Pârtrauktais dzimumakts

Aizsāka laima.s 

laima.s
Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 13:55
Zinu,ka si tema jau ir parspriesta,bet ludzu padalieties.Cik dross(nedross) ir partrauktais dzimumakts?
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:02
nedroðs
un dâma nesaòem vçrtîgo substanci, bet tikai lieku stresu
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:07
Nju,leita tada,ka man pirms paris dienam bija pratrauktais dz.akts,pirmo reizi.Tagad mazliet uztraucos,jo man tiesi atgad ir augligas dienas.

Draugs gan teica,ka vins visu ir kontrolejis,un viss bus kartiba,bet tomer baidos...
SLIECINA
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:09
Man tas ïoti apmierina jau vairâkus gadus, nav ne vainas!

bet vot auglîgajâs dienâs gan to nevajadzçtu darît!!!!!!!!!!
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:12
Mani fascinee taas, kuras tic shitiem draugu "staastiijumiem". nekaadi nesaprotu taa ir absoluuta bezatbildiiba no vecha (un tantes jau arii) puses vai vienkaarshi necienja?
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:13
Nju,mes izdarijam.Es jau sakuma nezinaju,ka to darisim,bet kaut ka ta sanaca,pirmo reizi bez izsargasanas....Nezinu,vai ats psihologiski vai ka,bet man likas,ka es jutu sevi izplustam seklu...
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:14
kapec neciena???
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:14
Tu negribi beernu (negribi tachu, ja inceejies?), a vinjam po...
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:16
nevelos gan es tagad berninu.Nezinu,vai vinam po...ta nu gan nav.Es jau ar nezinaju,ka man auligas dienas,nebiju ta skaitjusi,jo nebija jau ta domats...
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:19
ja vinjam nebuutu po, tad piekoptu droshaakas metodes neskatotes uz to vai ir augliigaakaas dienas vai nav...
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:21
lai nu kam,bet vinam toc nav vienalga.Es vel varetu to pienemt,bet nu vins noteikti ne...

Vienkarsi,gribejas to bez nekadam gumijam.

Es ujau ar esmu tik pat stulba,jo vareju jau nopirkt un iedzert avarijas kotracepciju,bet neizdarîju to.Domaju,ka viss tak bija ok.cerams,ka bija ar
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 14:59
Vai kada no jums ir paliksi stavokli sada veida?
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 15:22
mana draudzene pirms meenesha palika!!!
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 15:39
tas tâds jocins iebiedesanai,vai ta ari bija
kuras iisti skaitaas augliigaas dienas???
zizii
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 17:12
"Pateicoties" pârtrauktajam paðlaik uz gºidas spçlçjas mans piecgadîgais puika, ar kura tçvu nekad nebûtu gribçjusi kopîgu bçrniòu. notika savâdâk:))
Re: Pârtrauktais dzimumakts
02.01.2007 17:44
Pârtrauktais dzimum akts ir noziegums pret vîrieða potenci un sievietes veselîbu
laima.s
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 09:12
Atkariba no cikla garuma var noteikt augigas dienas-ovulacija,un dienas,kuras berninu ienemt ir grutak
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 12:25
keterin - katrai jau tas dienas bisku savadak bet parasti par tam tiek uzskatits cikla vidus, 14 dienas pirms nakamjam menesreizem.
daalija
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 13:14
nezinu gan, kaads iipashss kaifs no paartrauktaa...abi raustaas, iisti taapat nevar kaa gribeetos...turklaat var jau arii "nosiekaloties"arii aatraak...viens pazinja ar savu meiteni tikai sho metodi piekopj un peec tam briinaas, kaapeec meitene tik reti grib sexu...
Susurs
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 21:57
Mans gaidâmais bçbis pçc USG datiem ir ieòemts nâkamajâs dienâs tûlît pçc MR, tâ kâ spriediet paði, cik tas ir droðs izsargâðanâs veids.
P.S.Mums mazais gan bija plânots, bet ieòemðanas datums dod vielu pârdomâm.
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 23:16
Gan jau ka tas laiks nav preciizs. Ienjemt tuuliit peec MR nevar. Arii tad ja ienjemts tiek no dzimumakta kas noticis neilgi peec MR, apaugljoshanaas tik un taa notiek tad kad ir ovulaacija un tas notiek apmeeram cikla viduu...
zizii
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 23:32
Muïíîbas, ku!
Arî es paliku stâvoklî uzreiz pçc MR, neticu, ka tâ sperma varçja nogaidît manî vçl kâdas desmit dieniòas, lîdz apaugïojos. Tad sanâk ka visi tie bçrniòi, kas ieòemti uzreiz pçc MR ir patiesîbâ nelaikâ dzimuði?
vnk ne visâm sievietçm ovulâcija notiek tik precîzi, kâ vienam vîriðíim te ðíiet!
Re: Pârtrauktais dzimumakts
03.01.2007 23:37
Gribu tikai piebilst ka USG kljuuda nosakot mazu gruutnieciibas laikus var sasniegt 100% un 10 dienas nekaadi neietekmee jaundzimushaa noveerteejumu...
Es..
Re: Pârtrauktais dzimumakts
04.01.2007 04:57
Ku! atkal runaa,ko nezin.Manai meitai jau 18 gadu.Ienjeemu cikla 5 dienaa.Zinam droshi,jo tikai vienu nakti viirs izmuka no armijas:)) Taa kaa..droshaas dienas ir tikpat nedroshas kaa citas un otraadi..
cita....
Re: Pârtrauktais dzimumakts
04.01.2007 13:19
tas gan....manai mammai gadiijaas, ka palika staavoklii cikla peedeejaas dienaas...peec divaam dienaam it kaa bija jaasaakas MR, bet izpalika...
zizii Wrote:
-------------------------------------------------------
> "Pateicoties" pârtrauktajam paðlaik uz gºidas
> spçlçjas mans piecgadîgais puika, ar kura tçvu
> nekad nebûtu gribçjusi kopîgu bçrniòu. notika
> savâdâk:))

Vai var palikt staavoklii, ja vinjsh nebija manii ieksaa?
Re: Pârtrauktais dzimumakts
06.05.2007 10:08
Katja

Iespeeja palikt staavoklii ir arii tad ja viirietis nav bijis iekshaa...
Re: Pârtrauktais dzimumakts
06.05.2007 10:20
Dazhas paardomas par zizii teikto... Es nesaprotu kas tagad ar cilveekiem notiek. Vai patieshaam taa pishanaas kaare un seksa kults ir galiigi visus apstulbinaajusi? Es negribu nevienu apvainot bet kaa var sieviete paarguleet ar viirieti kuru nevar iedomaaties par sava beerna teevu. Kaa var notikt savaadaak ja "nekad nebûtu gribçjusi kopîgu bçrniòu"? Izvaroja?
zumzum
Re: Pârtrauktais dzimumakts
06.05.2007 13:48
sabiedçjât mani, nesen beidzu dzert hormonâlâs un taga ir pârtrauktais, tad nu jâlieto bûs atkal gumijas, vçeeee :((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 14?
Ziņa: