zems pashvertejums

Aizsāka vvv 

besk
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 14:25
nç, zemene/mellene, man patîk tavi komenti!
tu varçtu piestâdât kâdos forumos par tautas kacinâtâju un apmeklçtâju daudzuma vairotâju! visiem tâ vien gribas kaut ko skaidrot pçc taviem komentiem. tâ ka tu neesi nekâda çrkðíoga! tu patiesîbâ esi saldais çdiens!
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 14:37
besk, mîïâ, atgriezîsimies pie tâ , ko tu esi mâcîjusies grupâs...vai tad tev tur nedarîja zinâmu, ja tevi kaut kas uztrauc tajâ, ko citi saka, tad tâ ir tava vâjâ vieta un prasâs pçc izíidâðanas??? Es nevienu nekacinu, tikai rakstu, ko domâju...a ja tas kâdu kaitina...nu...secinâjumi jûsu...:-)))
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 14:40
Labs i, paardeeveesim par eerkshkjogu. jeb krizdoli tautiski runaajot.
besk
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 16:37
dârgâ melleòzemene, kâ tu zini, ko man mâcîja grupâs? to, ko tu saki, man tieðâm nemâcîja (bet zinu tâpat).
nu tâ vienkârði, ja kâds saka, ka 2*2 = 5, tad man liekas, ka mans pienâkums bûtu pateikt to atbildi, kuru zinu es. turklât dîvaini daþkârt sanâk, ka tie cilvçki, kas nekad nav apmeklçjuði tâs grupas vai psihoterapeitu, paìçr, ka labâk nekâ ðos pasâkumus apmeklçjuðie zina, kas tur notiek :)
tad vçl, sava viedokïa izklâstîðana tad mums ir sava paðnovçrtçjuma celðana (sk tçmas sâkumu) :) :)

nu saki, zemene. ja es tev teiktu, ka 3+3=8, un tu iebilstu, ka pareizâ atbilde ir 6, vai tas nozîmçtu, ka rçíinâðana ir tava vâjâ vieta? :) mçs jau nepiesienamies tavâm rakstura îpaðîbâm, bet tikai tevis paustajai informâcijai :) :)
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 17:48
besk

Probleema ir tajaa, kaapeec muus satrauc tas, ka 3+3 nav 8

Varu pateikt kaapeec eerkshkjogas praatuljomi mani satrauc. taapeec ka ar saviem postulaatiem par pasha speekiem un psihspecu kaitiigumu vinja var kaadam liegt iespeeju sho specu apmekleet. jo sensitiivaa briidii cilveeks sensitiivi uztver. Negribees, neies arii bez shaa nolieguma.
Nu, jaa un tad 105 reizi atgrieziisimies pie taa vai cilveeki ir stulbi un kaa tad psihspecs sho viegli iespaidojamo ljauni ietekmees. Mana doma- ja cilveeks prasa padomu, tad tomeer ir pasham resursi par iisu.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 21:22
,,,un besk, jums laikam ïoti mîïð bija sociâlisma laiks, kad bija viena partija, viena ideoloìija un nekâda iespçja kaut ko izvçlçties. Sâciet pierast pie viedokïu daudzveidibas un iespçjas brîvi to paust:)
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 21:33
nekad neesmu teikusi, ka ir tikai viens celjsh, ja vien Tu ruupiigaak lasiitu. bet viena no opcijaam gan taa ir. bet nu varbuut taa mana paranoja, ka man liekas, ka tieshi Tev tikai viens celjsh shkjiet pieejams... Un veelams savaadaaks kaa citiem. Ironiski ir tas, ka klasiskie aarsti tieshi noliedz 98% gadiijumu psihoterapijas jeegu uu atziist tikai zaales.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 21:48
,,,katrs jau mçs izlasâm to, ko varam salasît, tâpat tu arî. Es neesmu izvçlçjusies kaut ko vienu, tâ patiesîbâ ir daudzu metoþu sintçze. Paskaties ðîsnedçïas "Ðeit un tagad"( ðodien un rît). Raidîjuma viesis ir psihoterapeits un dziednieks Oskars Peipiòð. Tas ir virziens, ko es atzîstu. Es uzskatu, ka psihoterapija viena pati nav nekas. Ir jâraugâs dziïâk.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 22:00
Liidz shim lasiitais no Oskara Peipinja man shiet kaa lai pasaka, bet nu ja internetaa ir pieejams, pastiishos ar (ir pieejams?). Citaadi man shobriid nav LV televiizijas.

Un- psihoterapija arii viena pati ir kaut kas. bet ne viss. ja mees runaajam par dziives kvalitaates uzlaboshanu, nevis apsoluutu panaceju un Budas miera ieguushanu.
Dazhbriid man shkiet, ka Tava probleema kudi atshkjiras no manis redzeetajiem distonikjiem u.c., kuriem buutiska uz to briidi ir dziives kvalitaates uzlaboshana, ne muuzhiigaa dveeseles miera un apskaidriibas ieguushana...
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 22:18
Îpaði par Oskaru Peipiòu neesmu interesçjusies, tikai skatoties raidîjumu man patika viòa teiktais:)
,,,es saprotu, ka ir kaut kâdi brîþi, kad bûtiska ir âtra dzîves kvalitâtes uzlaboðana. Bet tas nekad nebûs ilgstoði un tik un tâ bûs malðanâs pa riòíi, ja nekas nemainîsies pasaules uztverç. Tâs ir manas domas- sakne nav tur, kur to meklç psihoterapija, tas ir sekls skatîjums un tâpçc problçmas sazels atkal. Jau ðis tavs teikums "Tava probleema kudi atshkjiras no manis redzeetajiem distonikjiem" man stâsta par tavu pasaules skatîjumu . Tas ko tu dari, ir problçmas meklçðana, es mçìinu izprast Visuma likumsakarîbas un savu dzîvi pieskaòot tâm. Jo tas, ko tu uzbûvç ar prâtu, var sabrukt tikai mainoties apstâkïiem vien.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 22:40
nevar sabrukt (vismaz- ne obligaati). jo psihoterapija nestraadaa ar praatu. taa straadaa ar juutaam. un taa ir lielaakaa muusdienu probleema, ka visu censhas dariit ar praatu.
kaa jau man likaas, mees runaajam dazhaadaas valodaas- es par kriizes situaacijaam, Tu par Visuma likumsakaraiibaam (pat nesaaprotu, ko Tu ar to domaa un ta sman arii nav svariigi). Man skaidrs ir tas, ka distonikjim u.c. jaatiek laukaa no purva un tikai tad var pieveersties tavupraat ilglaiciigaakaam lietaam. lai gan psihoterapijaa jau ir pieraadiits, ka tas var buut arii ilglaiciigs pasaakums. OK, beidzu, jo taapat nesaprotu, ko Tu gribi.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 22:45
Daudzas jûtas ir prâta radîtas. Piemçram, kas ir pieíerðanâs? Manuprât- prâta radîts stâvoklis. Tâ kâ psihoterapija strâdâ ar prâtu.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 22:49
Kas nu man ir skaidrs, tas ir tas, ka Tev ir dzilji teoreetisks priekshstats par sho visu. bet ar to nudien beidzu.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 22:59
,,,bet kas tev liedz to paskaidrot praktiski? Tas man liek domât, ka tev vispâr par to nav paðai savu domu. Jebko, ko esmu darîjusi, es varu paskaidrot, kâ tas notiek un kâpçc notiek. Tu vairâk par to, ka tas reâli palîdz, neko pateikt nevari. Vai arî, ja tiek atrasta sakne bçrnîbâ, tad tas reâli notiek. Kas un kâ- miglâ tîts. Ârpus forumiem man cilvçki ir stâstîjuði, ka nekas nepalîdz, vai atvieglojums ir îslaicîgs. Pçc tam viss ir ar jaunu sparu.
Re: zems pashvertejums
22.06.2006 20:10
...strawberry...:))...
krizdole
Re: zems pashvertejums
22.06.2006 22:28
Nabaga nelaimiigaa zemene!!!:( Nu ar psihoterapiju tu neesi nodarbojusies,tas viennoziimiigi skaidrs! Un apmekleejusi arii neesi. Tev bailju, stereotipu,ka vai biezs!!!!!!:( Bet mute kaa pelikaanam!!!!!!:( Klabini vien!!!!!!! Un,ja tu vari juusmot par Peipinju,tad tavs intelekta liimenis ir skaidrs!!!!!!:(
Re: zems pashvertejums
22.06.2006 22:43
Krizdole, a ko padarîsi, katrs dzîvo ar to, kas viòam dots:-)))
vvv
Re: zems pashvertejums
23.06.2006 01:20
Paldies, Santa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 3?
Ziņa: