sex un testerons

Aizsāka depo 

Re: sex un testerons
27.03.2008 12:38
Pirms trijâm dienâm sâku lietot uztura bagâtinâtâju - tribulus terrestris, un jau pirmajâ dienâ pçc trenina atnâkot mâjâs jutos nepierasti silti. Izmçriju temperatûru un tâ bija pa 0,2 grâdiem paaugstinâta, un tâda ir saglabâjusies trîs dienas.
Vai tas varçtu bût no tribulus? un vai vajadzçtu tâdâ gadîjumâ pârtraukt lietot ðîs tabletes?
Re: sex un testerons
27.03.2008 13:20
nee nevareetu but. Sagadishanaas.
Tribulus neko citu nedara kaa tikai palielina libido, kam tas arii peec idejas domaats. Vinjsh tik jloti neko nepaaugstina. Un ja no taa ietekmeetos temperatuura... nez ko man buutu jaadara er testosteronu stipri virs normas? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sex un testerons
27.03.2008 16:48
..tribulus terrestis, vismaz kâ raþotâji raksta ir priekð muskuïu masas pieauguma veicinâðanu! varbût tâ varçtu bût kâda alerìiska reakcija - man tâkâ nedaudz svilina daþâdâs íermeòa daïâs?
Re: sex un testerons
27.03.2008 17:16
Tu lasiit nemaaki laikam. Paarlasi manu postu.
Tribulus ar nosauku Tribestan arii aptiekaa tirgo.
Lai palielinaatu muskulju masu testosterona limenis ir nevis jaapaugstina bet tam ir jaabuut juutami VIRS normas. tribulus tyo paaugststina bet atstaaj normas robezhaas. Libido palielinas, tukshaa duushaa dzerot svilina kungji. Viss. Nekaadu citu iedarbuubu nav, ja vien nenopirki kaut kaadu meeslu. Teoreetiski no vinja libido 3-6x paaugstinas. Es esmu no tiem kam 3x (aritmeetiski saskaitos uzlabojumus)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sex un testerons
28.03.2008 17:30
Man Mateus ir viens jautâjums - kâ Tu esi tik gudrs un paðpârliecinâts, Tev ir farmaceita izglîtîba vai kaut kas tamlîdzîgs, ka tik pârliecinoði izsakies?
PS. tikai lûdzu nesûti mani pârlasît savus iepriekðejos postus, laigan lasît es mâku.
Re: sex un testerons
28.03.2008 17:33
Mnjaaa.... www.google.lv www.wikipedia.org
vai arii vnk ieej aptiekaa un izlasi Tribestan instrukciju. vai arii www.kachok.lv kur vari atrast laikam kaadas 5 diskusijas par tribulus. Taa ir jau sen vispaar zinaama lieta, bet Tu tagad meegjini izgudrot pa jaunu velosipeedu.

Nez kaadeelj visi taadi idioti un steroiidu vietaa nelieto tribulus ja jau vinjsh tik iedarbiigs un maksaa kapeikas...

un nee man nav farmaceeta izgliitiiba, bet biokjimiju lasu lai zinaatu ko un kapeec es daru un ar ko riskeeju to darot. Kaa arii izmeegjinu lietas pats uz sevi veicot reaali hormonu analiizes nepaljaujos tikai uz textu forumaa. Sorry, bet vai nu labaratorijas melo, vai arii Tev ir uuber tribulus ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2008 17:35 by Mateus.
Re: sex un testerons
29.01.2013 21:02
Tu mazdakteri reāli maz ko rubī no steroīdiem. iesaku iepazīties tuvāk ar to visu un te nebaidīt cilvēkus:D
jebkurs medikaments lielas un ilgstošās devās ir kaitīgs-tas pats attiecas un steroīdiem...
domā esi izlasījis pāris rakstinjus, noklausijies kadu sausmu raidiijumu un visu zini ko!!! lol
Re: sex un testerons
29.01.2013 21:17
Necērt uz cilvēkiem, kurus nepazīsti...
Un starp citu...ir arī tādi steroīdi ka no pāris ripām dienā, nedēļas laikā var nonākt slimnīcā ar nieru kolikām un tas pats steroīds var izraisīt ļoti smagus aknu bojājumus.

Ir dažs labs steroīds no kura jau 2 nedēļu laikā var attīstīties erekcijas problēmas.

Ta visa ir sarežģīta zinātne un kaut kādā mērā IR jābiedē, lai visādi mazgadīgie lonahodi uz savu galvu nesāk kaut ko lietot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 24?
Ziņa: