâti (ieskaitot mani paðu).

pat arâbi Çìiptç ir iemâcîjuðies, piemçram, tâdu vâcu valodu, jo ir daudz vâcieðu - tûristu...

jûsu pieeja ðim jautâjumam atgâdina man dziïos padomju laikus, piedodiet.
ai
Re: apnicis
11.04.2006 08:12
Nu, lûk, ðâda ârsta attieksme izraisa patiesu cieòu
huanita
Re: apnicis
11.04.2006 18:50
esmu tâ kâ biðíiò nacionâliste un man uzsit asinis, kad man darba vietâ katrs krievs uzskata par normu sâkt ar mani runât krieviski un sagaidît izsmeïoðas atbildes krieviski, bet es stâstu arî krieviski, jo iestâde ar medicînas jaut. saistîta, tâ ka ðajâ ziòâ tas tâ kutelîgi ar medicînu... nez vai es tâ teiktu kâ ,,, - kam vajag to rezultâtu.. ;/ ârstam jau pçc idejas arî vajag labu rezultâtu - pacienta izveseïoðanos
Re: apnicis
11.04.2006 22:35
Pçc idejas nevajag gan, Savâ veselîba vispirms ir jâbût ieienteresçtam katram paðam un tikai otrâmkârtâm tas interesç ârstu. Ârsta pçc vari staigât no kurienes nâcis. Tâ nu tas ir.
dr
Re: apnicis
11.04.2006 22:39
tur jau tâ lieta,ka pacienti vaino ârstu savâ sliktajâ veselîbas stâvoklî.tipiski! vienmçr vainot kâdu,nevis sevi paðu.
Re: apnicis
11.04.2006 22:40
kliinikaa vai slimniicaa kur maksaa par stundaam shaada attieksme varbuut arii rodas. ja straadaa privaatpraksee, tad to nevar atjauties. Ja galiigi sarunas neveicas, tad var atrast vai nu radinieku kas zina valodu vai tulku.
Re: apnicis
11.04.2006 22:40
dr atslâbsti
Te tik vçl uz nerva Tev uzkritîs kaðíçties kâri pilsoòi.
Ja tas Tevui mierina- es Tevi ïoti labi saprotu. Varbût ne visâ atbalstu, bet saprotu.
Re: apnicis
11.04.2006 22:41
un Jûs ðai forumâ to vien darat, kâ vainojat sevi paðu...
dr
Re: apnicis
11.04.2006 22:43
es esmu atslâbusi..moka bezmiegs...0) par mani neuztraucies,âda labi uzaudzçta..hehe....man tikai patîkuzturçt veselîgu garu un sarunas.
jâ gan,
Re: apnicis
12.04.2006 00:40
stulbums diemþçl nav ârstçjams, ''dr''
jâ gan,
Re: apnicis
12.04.2006 00:41
P.S. TAVÇJAIS
Re: apnicis
12.04.2006 00:42
jâ gan

Ðitas gan bija ïoti skaisti
Re: apnicis
12.04.2006 03:26
g))))

Man liekas ka:
- Valodas ir bagatiba
- Latvijas iedzivotaji dalas 50 uz 50%. Gribiet vai ne.
- Arstam ka intelegentam cilvekam jazin vismaz 3 valodas
- Ar pacientu jaruna ta, lai tas saprot mediki (pec iespejas)
- Medikis darba ir superneitrala pozicija attieciba uz religijam un valodam, kulturu. Bet tam jarespekte visas pacienta zinamas ipasibas...u.t.t i.t.p.

Давайте жить дружно!

Galvenais ir Latvija un Latvijas iedzivotaji, nevis valodas, politika un politiki...

Uzvelci halatu - esi laipns to respektet. Vissu parejo pec tam ka to nonemsi.

to dr.
Ir problemas, suti pie kolegiem kuri prot. Un protams piemacies to krievu valodu. Ta pat ka anglu, vacu, zviedru...
Re: apnicis
12.04.2006 11:34
Par to fraazi...esmu nedaudz nacionaaliste... manu praat nacionaalistiem nav vieta aarstu kabinetos! Taa tik vel truuka lai skini halaatos staigaatu... kaut ideologjiski bet tik un taa. Necieshu nacionaalistus.

100% piekriitu Raimondam



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: apnicis
12.04.2006 12:41
Es arî piekrîtu Raimondam.
Re: apnicis
12.04.2006 13:00
Es daïçji peikrîtu. jo sîkie mudaki, kas nerunâ latviski principa pçc bet pamanâs visu ko pieprasît, mani tomçr biku kaitina.
Re: apnicis
12.04.2006 13:03
,,,
taadi kretiini ir visaas frontees :( Par tiem neiet runa. Protams, ka taadi nav cieniishanas veerti.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 20?
Ziņa: