smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs

Aizsāka pûks 

Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:55
tad jau hummeru labâk :D
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:55
labaak pasteidzies... 0 deklaraacija visu sabojaas :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:56
2006 z06 corvette ir tiiiri patiikama.
Da nu tas Hummer. Paaraak liels. Nevar normaali noparkoties. Taads nefiligraans. Jaa, Corvette smukinja;)

Nu,jaapaspeej, Mateus:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:58
:)
tas mersis ko es piedaavaaju, lietots maksaa tik pat cik taa korvete pilnaa lux apriikojumaa :)

Ja jau shiko tad shiko pa pilno, bet ja jau VERTU, tad driizaak piestaaveer 760Li BMW (110000eur) vai arii Maybach, kura cenu nezinu, bet jaunajos modeljos ir iestraadaati arii daargakmenji salona apdaree :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:58
H3 ir nedaudz mazaaks
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:58
man beetles patîk :)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 19:00
Man DH velosipeedi patiik :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 19:00
nu beetle jau ir kautkas tuvaak zemei :)
A biitls ir jau leetuma paziime, Noela. Domaa smalkaak:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 19:08
njaa. laikam bez porche neiztikt.... nekaada respekta citaadi....
Ai, Porshe tie dzipi toch nekachaa. A sporta par shitiem celjiem....
Es Lamborgiinii gribeetu arii:)))) Bet atkal- celji
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 19:14
doctus, a man tas bîtlis pie laptopa piestâvçtu labi :D
Nu,ja tev patiik, Noela, tad neko. Tad vismaz lai mobiilais un Laptops ir topaa:)))))
li:

Hmm, man kaa reiz fizioterapeijas spec. nepiecieshams (ja par 5.Ls/45~50.min), jo nevareeju "pavilkt" ieprieksheejaas fiz.terap. apmaksu par 12.Ls/45~50.min.h...?
p.s. nav man polises, bet chekus arii man nedeva...
Par 5.Ls es chekus neprasiitu...

Varbuut varam sarunaat...???

Man pusaudzis/deels ar nelielu skoliozi...
Èehovam ir stâsts par diviem ârstiem, kursabiedriem, kas satiekas uz ielas, viens noplucis nabadziòð, otrs sabuïâdas kaþokâ.\
Saruna apmçram beidzas tâ - kapçc tev tâdam noplukuðam maksât par vizîti varâk kâ 30 kapeikas.
Mellene

Tu pameegini 8 h nomaseet!Nesuudzos par 4 - 5 masaazjaam peec kaartas.Esmu sportiska meitene!Un pie tam veel - njem veeraa to, ka neesmu masiere un visu laiku maseet neveelos...Jaa - ar masaazju varu nbopelniit vairaak nekaa ar vingroshanu, jo tauta veel nav tik izgliitota, lai saprastu, ka vingroshana dod ilgaaku un noturiigaaku efektu, pie tam visbiezjaak labo ceeloni, nevis noveersh sekas!!

Temiida
Te nebiju domaajusi sevi reklameet, bet ja veelies varam sdarunaat...uzraksti savu mail...
Tam, kam tas sabuljaadas kazhoks - tam pacienti "iesaaceeji"...
li:

Te buus mans inbox...
Jaa, man fizioterapijas jautaajums ir ljoti aktuaals, labpraat sanjemtu veestuliiti...
vispâr jau pastâv placebo efekts piemçram - autoritatîvs dakters nozîmç kaut ko galîgi nekaitîgu un pat nederîgu kaitei tîri farmakoloìiski, bet pati procedûra un zâles cena ietekmç pozitîvi
medikamentu pârbaudçs placebo ir statistiski nozîmîgs konkurents ar darbîgo medikamenta vielu, salîdzinot ar pacientu grupu, kurai nedod nekâdu medikamentu vai placebo
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: