orgams

Aizsāka zinatgrib 

zinatgrib
orgams
10.09.2006 16:15
kadas sajutas ir meitenei pec oorgasma?
=) .. hmm manai vieglas triissas =D
eu.
Re: orgams
10.09.2006 16:45
Man jau liekas ka meiteneem vispaar ir reti orgasms!!!? (peec nostaastiem) ! Varbuut kaads/kaada zin kaapeec taa ir? Tikai nevajag teikt ka taa ir dzheku vaina - tipa nespeej apmierinaat! Esmu lasiijis ka sievieteem var buut orgasms tikai peec ilgiem dzimumdziivee dziivotiem gadiem! Kaapeec taa?
???.
Re: orgams
10.09.2006 17:43
:D :D :D :D :D "Man jau liekas ka meiteneem vispaar ir reti orgasms!!!? Esmu lasiijis ka sievieteem var buut orgasms tikai peec ilgiem dzimumdziivee dziivotiem gadiem!" :D :D :D :D :D

Piedodiet nevareeju atturçties :D
Lilina
Re: orgams
10.09.2006 17:45
eu., taa visbiezjaak tieshaam ir viirieshu vaina :DD
Re: orgams
10.09.2006 18:00
meiteneem orgasms ir biezhi, bet ne tik biezhi to sagaadaa viirieties... :D


eu. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man jau liekas ka meiteneem vispaar ir reti
> orgasms!!!? (peec nostaastiem) ! Varbuut
> kaads/kaada zin kaapeec taa ir? Tikai nevajag
> teikt ka taa ir dzheku vaina - tipa nespeej
> apmierinaat! Esmu lasiijis ka sievieteem var buut
> orgasms tikai peec ilgiem dzimumdziivee dziivotiem
> gadiem! Kaapeec taa?
Re: orgams
10.09.2006 18:04
Re: orgams
10.09.2006 20:53
citaam sievieteem var buut 10 orgasmi vienaa naktii,un citaam nevinu pashu reizi visaa muuzaa....
zâlîte
Re: orgams
10.09.2006 20:58
Tâdâ gadienâ 100 % nav îstais vîrietis.
Re: orgams
10.09.2006 21:37
...par to vecis var stâvus èurât:))
...kârtçjais murdziòð par tçmu ...
Re: orgams
11.09.2006 09:11
A kaapeec, madcynics, Tev nepatiik shitaadi murdzinji? Ïaudis grib noskaidrot. Un peecaak var nobeigt ar viedu teikumu -- nu, bet sex jau dziivee nemaz nav tik svariigs...

A vispaar par to mazo priecinju runaajot -- muusu tautai ir shaushaliigi puritaanisks mantojums. Un aiz to tie orgasmi ar reizeem var nebuut, jo meichas biezhi tiek maaciitas -- vechi visi ir maitas, Tevi tikai izmantos, Tev nekas cits neatlix kaa padoties, gribi negribi, nogurusi vai ne, nu vobshem vecis savu nodariis, a Tu.... taa dziivojusi dazha laba vecmaaminja un maaminja, tad nu laimiigi nodod taalaak... Kaads tur orgasms...
Re: orgams
11.09.2006 10:40
...runcenît, ko Tu visu laiku mçgini pievilkt mani pçc savas izpratnes...??
...sex???...hm...tas virmo man apkart..:))...ja gribi dzirdçt manas domas,tad lûk...mana sexa izpratne ir - celð lîdz orgasmam sâkas no rita - kâ tevi vai tu pamodini otru, uzmanîbas apliecinajumi dienas gaitâ, pieskârieni, skatiens..daudz sîkumu, kuri noved ladz orgasmam..:)...orgasms bez procesa ir orgasmelis - nu tâ, muskuïu kontrakcijas un atvieglojuma sajûta...un vçl - pçc savas konstitûcijas es esmu mednieks, nevis upuris...

..."Man jau liekas ka meiteneem vispaar ir reti orgasms!!!? Esmu lasiijis ka sievieteem var buut orgasms tikai peec ilgiem dzimumdziivee dziivotiem gadiem!"
...ðitas gan ir murdziòs :))
Re: orgams
11.09.2006 10:51
Mad., Tev toch ir vajaashanas maanija... lai vai kaa -- es piekriitu tai daljai, kura saakas ar "ceïð lîdz orgasmam...
Re: orgams
11.09.2006 11:17
..Tu uzdod jautâjumu,es atbildu...par tçmu..:)..nevis nobraucu skaisti pa ausim..:)
Re: orgams
11.09.2006 11:39
Tu dabuuji pa ausiim? Buus kaada lielaaka musha garaam lidojusi, buusi sitis un pac pa ausi sev traapiijis... :)
Re: orgams
11.09.2006 11:45
...starp citu, tçma par ir par orgamu...vells,kas tas tâds ??
...ar ausîm gan ta ðvakâk...koríi priekðâ...
Re: orgams
11.09.2006 12:02
Jaa, taa ir, tad visi komenteetaaji ir nobraukushi off topic...
aber
Re: orgams
11.09.2006 13:23
man jau patîk tas vârds- orgasmelis ;DDD
Madcynics, nu bet tu taè esi Endzelîns;)
leila
Re: orgams
11.09.2006 14:47
Nesaprotu, ko smajaties! Tâ jau arî ir, ka orgasms rodas pçc daudziem gadiem un ar vienu partneri un arî tad nav vienmçr. Vismaz man tâ bija un ir. Kad ir jauns partneris, tad nekâ. Cita lieta, ka tçlot visas mâk.
Re: orgams
11.09.2006 14:47
nu jau chats jums panesaas...:)
par to jusu"murdzinju"varu teikt,ka ir tomeer sievietes,kas orgasmu sasniedz tikai ar gadiem,peec dzemdiibaam...
un daudzas sievietes nespeej just vaginaalo orgasmu,tachu klitoraalo orgasmu sasniegt speej visas.
protams,ka LJOOTI liela noziime ir viirietim,tam kaadas attioeciibas ar sho viirieti ir sievietei,cik ljoti vinjsh vinju piesaista fiziski,seksuaali un gariigi. ja nav gariigas saiknes,parasti sekss nav tik patiikams,kaut ir iznjeemumi-vienas nakts sakari,kas dazhreiz vainagojas ar superiigu orgasmu. nu ljoti atkariiga no pashas meitenes un no viiriesha taa orgasma sasniegshana vai nesasniegshana..
Re: orgams
11.09.2006 14:58
es arii nesaprotu par ko juus smajaties ;(
ðòimiak
Re: orgams
11.09.2006 15:22
Nu galîgi aplam topix aizgâjis. Par ko ir strîds, es nesaprotu? Vakarnakt ar draudzeni kaislîgi, mazliet brutâli, bet ar vçsu prâtu sasniedzâm piepildîjumu - man 2 org./ viòai 4 ;) Galvenais - laba priekðspçle :) Fakts tâds, ka 1 priekðspçles laikâ viòa sasniedz tik pat, cik 2 âtrajos :)
Re: orgams
11.09.2006 15:27
oii,nu ðòimiak,tu nu gan esi dikti kruts!tava uzmundrinoshaa lieliiba ljoti paliidzeeja jautaajuma atrisinaashanaa!!
ðòimiak TO Samta
Re: orgams
11.09.2006 15:53
Lielîba? Kur ðeit tu redzi lielîbu? Varbût skauþ? ;)))
Re: orgams
11.09.2006 16:01
nu,protams,ka skauzh...:)
Tava veestule tieshi taa izklausiijaas,jo jautaajums bija par to,kaapeec,nevis kuram cik,kad un kaa ir sanaacis.. :)
lieliibu redzu,palasi pats!
Re: orgams
11.09.2006 16:02
nee,vispaar jautaajums bija-kaadas sajuutas ir PEEC orgasma,un taa jautaajums pa jautaajumam... :)
sajuutas peec orgasma ir ljoti labas,arii triisas,vispaareejs kaifs un mirkliiga laime.un ja visu dienu ir notikusi priekshspeele..uuuuhhhh
ðòimiak
Re: orgams
11.09.2006 16:34
Samta - tas ko tu redzi, un tas kas tur ir domâts - 2 daþâdas lietas
Re: orgams
11.09.2006 16:40
Manuprât katram savâdâks...bet baigais kaifs... izjûtas aprakstît ïoti grûti......
....................
Re: orgams
14.09.2006 11:46
Man ir fantastika sajuuta pirms pasha orgasma, vaae labaakas sjuutas nekaa, ka kaut kas stipri stipri niezeetu un tad taa kaiiigi kasiitu vai arii liidziiga sajuuta kaada degunaa rodas peec shkjaudiena :) un peec taas forshaas sajuutas seko atslaabums, taa sajuuta it kaa beidzas - aizpluust strauji un iestaajas miers. Nu veel preciizaak nevaru aprakstiit. Taadas starp citu sajuutas man ir klitoraalaa orgasma laikaa. Vaginaalais gan nav bijis dikti sen, ka gruuti aprakstiit, bet sajuutas ir veel labaakas, taas ir vairaak veederaa, kaut kas liidziigs taurnjiem un ja veel paspeej pieshaut klitoraao orgasminju klaat, lai sanaak dubultais ... mmmmmm Pilniigi sagribeejaas...
irka
Re: orgams
14.09.2006 18:36
es piemeram so jauko bridi atklaju tikai pec bernina piedzimsanas!un ir forsi zel ka tikai mazu bridi!
blood
Re: orgams
14.09.2006 21:07
Es gan domâju,Samta,ka ðeit daudzi nobrauc no tçmas,tâkâ visiem piesieties nevar,tad nepiesienies nevienam
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: