Narkologs/psihoterepeits Darza iela?

Aizsāka prince 

Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 20:09
aa ir normaala paraadiiba nedzerðanas saakuma, nu tipa visa ta eiforija par to kaa es agraak dzeeru, kaa es tagad nedzeru, un visi tie burzinji un soïu sludinâðana. pirmajaa gadaa tas ir vilnis... Bet iisteniibaa jau Latvijas aa ir vieta, kur visi viens ar otru guï, un viens pie otra strâdâ, slepus pa mazam dzer un apdirð visus pçc kârtas. Nu tâ ir diemþçl. [protams, ne jau visi]
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 20:26
Protestçju pret priekðpçdçjo teikumu!!!
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 20:30
Taada ir mana pieredze, ja kadam ir savaadaka-luudzu dalaties!
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 20:36
Laikam esmu ziediòð mçslu jûrâ!:) Vai tieðâm nav vçl kâds ziediòð, kas neguï ar visiem, nedzer, un neapd... citus?
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 20:43
Es jau teicu, ka taadi nav visi, bet to, ka aa valda baiga liekuliiba, es pati esmu piedziivojusi un ne reizi vien. Paveero, kaa darbi vaardi iet kopaa ar darbiem? vairaak pieveers uzmaniibu biedriem ar iipaði lieliem skaidriibas staaþiem:)
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 20:55
Atvainojos, nepareizâ tçmâ ielîdu- tieðâm personîgi nepazîstu nevienu alkoholiíi un nezinu nevienu aa
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 21:49
...eziit, vai tas ir redzçjums no iekðpuses, vai malas...:)) kâ tad ir??
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 22:01
gaaju gaaju uz aa, un uz an gaju, kaadus gadus 2. visu laiku jau nebija viena vieniiga dirðana, bija jau arii labas lietas Nu piemeeram tur es iemaciijos klausiities citos cilveekos, nu tiiri praktiski-kaads runaa, es turu muti un izsakos par sevi, nevis komenteeju citus. Bet peecaak man uznaaca kaut kaada apskaidriiba vai aptumsojaas smadzenes, un es noleemu, ka gribu skatities uz saviem suudiem pati caur savu prizmu, nevis kolektiivi luugt bara speeku attureet mani no dzersanas. Aizgaaju taapec, ka vairs nevareeju iztureet muuziigo runaasanu par atmesanu un nedzersanu. es gribeeju parunaat arii par kaut ko citu.
narkologs/psihoterapeits
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 22:01
Madcynics,tu tak esi viens praatiigs cilveeks!!!!!!!:)Diez kaapeec maskeejies zem "cinikja"?
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 23:06
Nu, visi jau te maskçjâs, narkolog:-))) Visâdas ogas te ir visplaðâk pârstâvçtas, nez, aiz ko tas ir?:)
Re: Narkologs/psihoterepeits Darza iela?
22.06.2006 23:14
...ha...cinisms ir vienîgâ dzîves un tâs noriðu reâlas uztveres forma...un spçja adekvâti reaìçt uz tâm...un iekðçja pârliecîba...un nejaukt ar ðodienas ðî jçdziena izvaroto skaidrojumu...un...tas narkologam/psihoterapeitam...:))
...re, arî ezîtis sâk apðaubît ðî iestâdîjuma lietderîbu cîòâ ar zaïo pûíi, kurð ieperinâjies kâdâ konkrçtâ rumpî :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 13?
Ziņa: