Noelai

Aizsāka ,,, 

Re: Noelai
25.04.2006 19:21
neko vini neapzinaas......skatiijos vakar uz to reikes tanti un að zeel sametaas-sazombeeta.... vina tiesam doma, ka taa ir tiira balta patiesiiba.
Re: Noelai
25.04.2006 19:24
Es atkal domâju, ka prâtiòð tâ sagriezies, ka no tiesas paði tic.
Man attâli zinâmâ Reiki meistare vispirms sajuka (nu ne burtiski, bet kaut kas noðíiebâs galvâ) un tad Reiki pievçrsâs...

Lai gan tâ raidîjuma Reikiene tâda viltîga, viltîga likâs...
Re: Noelai
25.04.2006 19:26
bet viòi tak caur ticîbu, mîlestîbu un Piena ceïu :D
A mçs te, nejaukie/âs gâþam dubïus viòiem, tîrajiem, virsû... fui pç :D
Re: Noelai
25.04.2006 19:32
Neapðaubu ne viòu ticîbu, ne piena ceïus. Tik kaut kâ viòiem tomçr tie panâkumi mazâki kâ tradicionâlai medicînai.
Es gana bieþi skatos krievu Zdorovoe TV (labs kanâls manuprât) un tur bieþi runâ par tradicionâlâ un netradicionâlâ savienojumu. Un tur tradicionâlâs íînieðu uc priekð mums netradicionâlâs medicîna speikritçji sevi piesaka kâ palîglîdzejkli rietumu medicînai. Kas man arî ir pieòemami. Protams, vienmçr jau pastâv risks, ka tos, kas uzòemâs visu, ðie savos raidîjumos nemaz neòem ;-)
Bet apvienojumâ- par ko ne. Zinot kâ psiholoìiskâ puse mûsu medicînâ klibo.
Re: Noelai
25.04.2006 19:33
Nu mees jau tikai savus iespaidus pasakam... Ja ta tante tiesaaam redz auras un dziedina, nu loti labi.. bet man tikuntaa kaut kaa neticas.
Re: Noelai
25.04.2006 19:37
man ðai ziòâ nostâja tâda - kamçr pati to auru neredzçðu, tikmçr - stâsti, manim, Daugaviòa.
Re: Noelai
25.04.2006 19:39
Xe xe, tas ir no seerijas-es neesmu mulke, es tikai izliekos, lai mani atkal nepiesit krustaa:)
Re: Noelai
25.04.2006 19:40
Noela

Reiki var apgût katrs. Tâtad arî auras redzçt ;-)
Re: Noelai
25.04.2006 19:42
hehe, nu ja man kâds piemaxâtu, aizietu paklausîties ko viòi tur stâsta. Lai gan man ar manu skeptisko attieksmi noteikti nekâdi debesu vârti neatvçrsies un neko es tur neredzçðu - bet tas jau bûs tâpçc, ka neticu, tipa - pati vainîga :D
Re: Noelai
25.04.2006 19:43
Tieði tâ- pati vainîga bûsi ;-)
Re: Noelai
25.04.2006 19:44
Man ir dazi tuvinieki arii mazliet zombeti un tad mees citreiz taa padiskuteejam par so teemu, un man visi saka, ka es buutu liela speciaaliste.....glaimo maitas:)
Re: Noelai
25.04.2006 19:45
nu tak es jau saku :)
tâpat tie slimie, kas neizârstçjas - arî paði vainîgi - ne lîdz galam ticçja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 8?
Ziņa: