ne par medicînu...

Aizsāka Red 

draudzene
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:11
bet ja miila tik patiesa,cik vien var buut,kaapeec tad nevar uzreiz pirmajaa?tas tak 100xskaistaak nekaa peec 5 gadiem
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:11
Apliecinâjums visiem.....es jau saku- tâ domâ vâjas sievietes. Kopâ nodzîvoti 15 gadi, izaudzinâts bçrns un jaukas mâjas, tas gan varçtu bût apliecinâjums!
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:21
Varçt jau var, tik pârâk jau rozâ tâs brilles vçl ir.
lilita,pirmâ sieviete
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:22
ai nu ko TA tu esi uzsçdusies uz vâjâm sievietçm. varbût vâjas ir tâs, kas iztur kopdzîvi 15 gadus, tâ arî neiepîkstoties par laulîbâm,jo baidâs,ka kaut kas varçtu mainîties
draudzene
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:24
nu jâ,bet vai tad uzreiz cilvçki ðíiras,kad rozâ brilles pazûd??ðito apzîmçjumu es attiecinu uz kopâ bûðanas pirmajiem mçneðiem, tad jau sâkas kkas îsts/vai nesâkas
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:25
Pavisam normâli ir precçties ar savu sievieti. Ar to vîrietis parâda, ka domâ ar ðo konkrçto sievieti pavadît 50 gadus, ja paveiksies, tad 75. Nevis dzîvot ar vienu un klusîbâ baidîties, ka visuaptveroðâ mîla tomçr uzkritîs uz galvas.
Vîrieði neprecas tâpçc, ka nejût vajadzîbu to darît, lai cik skaistu vârdu pavadîbâ tas process nerisinâtos. Vîrietis neprecas, jo nebaidâs, ka ðî konkrçtâ sieviete kaut kur pazudîs. Viòð neredz vajadzîbu nostiprinât savas îpaðuma tiesîbas uz to sievieti, kas viòam blakus. Tâds kâ paradums 15 gadus nâkt vakaros vienâs un tâjâs paðâs mâjâs.
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:28
Òea... domâju, ka vâjas un par sevi nedroðas ir tâs, kuras domâ , ka var piesaistît sev vîrieti ar laulîbâm! Bet es jau teicu- piedodiet ja kâdu aizvainoju!
draudzene
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:32
TA nejau par piesaistiishanu iet runa,bet kaa teica PLANTS - tas ir tikai normaali, un taapat visiem saprotams,ka attieciibas var mainiities gan precoties,gan neprecoties
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:33
Plant! Tas taèu ir labs paradums- nâkt vakaros 15 gadus vienâs un tajâs paðâs mâjâs! Vai tas nav daudzu ðíirtu sievu sapnis?
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:34
Katram sava latiòa.
anja
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:48
Ja kâda sieviete negrib precçties (un gadâs jau arî tâ), mçs taèu labi saprotam, kâpçc – tâpçc, ka negrib uzòemties saistîbas, grib saglabât savu brîvîbu, iespçju mainît savu dzîvi par 180 grâdiem, tiesîbas aiziet, kad vien vçlas, bez pazemojoðâm ðíirðanâs klapatâm un mantas dalîðanas, vai vienkârði nav 100% pârliecinâta, ka ðis tieðâm ir tas îstais. Mîl jau it kâ ir, forði bût kopâ, bet... Kâpçc lai vîrieða gadîjumâ tie iemesli bûtu citâdi?
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 22:59
Re kâ! Priecâjos, ka neesmu viena citâdi domâjoða!
lilita,pirmâ sieviete
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 23:19
tâ jau nav nekâda CITÂDÂ DOMÂÐANA!
anja
Re: ne par medicînu...
23.05.2006 23:34
Ta, ja gadîjumâ domâ mani, tad – nu, diez vai... Es nepiekrîtu tam, ka laulîbas vajag vâjam cilvçkam, un kâ reizi par visiem 100% uzskatu, ka laulîbas tieðâm IR apliecinâjums, vairâk kâ jebkas cits - tieði apliecinâjums. Mûþîgu mîlestîbu, protams, nekas nevar garantçt, bet vismaz dotajâ brîdî cilvçks apliecina, ka grib uzòemties saistîbas, atbildîbu, atteikties no savas brîvîbas, jo vairs nav viens un atbildîgs tikai par sevi un savâm interesçm.
Ja ir divi cilvçki, kas abi grib saglabât savu brîvîbu – jauki. Bet citâdi – velti mânît sevi ar skaistâm pasaciòâm, tas bija tas, ko es gribçju pateikt.
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 00:16
"....BET katra sieviete taèu sapòo par tîru mîlu, kad partneris vismaz 2.draudzîbas gada laikâ pasniegs gredzentiòu samta kârbiòâ...."

Man gan likaas, ka taadas vairs neatrast, bet redz, ka tomeer veel ir... :)



____________________________
Si vis pacem, para bellum
lilita,pirmâ sieviete
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 00:24
ai nu izbeidz piepe, ja nu sieviete patiesi iekjeerusies, tas ir tikai normaali i skaisti
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 00:36
Es jau tik atbalstu taadus pasaakumus, tai pat laikaa briinos, ka to tagad nesauc par "vecmodiigu" lietu...



____________________________
Si vis pacem, para bellum
strawberry.
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 06:51
No tâ, kâ sauc, bûtîba nemainâs:-)))
Ogijs
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 07:17
Ir vçl kâds aspekts, par kuru ðeit tika pieminçts tikai garâmejot. Cilvçki nedzîvo tikai no mîlestîbas vien, katram gribas arî çst un vajag arî jumtu virs galvas. Ja vîrietim ieaudzinâta pienâkuma apziòa, viòð nedibinâs ìimeni pirms nebûs nodroðinâjis vairâk vai mazâk stabilu materiâlo pamatu sev un saviem pçcnâcçjiem (ðeit neiet runa par "zelta jaunatni", kas gatava sçdçt saviem senèiem uz kakla lîdz pat kapa malai). Un te sâk spçlçt savu lomu visa mûsu ekonomiskâ situâcija - ja tu esi godîgs cilvçks, strâdâ algotu darbu, tev nepieder nedz firma, nedz advokâtu birojs, tu saòem vidçju algu (nu tâ 500 - 1000 ls robeþâs) - iztikt ar to var, taèu iekrât kautko nâkotnei diezin vai izdosies. Lîdz ar to nekâdus diþos plânus arî kaldinât nav iespçjams. Un tad sâk mâkties virsû doma - varbût tieðâm labâk bûtu doties pasaulç laimi meklçt? Lîdz ar to arî secinâjums - kâda jçga dibinât ìimeni, ja tai nav nâkotnes? Solveigas mûsdienâs sen ir izmiruðas un ìimene izjuks pati no sevis...
strawberry.
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 07:28
Ogij, algas ir vçl mazâkas. Kam ir 500-1000, tie vismaz kredîtu var paòemt.
Ogijs
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 08:16
Jâ, un kïût par bankas vergiem uz gadiem 20-30. Ðíiet, ka ðinî brînumzemç tiek visu laiku rûpîgi piestrâdâts, lai pazemotu cilvçcisko cieòu. Vakardien parâdijâs kârtçjais rakstelis:
http://www.apollo.lv/portal/life/48/articles/74851
Un cilvçki bçg. Atpakaï neskatîdamies. Un pareizi dara!
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 11:29
Ogijs

Nu ja, kâ tad, pienâkuma apziòa ;-)

Kopâ dzîvo, taisa bçrnus, remontç dzîvokli (ar ienâkumiem stipri zem Ls500). Visu var. Tik vot noprecçt skuíi pienâkuma apziòa neïauj.
oga
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 11:42
Bet, ja naudas maz...? maksâ tik- te par precçðanos, te par ðkirðanos!
Lçtâk sanâk tâpat vien-kâ sadomâjam tâ darâm! :))
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 11:54
te pavîdçja doma, ka 2. kopâ bûðanas gadâ bûtu stipri par âtru precçties...bet esmu daudzus redzçjusi, kas nodzîvo kopâ tos paðus 5 un 7 un 27 gadus un tâpat neprecas. apmçram tâ- ja nav pirmajos 5 gados to izdarîjuði, diez vai vçlâk sadomâs...jo tad jau parâdâs doma- a tâpat jau man tâ sieviete ir, nekur nepazudîs, un çrti taèu galu galâ...
plants no cita PC
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 11:58
Cilvçku sabiedrîbâ vienmçr pastâvçjuðas zinâmas tradîcijas un morâlas vçrtîbas. Noliedzam mçs to, vai atbalstam, tâs ir un viss. Pasaule dzîvo ar tâm. Diez vai par ASV prezidentu varçtu kïût cilvçks, kuram bija 5 civilsievas. Mûsu valstî pagaidâm cilvçka morâlo stâju nesaista ar viòa personîbu, bet tas ar laiku mainîsies. Nezinu gan uz kuru pusi, bet tâ kâ ir paðlaik nebûs.
Tâ ka, ja cilvçks nedomâ kandidçt prezidenta amatam vai kâda karaïnamâ, tad var darît ar savu dzîvi, ko grib. Es gan nesaprotu, kam vajadzîga tâda vienkârðoðana, bet nu katrs rîkojas tâ kâ atrod par labu.
pieredze
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 13:46
preceeties,nepreceties,lai paliek katra pasha zinjaa,bet....konkreeti Ta variantaa,viens no partneriem njem un (tfu,tfu,tfu) nomirst.Iipashuma tiesiibas nevar pieraadiit,ja saak uzbrukt nenoviidiigi radi.Tas nekas,ka dziivots kopaa tik daudz gadu,ja iipashums ir uz miruhsaa vaarda,tad juridiski Tu neesi nekas
plants no cita PC
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 13:51
Man ðíiet, ka pçc tagadçjâs likumdoðanas tik strikti tas nav. Bet nu pârliecîbas par to nav.
pieredze
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 14:31
Tur jau tas joks,ka agraak bija taa,ja tev bija liecinieki,kuri pieraadija kopdziives fakta esamiibu 3 gadu garumaa,tad viss bija OK,bet tagd vairs nav!!! Man naacaas sho faktu noskaidrot...:((
lilita,pirmâ sieviete
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 14:52
jaa lauliiba ir arii juridisks akts
Re: ne par medicînu...
24.05.2006 14:55
jap, tas ir visnopietnâkais iemesls, kâpçc derçtu precçties. jo viss pârçjais bûs arî neapprecoties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 20?
Ziņa: