par xtc un amfitamiiniem...

Aizsāka Zinkariga 

A jus sakuma jautajumu atceraties? Nav vieglo,smago narkotiku, ir kaitigas atkaribas. Citas sabeidz sirdi edot kukas un pipejot, um tadu ir tukstosiem reizu vairak,ka idinju,kas nesajedz,ka koku vai ekstazii vajag lietot ar pratu. snabi ar dzert nevakag 2litrus,, tapat zaali,kokainu etc, ja grib lai butu labi,nevis sabeigtu veselibu.Alkohohola mafijas propagandas atkarigie latvju balelinji,protams buus pret. Nu,nu.
doctus
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:15
seezen narks:)
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:17
nu zâlîtei nav ne vainas - ðad tad, nepârspîlçjot.
doctus
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:19
Cik meeginaaju- nebija efekta. Un ar to mani eksperimenti beidzaas.A koku gribeetu pameegianat:)
Seezen, dabuu man koku:)
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:23
Es neko nav mçìinâjs un nemçìinâs... man ir baile... nepatîk sajûta, kad nesaprotu, ko daru...
mellene.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:24
,,,man arii taapat:)
doctus
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:25
Es gan koku gribeetu. Bet sarezgiitas visas taas pirksanas.Man taa teikt nav galu;)
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:28
mellene

Mums vienas psihotraumas, tobið, lîdzîgas ;-)
mellene.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:30
Es biju Merilina Mensona koncertaa, kad vinjsh bija Lietuvaa, un tad es pirmo reizi redzeeju narikus vairumaa. Shausminoshi...vinjiem bija tik savaadas acis...
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:31
;-)

Strâdâjot man vienmçr narkomânu, rûdîto, atkaèâðana likâs lieks laika un resursu patçriòð... Tâpat tas ir lîdz reizei un cilvçka tur vairs nav.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:31
no zâles jau nav tâ, ka nesaproti ko dari :) manâ gadîjumâ tâ tikai amplificç tâbrîþa emocijas.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:37
Man kolçìe brauca 10 gadu kâzu jubileju uz Amsterdamu svinçt. Bçrni pie vecvecâkiem, ðai ar vîru zalîtes pasâkums. Cik nopratu nebija arî pirmâ reize, bet nu vecim bija kaut kas psihozei lîdzîgs sâcies, ðî zvanîja konsultçties. It kâ es kaut ko par to zinâtu. bet nu pçc aoraksta sanâca, ka spilgtâkas izjûtas, ka sviòam uz to brîdi bijuðas stipri melanholiskas... Tad nu sçdçjis viesnîcâ drçbçs zem duðas un histçriski raudâjis... I mòe ono nado?
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:39
es jau neaìitçju par :D
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:44
Es jau ne par to...
doctus
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:47
Es zinu gan cilveekus,ko zaale nenjem, gan paardozeetaajus. Nekaa laba tur nav,kad saak likties,ka kojas istabas biedrene tevi grib nodurt un taapeec tev veelams pirmajai vinju novaakt:)
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:50
Tas jau vairâk pçc LSD skan...
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:50
bet par pârçjo - nekad nav bijusi vçlçðanâs pat iemçìinât..
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:54
Man studiju gados kursabiedrenes ar morfiju saindçjâs... Bij mums puisis, ïoti gudrs, vçlâk ar ðíiet skandinâvos PhD uztaisîja (ar visu to, ka te bija tikai 3 kursus beidzis), bet nu narkaðs... Tas bija dab;ujis morfija tabletes un Monastirskaja izba pudelç saðkaidîjis. Kamçr jams duðâ, otrs paòem to pudeli un atstâj zîmîti- sak, aizgâju pie meitençm, vînu nopirkðu vietâ. I tâ ar meitençm izdzçra. Jamajâm sâkumâ bijusi baigâ eiforija un ener';gija, pçcâk gan visu nakti zaïas tualetç vçma... A autors (tas ðíaidîtâjs) bija atnesies pçdçjâ brîdî un tik nogulsnes paspçja izdzert. Labi, ka manis tur nebija...
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:57
mja, es morfiju labâk vispâr nekad. manai mâmiòai ir tieksme uz elpoðanas centra depresiju morfija ietekmç, un taisnîbu sakot es nevçlos pat zinât vai man ir tas pats :)
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 15:58
Man ir aizdomas, ka manâ slimoðanas vçsturç gan jau es op laikâ kaut ko esmu dabûjusi, bet nu skaidras pârliecîbas nav.
doctus
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 16:18
Viss jau buutu jautri,ja buutu pieejamaaks viss. A taa mani attur no visa kaa pameeginaashanas tieshi tas,ka chakars visu mekleet. A alko ir visur un leets. Bet,ja buushu kaadu dienu Niiderlandee, tad zaali tur uzpiipeet ir goda lieta;)
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 16:20
vai kâdu speiskeiku ieçst...
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 16:24
Tas keiks ar ar jumtiòu?
mellene.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
15.04.2006 16:25
Man likaas , ka Niiderlandes nacionaalais eediens ir taadas galjas bumbas. Taa biju ateedusies, ka ilgi galju negribeeju.
Nee,tauta, nevajag nekad provet opiaatus - morfutku, gerichu, pat ramadola tabletiites ne. Civis nekad nevar znaat, kas notiek ar vinja endorfiinu receptoriem, mums, baltajiem,ar to var but lielas probleemas. Tapat kaa indiaanjiem ar alkoholu - nav geenos no tautu saakuma laikiem aizsardzibas, var ziepes sanaakt. Bet kanjepiite, pudele viina, vai viens celinjs koka gan nekadu launumu nedariis, tik stresu nonjems un gariigo uzlabos.Sliikti ir tas,ka viins ir legali, bet perkot kaasiiti jaasasaistas ar kaukaadiem diileriem, kas tomeer ir bandiiti, kaut mazinji.Nepatiikami un daargi.
tâtad - viens celiòð koka nekâdu ïaunumu nedariis?
ezitis
Re: par xtc un amfitamiiniem...
18.04.2006 08:46
lielakais launums bus tad, ja tev patiks, bet citadi viens celins neizdaris launumu, ja vien tu neesi mazs berns, vai celins nesastavees no 2g koka
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: