Kâds auglis jûs esat?

Aizsāka strawberry. 

dusja
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 10:59
nu bet ja godîgi atbildçji uz jautâjumiem.. ;
Neziitis
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 11:06
Hmm tomâts. TOMÂTS ? ES NEESMU TOMÂTS !!!! GRRRR
Anyway strawberry tu laikam nodarbojies tikai ar spçlîðu meklçðanu ... =D
Likki
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 13:47
Es skâbâ - citrons.
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 14:10
tiks ku! par moderatoru, izdzçsîs visas rotaïas un testus, lai nebojâ potenciâlâs lîgavas...
plants no cita PC
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 14:16
Vajag dibinât moderatoru padomi, lai kopîgi sprieþ: vai temats atbilst dr.lv, vai UB izplatîtâjiem ir kâdas tiesîbas, vai advancçtâm diagnostikas tehnoloìijâm ir ïauts reklamçties, vai var runât par neviennozîmîgiem tematiem.
padomes sastâvu turçt slepenîbâ, lai viòus nenolinèo.
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 14:20
Slepena padome ;-) Baidos, ka bez Raimonda iniciatîvas tâda nenodibinâsies. Un tâds vienpusîgs skats uz dzîvi tad sanâktu...
plants no cita PC
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 14:25
Aaa, vçl lingvistus vajag pieaicinât, lai rûpçjâs par valodas skaidrîbu
doctus
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 21:12
Tad jau sheit paliks kaadi 3 cilveeki:))) Taadi,kas atbildiis visiem kriteerijiem
Evita
Re: Kâds auglis jûs esat?
31.05.2006 23:04
Ârprâts, kâda likteòa ironija, man sanâca - strawberry...
Esu banâns un lepojos ar to :)))
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 00:03
Forumâ, no kurienes ðo testu paòçmu, lielâkâ daïa ir zemenes:)

Neziitis
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 08:56
Banaani naturaalie citronu ienaidnieki ... =DDD Kaads bija bumbieris ? Vareetu aprakstinju iedot, baigi interesanti ...
acito
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 12:35
arî zemene.
jauks tests, paldies, strawberry!
Neziitis
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 12:51
Visas sievietes 90% laikam zemenes. Nu jâ tur jau atbilþu iespçjas bija daudz, veselas 4-5 uz jautâjumu un jaut arî 7, laikam. Hmm Viena vispiemçrotâkâ atbilde sivietçm un viss, kautvai tâ par tâm filmâm, dabiski ka romance. Utt izskatâs jau pçc zemeòu lauka =]
acito
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 13:12
nekâ nebij, man mîïâkâs ir komçdijas
Neziitis
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 13:16
nu jâ, tâdâ gadîjumâ 2 varianti :)
mur mur
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 13:41
bumbieris - bet pçdçjais jautâjums bija negodîgs :) ja es uz ceïa ieraudzîtu sveðu naudasmaku, es ietu ar lîkumu apkârt. par tâdu variantu ârzemnieciòi nebija iedomâjuðies
Neziitis
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 13:48
kapçc ar lîkumu ? dîvaini.
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 14:03
mur mur- tad tu vari atbildçt, ka nezini, jo varbût tai vietâ ar tâdu lîkumu nemaz nevarçtu apiet:-)))

mur mur
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 14:49
es jau atbildçju, ka nezinu :)
bet kâpçc ar lîkumu - vot mana tçta jaunîbâ, pirms gadiem ~25, bija izstrâdâta ðitâda krâpðanas shçma - nomet maku uz ielas, kâds vientiesis paceï, paskatâs, cik tur iekðâ. a tur iekðâ liela nauda. uzreiz viens cits klât un saka - es redzçju, kâ tu to maku pacçli, davai dalam uz pusçm un nevienam neko nesakam. pa to laiku uzrodas maka "îpaðnieks" un uzstâj, ka makâ pirms tam bijis vairâk naudas. uzrodas arî vairâki bûdîgi liecinieki. kamçr beigâs godîgais atradçjs aiziet bez sveðâ maka, bez sava maka un varbût arî ar fingâli zem acs.
ok, mûsdienâs varbût tâ vairs nenotiek, bet tomçr man nav lielas vçlmes aiztikt sveðas lietas uz ielas. :)
Neziitis
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 14:51
Hey =D Tu esi malacis :))) Paldies par ideju, kâ var laupît gaiðâ dienas laikâ :)))))))) =***
plants no cita PC
Re: Kâds auglis jûs esat?
01.06.2006 14:56
Arî tagad sveðus naudas makus atrast nav diez cik patîkami. Vienreiz benzîntankâ atradu. Sazinâjos ar saimnieku, sarunâjâm satikties. Tas cilvçks domâja, ka es pieprasîðu nez ko kâ izpirkuma maksu un diez cik labestîgs neizskatîjâs. Pats atbrauca un draugus lîdzi paòçma. Kad neizvirzîju nekâdas prasîbas nemaz nezinâja, ko lai dara, jo tâds scenârijs viòam galvâ nebija ienâcis. Mûsu tikðanâs atstâja visai nepatîkamu iespaidu. Nolçmu, ka pat ja man kâds maku pie deguna uzkabinâs, izlikðos to neredzam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: