Saapiiga probleema

Aizsāka ak vai 

ak vai
Saapiiga probleema
01.10.2002 18:32
ko man dariit, ja esu nevainiiga un jau kuru reizi ar savu draugu censhos to pazudeet, bet neizdodas...vienkaarshi neiet iekshaa, un nezheeliigi saap...varbuut tur vajag kjirurga iejaukshanos???
dace
Re: Saapiiga probleema
02.10.2002 10:04
neko nevajag iejaukties, man ari dikti sapeja(shausmigi) bet vaina taja ka biju satraukusies, vienkarshi atslabinies un lai tas druags izdara visu kaut vai tu raudi nezheligi! Noperciet mitrinoshu lubrikantu (aptiekas pardod) iesmerejiet lai labak slid (vari alkoholu mazliet iedzert, lai labak atslabinas, bet nepiedzeries, pietiks ar vina glazi)
ak vai
Re: Saapiiga probleema
02.10.2002 15:45
Bet tur jau pat pirksts kanapi lien...
Un draugs stuukjee no visa speeka...bet nevar iestuukjeet... ;(
dace
Re: Saapiiga probleema
03.10.2002 10:06
kad ljoti satraucas tad muskulji saspringst un tik tiesham pat mazo pirktinju neiebazisi (ta tada organisma aizsardziba) ATSLABINIES. (ja nekad tad njem un piedzeries)
mince
Re: Saapiiga probleema
03.10.2002 14:39
Jaa, man arii bija liidziigi...ilgi izmeeginaajaamies, kaadus meeneshus 3 - 4, bet izraadiijaas, ka probleema ir taa, ka puisis vienmeer klausiija mani un briidii, kad teicu, ka saap, apstaajaas....bet vienaa reizee to vienkaarshi izdariija...bija saapiigi, bet tas izdevaas un abi bijaa ljoti prieciigi....ja nu vieniigi tieshaam nav tas retais gadiijums, kad vajadziiga kirurgiska iejaukshanaas....Jaa un varbuut nodereetu arii amzlit alkohola, bet meera robezhaas...
Lai jums veicas!
La La
Re: Saapiiga probleema
07.10.2002 09:58
Ari man bija loti saapigi, kad meginaju ar puisi 1X. Varbut ari attiecibas nebija tadas, bet mums nekas nesanaca un mes ari nebijam spejigi par to aprunaties. Driz vien pec tam izskiramies.
Loti pardzivoju. Sis gadijums, man lika daudz domat. Lasiju gramatas un saku sevi iepazit "tur apaksha". Me'ginaju ar pirkstu saprast, cik liels tur ir cauruminsh, cik elastiga ir plevite. Saku lielot tamponus, lidz tam nevareju vinus dabut ieksha.
Pec tam pagaja labs laiks kamer sanemos meginat atkal. Soreiz ar cilveku, kas man nebija ne mils, ne tuvs, knapi pazistams. Zinaju, ko gribu - zaudet nevainibu. Sapeja briesmigi. Nedomaju, ka tadas sapes man butu spejigs nodarit cilveks, kas mani mil. Pec 2 X izskiramies. Man vins vairs nebija vajadzigs. Velreiz visam tam cauri neietu. Droshi vien ietu pie kada laba arsta, lai iegriez pleviti. Esmu dzirdejusi, ka ta ir pavisam vienkarsha procedura.
Tagad man ir mils puisis un sex ar vinu ir labs.
Turies! Vari but laimiga, ka tev ir tads draugs. Vinhs jau tagad ir pieradijis, ka vinha juutas ir pret tevi ir nopietnas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: