Kâ cînîties ar besi?

Aizsāka Edza 

Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 22:56
es lasîju kâ pasaku. tîri tâ nekas pasaka, tikai valodiòa pasmaga, nelasâs îpaði viegli :)
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:02
nu ja, tâ valoda jau arî bija tas, ko es nevarçju pârvârît... tici vai nç, bet man dzîvç ir bijis, ka mani gandrîz sazombç jehovieði, un kopð tâ laika man ir alerìija pret miljons lietâm
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:06
jâ, man arî ïoti sen bija kautkas lîdzîgs, tâpçc riktîgi izstudçju literatûru kuru viòi citç, lai varçtu oponçt. Îpaði mîïi man ir "melnie mçtelîði", kas pa dzîvokïiem staigâ :)
nu...
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:16
mani reiz izmeta no delfiem... bet es tieðâm izteicos korekti!
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:19
no komentâriem vai delfu èata? :D
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:20
Nimfa! Tevi izmeta? Nu...neticu...bet kam negadâs?:-)))

nu...
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:27
no komentâriem. Biju pieminçjusi tautîbu, ko nedrîkst vârdâ saukt (kâ Voldemortu Harijâ Poterâ, haha). Bet dievgodvârds, neko sliktu neteicu:)
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:31
Haha, es atkal ieraugot sarkano admiòa brîdinâjuma tekstu, pieminçju komunisma teroru...un laukâ biju:-)))

Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:36
hmmm, citreiz tajos komentos nu tâ gânâs, ka gribâs autoru atrast un .. nu jâ - bet tâdus ârâ nemet. Dîvaina taktika viòiem.
nu...
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:38
Viòiem tur laikam ir filtrs uz vârdiem, ne idejâm... Kontekstu absolûti neòem vçrâ.
Nevar runât skaidru valodu, jârunâ caur puíçm un aplinkus...
Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:41
Saulesjostâ nav tâda filtra. Viòi izmeta mani pçc kâdas stundas.

Re: Kâ cînîties ar besi?
14.05.2006 23:41
Mja, man tikai jaunîbâ k-line delfu èatâ bija (bet ïoti ïoti sen) :)
---
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 08:55
riia,
jâizvçlas paðai- tâds psihoterapeits, kuram tu jûti, ka vari uzticçties. Kas der vienam, var nederçt otram...
dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 09:51
ja ir besis, tad vajag izlekt ar izpletni!!!! tieðâm iesaku! uzreiz cits skats uz dzîvi! un tas ir lçtâk, kâ psihoterapeits, psihologs un antidepresanti...
es pirms 2 gadiem izlecu (Pie Cçsîm) tad tas maksâja 10-15 Ls... un vçl tagad efekts turâs ;)
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 10:02
paldies par ieteikumu :)
a ko darît ja paniski bail no augstuma? ;)
dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 10:58
tur jau ir tas efekts... man tieðâm ir ïoti bail no augstuma... nemaz nebiju domâjusi lekt - aizbraucu lîdzi dragiem... beigâs atjçdzos, jau saìçrbta izpletnî un íiverç... kad lidmaðîna pacçlâs 100 metru augstumâ - sâku histçriski raudât, jo sapratu, ka es to nevaru izdarît - es nevaru izlekt! bet atpakaïceïa nebija - kad bijâm 800 metru augstumâ, tad man bija jâlec ârâ - jo ja es neizlekðu tad mani izgrûdîs, jo aiz manis ir vesela rinda ar cilvçkiem, kas ir samaksâjuði un grib lekt, tad instruktoram cilvçks ir jâizgrûþ, jo visi ir pieâíçti pie lidmaðînas secîbâ un je es neizlecu - pârçjie arî netiek ârâ... tas bija, kâ taisît paðnâvîbu - viss mans íermenis íçrca - nç!!!! nelec!!! jo tas augstums bija neaptverams! bet es jau sajutu, ka instruktors tûliò mani grûdîs - tad nu es saòçmos un lecu, jo negribçju sajust grûdienu... lidojums bija kâ transâ! bet visfantastiskâkâ ir sajûta - sajust zemi un saprast, ka esi dzîvs!!! pa îstam dzîvs!!! :) fantastika!!!
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:06
dakðiòa...tieðâm pârliecinoði...

Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:15
Ni. Es nelektu un man pie kâjas, ka citi pieâíçtie tamdçï ârâ netiktu...
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:17
,,,malacis:-)))

Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:24
Taisnîbas labad jâsaka, ka es nez vai nonâktu lîdz situâcijai, kur mani pieíçdçtu tai aparâtâ pilnâ ekipçjumâ turklât vçl rindas vidû... Netaisos mirt ar sirdstrieku viòu 15 latu dçï. Un tâdâ lecienâ beigta bûtu.
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:25
Ja cilvçkam ir bail no augstuma , viòam neesot pietiekoði liela brîvîbas izjûta. Man jau arî ir bail...

Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:27
paòem un izbesies!
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:34
Es teiktu, ka cilvçkam ir veselais saprâts. Nesaprotu jçgu pasâkumiem, kur reâli riskç ar dzîvîbu absolûti nelietderîgi.
dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:37
man jau arî bija pârliecîba - nekad es ar izpletni nelekðu! jo man ir bailes pat 9. stâvâ uz balkona iziet - kur nu vçl izlekt no lidmaðînas! bet toreiz pçc kaut kâda tusiòa uz pohâm ar draugiem aizbracâm - ðie lekðot es tâpat pastaigâðu lîdzi, beigâs likâs - pofig, kas tad tur tâds bûs... prikola pçc piemçriju íiveri, pamçriju cik smags ir izpletnis... tur bija tâds trenniòð ar mugursomu jânolec no 2 metru augstuma es protams uzkâpju un nokâpju ;) vçl nosmejos - kas nu es par lecçju... beigâs draugi par mani jau bija samaksâjuði un visi virzîjâmies uz lidmaðînu, lidmaðînâ tkai sapratu, ka man bûs jâizlec vai arî mani izgrûdîs -> ja mani grûþ (es jau iedomajos skatu, kâ es turos pie lidmaðînas durvîm un tas vîrietis man "lauþ" rokas nost no malas) tas varçtu nozîmçt, ka es nekontrolejami krîtu un kaut kur aizíeros/sasitos/nobrâþos... jo tieðâm - vienu skuíi izgrûda... es saòçmos - vienkârði tehniski saliecos kâjâs un izvçlos, mans prâts protams atteicâs saprast notiekoðo - likâs baigi nereâli! tieðâm, kâ taisît paðnâvîbu - domâju, ka nomirðu, bet itkâ saprotu jau ka neomirðu... pçc tam raudâju no laimes! kâdu nedçïu staigâju spârnos - gribçjâs visus apmîïot, smiadît, rosîties un dzîvot!!! :)
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:39
dakðiòa, varu iedomâties:)

dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:41
es arî domâj, ka nekad ðitâ lieki neriskçðu...
bet tie instuktori taèu nav muïíi - neviens taèu nesûta cilvçkus nâvç! pa priekðu parâdija statistiku, ka viens cilvçka pa visiem gadiem esot kâju salauzis, tâ arî esot smagâkâ trauma...
nu reâli tas nav nekâds risks - tad jau pa ielu ejot tev drîzâk uzkritîs íieìelis...
man personîgi liekas, ka braukt ar automaðînu ir daudz riskantâk...
tur lecot ar izpletni - viss notiek automâtiski, pat izpletnis nav paðam jâizrauj (pats izraujas un izlaiþas/izpleðas)....
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:43
Atkârtoðos, bet- smagâkâ trauma ir letâls iznâkums. Manâ pilsçtâ meituks sev uz 18. dzimeni uzdâvinâja lecienu, izpletnis neatvçrâs i beigta bija ;-(

Jâ, man grupasbiedrs kâju sameþìîja, pçc tam pusgadu kliboja...
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:44
nç, man tas garâm, man sava dzîvîba pârâk dârga liekâs. Tad jau labâk íieìelis, kur tu vismaz neesi savu rociòu pie tâ pielicis. A tur - a ja nu izpletnis neatverâs un tu saproti, ka pats vien vainîgs, nevajadzçja lieki riskçt? Nç, pilnîgi noteikti nç.
dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:48
nevajag lekt tâdâs apðaubâmâs iestâdçs...

Un protams - kats dara kâ grib, bet es vienkârði pastâstu, kâ tik vaïâ no beða... labâk ir sameþìît kâju nekâ visu mûþu dzîvot tâdâ pusmiegâ, besî, depresijâ vai kâdâ citâ psiholoìiskâ bezsvara stâvoklî...

Ja bûs lemts - tad arî mâjâs pie datora var aiziet bojâ....
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 11:50
Tâ nebija nekâda apðaubâma iestâde.
Un ar savu dzîvîbu, protams, katrs drîkst darît, ko vçlas.

Jap, arî gadîjumus par ieðanu bojâ pie datora zinu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: