Dr.asist. Raimonds kads vins ir?

Aizsāka Dr.asist. Raimonds 

Dûdiòa:)
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
27.05.2006 10:11
Ak vai, kâds tu jûtîgs...Vârdi - pçdçjais kretîns- nâca no tavas mutes, nevis mançjâs, tâ ka apsaukâjies tu pats arî uz nebçdu ...
Nu bija viòa briesmîga! Pat tâdam pçdçjam kretînam kâ man, kuru vajagot nolikt pie vietas...:) neskatoties uz to, ka skolu pabeidzu ar tikai teicamâm sekmçm. Lai tev jauka diena!
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
27.05.2006 10:37
Raimonds ir forsh puika. Teksti vinjam praatiigi un orienteeti uz dazhaadaam probleemaam mediciinaa un vispaar vinjsh ir iistais cilveeks atbilstoshaa vietaa. Visu cienju Raimondam.
lieluma mânija Tev ir, Raimond...
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
27.05.2006 14:29
Ja kaads atljaujas buut atklaats, tad uzreiz lielummaanija. Cits ar savu kluseeshanu var buut parasts èmo, bet aareeji izskatiities nevainojami.
mumija
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
27.05.2006 14:40
vâjð cilvçks, pietiekami aprobeþots, daþâdu stereotipu pilns, kas liecina par nespçju patiesi iedziïinâties un lîdz ar to arî izprast daþâdas lietas - tas neko labu neliecina!
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
27.05.2006 14:59
Katrs cilveex kaut kaadaa meeraa ir vaajsh, kaut kaadaa meeraa aprobezhots, kaut kaadaa meeraa stereotipu pilns, kas liedz patiesi iedziljinaaties visaas lietaas un taas izprast... Nu taada ir cilveeka daba. Viss relatiivs.... A uts katram sava un mazliet atshkjiriiga, manupraat.
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 17:02
mumija ;))

Runcene ;)
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 17:21
bija kâdreiz laba dziesma ar labiem vârdiem:
But on the telephone line I am anyone
I am anything I want to be
I could be a super model or Norman Mailer
And you wouldn't know the difference
On the telephone line, I am any height
I am any age I want to be
I could be a caped crusader, or space invader
And you wouldn't know the difference
tâpçc îsti par cilvçku anonîmos forumos nevajadzçtu spriest un izteikt kategoriskus apgalvojumus.
ai notalìija uznâca....
mumijai taisnîba
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 18:08
Vot kaut ka man nesanak reaget uz anonimiem rakstitajiem )) Nu, nesanak ))
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 18:16
man te prâtâ ienâca "zelta" doma - moð man arî pârtaisîties par anonîmu un pabraukt kâdam augumâ? nu tâ - tâpat vien - a ja nu garastâvoklis uzlabojas?
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 18:19
gg )) Laba doma ))) Davai uz manis )) Man ta ada tada - necaursittama )
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 18:25
ar Tevi nav interesanti - Tu nereaìç îpaði. vajag kâdam uz sâpîgo vietu uzbraukt, un tad sçdçt maliòâ un priecâties kâ cepâs :)
vnk pats neinteresants. augstaakais, ko speej radiit sajuutu, ka kaitina.un es vispaar necienu cilveekus, kuri uzprasaas uz viedokli par sevi, kaa skolas pirmajaas klasiitees.
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 19:23
omg
Ja Tev radâs iespaids, ka Raimonds te meklç sev slavas dziesmas, tad ir skaidrs, ka ar attapîbu ir kâ ir. Doma bija cita.
ja noticeeji, ka doma cita, tad ar attapîbu tev pasham nevisai..;)
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 20:00
Iòiciativa nakazuema
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 21:26
omg
Labojos. Izskatâs, ka ar Tavu attapîbu iztikt var. Tev ir cita problçma, lasi pa diagonâli, lasîto neuztver. Îpaði garâkus tekstus.
P.S. Es lasu pa râdiusu ar izrietoðâm sekâm.
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 21:43
Oi, kaadam ir nepiecieshamiiba par varu pieraadiit, ka kaac cits ir tulbs (taa saka man zinaama igauniete, kad runaa latviski), jo meklee sev slavas dziesmas, bet shamais pac gaishregjis, jo zina, kaapeec Raimonds te ieposteeja. Parasti gan shis process neko labu neliecina par pashu pieraadiitaaju. Labas sekmes!!!!
misî
Re: Dr.asist. Raimonds kads vins ir?
29.05.2006 22:03
Pârâk âtri apvainojies, ja jau uzskati, ka tevi vajag tâ îpaði apspriest. Beidz cepties...A visâdi citâdi esi o.k. Â, vçl tâds ideâlists, bet tas laikam labi .
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 16?
Ziņa: