psihoterapijas maksa

Aizsāka zzzzzzz 

Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:34
Zinu, par to labi padarîto darbu- nu savâ ziòâ tev taisnîba, bet re, darba augïi Alsterei parâdîjâs tikai pçc 7 gadiem- tâ viss mûþs var paiet, gaidot atsauksmes. Bet es esmu pamanîjusi vçl vienu psiholoìisku îpatnîbu cilvçkiem- viòi labprât iet pie tâ, kur kâds jau ir bijis un var apstâstît situâciju. Ðitâ es jau pirms ilgâka laika biju pie dziednieka. Es visiem stâstîju, ka, jâ ,spçjas kaut kâdas ir, bet viòð man nepalîdzçja! Bet manas paziòas arî tomçr izvçlçjâs iet pie viòa, jo zinâmas koordinâtes, telefons- lai paðas pârliecinâtos, ka nepalîdz.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:38
Darba augïi un ïoti reâli parâdîjâs pçc gada. Terapiju varçju beigt arî âtrâk, tikai, jûtot iespçjas, gribçjâs lîdz galam sevi sakârtot. Nenoþçloju.
Ar ieteikðanu ir tâ, ka fifty/fifty - citam mans ps.t. garâm, citi sajûsmâ. Un vieglâkâs situâcijâs arî pusgads ir pilnîgi pietiekami.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:38
Zinu, neticu par atbildçm. Varbût tâ atbild daþi, spçjîgâkie, kam nav svarîgs klientu daudzums. Jo es tâdâ gadîjumâ saprastu, kas tas tâtad ir garâm, meklçju kaut ko citu:)
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:39
baisi riistos?
baisi??
riistos???

...........;))))))))))
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:41
zemene, zini, kas par lietu?
Tu raksti, ka netici tam, ko rakstu es.
Bet es rakstu nevis to, kam TICU, bet to, ko ZINU.

sajuuti atskiriibu!!!
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:44
Es ps.t. atradu pçc 4. piegâjiena. Arî tie 3 bija "ar vârdu", bet ar vienu reizi pietika, lai justu, ka nav priekð manis. Ar savçjo bija skaidrs, ka varam strâdât. Pie tam ïoti svarîgi paðam izjust vai vçlies vîrieti vai sievieti. Es kaut kâ skaidri zinâju, ka ar sievieti tam cauri neietu. Un pilnîgi garâm ir, ja jûti, ka ar to cilvçku nav kontakta cilvçciskâ lîmenî.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:50
...he, he...jautâjumu var pasniegt tâ, ka gan pozitîva, gan negatîva atbilde bûs piekrîtoða...
...zinu...kur objektîvie kritçriji tam ko zini, ja zini apm 2-5 % no tâm iespçjâm, ko vispâr sniedz ðîs te tehnikas...pamatos tiek popularizçtas tehnikas ar naudas pumpîða efektu...
zinu
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 13:56
objektiivais kriteerijs - tikai un vieniigi subjektiiva personiska pieredze.
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 14:03
...tavâ textâ jau ir pretruna - objektîvais no subjektivâ...:)
...vai zilîtim, kurð drebinâs pohâs uz stûra, labais cilvçcinð bûs tas, kurð ielies ðïuku vai tas, kurð viòu savâks un aizvedîs uz narkoloìisko...kur te obektîvais, kur te subjektîvais???..:)
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 15:18
Zinu, jo cilvçks vairâk zina, jo viòð saprot, cik maz zina...jûti atðíirîbu?:)
Zurka
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 16:57
Alsterei

Interesanti, un ka tad Jus tos neapzinatas bernibas faktus izrakat?
Re: psihoterapijas maksa
05.02.2007 17:52
Zurka
Ja taa ir nopietna interese, atbildeeshu uz meilu, kad buus vairaak laika. Tas nav tik triviaali.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: