kârpas

Aizsāka Pusaudzis 

kârpas
07.05.2004 09:05
Man ir tâda problçma, ka uz rokâm ir kârpas. Tâs izplatâs un paliek arvien vairâk! Kâ es varu tikt vaïâ no kârpâm?!?
lot
Re: kârpas
07.05.2004 09:10
Bçrnu slimnîcâ Vienîbas gatvç âdas slimîbu nodâïâ ir loti laba dr. Èigarevska. Konsultâcija ap 5Ls. Daþreiz kârpas izraisa nevis vîruss, bet moluski un tad ir pilnîgi cita ârstçðana. Nevajag ielaist.
Re: kârpas
07.05.2004 09:15
Neesu rîdzinieks. Vai es varu kaut ko darît profilaksei, kamçr tikðu uz Rîgu pie ârsta ?
Re: kârpas
07.05.2004 17:16
man ari bija - aizgaju uz Saules salonu, Lacplesa iela 14, ideali - piededzinaja un miers, nekas nav radijies ! Vel var kerties klat manticibai, kas tiesam ir palidzejis - veca meness faze panem kartupeli ( zalu ), pargriez uz pusem, ar katru kartupela pusi norive karpas, tad saliec puses kopa un aptin ar diegu vai ko lidzigu....tad, kad neviens neredz ( jasmejas, bet fakts ), ieroc kartupeli zeme......karpas pazudis tad, kad kartupelis sadzijis...Manam bralim piedzedzinasana nepalidzeja, vins dabuja savu karpu bataljonu tikai ar kartupeli.....pamegini, varbut tev ari iedarbojas ;O)
FYI
Re: kârpas
08.05.2004 11:48
Paprasi mammai, lai kaarpas iesmeeree ar meeneshreizhu izdaliijumiem (var maasai, draudzenei prasiit, tik duushu vajag sanjemties). Veel it kaa saka paliidz iesmeereeshana ar spekji. Par pirmo esmu paarliecinaats, tas man ir liidzeejis.
Un mazgaa rocinjas biezhaak, varbuut mazaak izplatiisies.
Mary
Re: kârpas
08.05.2004 15:12
Veel viena metode iz tautas: smçrç kaarpas ar strutenu (augi, iipasi suliigi tagad, pavasarii) sulu ( ka to nopluuc, iz kaatiem izdalas dzeltena sula), dari to pec iespeejas regulaaraak. Pat pilseetas pagalmos tas var atrast!.
Man skiet paliidzeeja kaarpu ieriiveesana ar aabolu mizinu. Katru kaarpu jaapsmeeree ar savu mizinu, kuru peecaak jaaizmet.
Un veel viena maanticiigo cilveeku metode, kas man paliidzeeja: kapseetaa buudams, paberzee karpu ap vecu krustu un neatskatoties dodies prom...Bet pac svariigaaakais - stiprini imunsisteemu.
***
Re: kârpas
08.05.2004 16:05
Vajaf aptiekâ nopirkt tâdu ðíidrumu kâ Duofilm vai Warzin - tas jâsmçrç uz kârpâm. aptiekâ pastâstîs, kâ pareizi lietot. Palîdz, pârbaudîts. :-)
Re: kârpas
10.05.2004 10:51
Strutenes palîdz, taèu jânoòemas gandrîz visu vasaru :)
Re: kârpas
25.05.2004 10:27
vçlos atrast vçstuiïu draugu
kirurgs
Re: kârpas
25.05.2004 23:12
nomaèi maati kaarpu,kontagiozo molusku token neesu redzeeejis.paspricee lidokaiinu apaksaa un ar dzelzi virspuseeji apdezini,bee t vispaar nav viduslaiki un ir zaales
Re: kârpas
26.05.2004 08:47
Tas augs ar dzelteno sulu - strutens, tiesham palidz. Pec kada laika karpas pazudis.
No bernibas atceros, ka pasham bija nelila plantacija uz vienas plaukstas. Palidzeja gan augs, gan kartiga roku mazgashana.
Atceros ari ka vienu karpu pats izopereju, asinjoja traki, bet vairs neparadijas. Apsien ar diegu un velc mezglu kopa. Ja sap nemoki.
Un labak jau aizeij pie arsta.
Re: kârpas
15.09.2005 13:33
Paarbaudiita metode piededzinot, ar cigareti vai lodaamuri :), tikai dziishana kaa apdegumiem ja pa traku apdedzina :)
pelçkâ pele
Re: kârpas
15.09.2005 13:46
þçlîgâ debess, drûmie viduslaiki! Nebaidiet taèu puiku! Palûdz vienkârði aptiekâ, lai tev iesaka kâdas zâles. Te jau iepriekð tika nosauktas. Bet ja kârpu ïoti daudz, droði vien jâvçrðas pie ârsta. Kaut gan pusaudþu gados var bût arî tâ, ka pçc laika pazudîs paðas.
ich
Re: kârpas
15.09.2005 15:54
Auss sçrs esot jâliek virsû. Sev gan izârstçju ar Duofilm.
a
Re: kârpas
16.09.2005 11:30
Manai meitai bija loti daudz kârpu. Ârstçjâs, piededzinâja, izmantoja tautas lîdzekïus (jau ðeit minçtos), nekas nelîdzçja. PAlîdzçja ASV pirktas zâles.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 9?
Ziņa: