Dziednieks Jçkabpilî

Aizsāka Lina 

Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 16:59
Dziednieki, Komat..nu zini cik sâpîgi, ja diagnozes kïûdas upuris esi tu pats? Un ja vçl nosaka nepareizu ârstçðanu...Tad jau vienalga, ja citus izârstç...Tâpat neko skaidri nevar zinât:(
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 18:15
ir naivi cereet, ka ir kaads, kursh nekad nekljuudaas... taas ir nereaalas veelmes peec buutiibas...
to Annavannâkâpçc

Par dziednieci Tilþas Matildi,lasîju "Patiesajâ dzîvç" ,tur gan vina bija nodçveta par Malvîni no Tilþas,attiecîbâ uz veza ârsteðanu vina pati raksta ,ka izârstet var tikai vezi pirmajâ stadijâ,bet pârejas var tikai izvilkt,izarstçt nevar.Izbrînija man liela samaksa par viòas arstesanas seansu (30+10Ls),no rakstîta sapratu,ka katrs var ziedot cik vçlas,noteiktas summas nav.
Bûtu tev ïoti pateicîga ja tu man uz e-pastu atsûtîtu vinas koordinâtes,jo meklejot viòu ka Malvîni Kapaèu neko neatradu,laikam arî uzvârds ir mainîts intervijâ.
Paldies!
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 19:49
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ir naivi cereet, ka ir kaads, kursh nekad
> nekljuudaas... taas ir nereaalas veelmes peec
> buutiibas...



Lielâkoties kïûdas ârstiem ir neiedomâjamas pavirðîbas dçï.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 19:53
...taa tu to veertee... pavirshiiba ir tikai sekas...
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 19:56
...tam, ka par maz maksâ, vai ne
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 20:07
...ne tikai...
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 20:09
nu labi- mazliet arî no garastâvokïa :)
112
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 20:50
Tiltinjs tiesaam paliidz atrast pazudusos..paliidzeeja paziistamai kaa arii raadija degpunktaa vinjs par Justiini teica ka atradiis...tagad manupraat vinjs dziivo riigaa nevis jeekabpilii
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 08:23
strawberry - es personîgi nevienu tâdu nezinu. Mani radinieki un paziòas onkologi - arî. Tâpçc man nav ne mazâkâ iemesla ticçt, kad kâds apgalvo ka tas ir iespçjams, tajâ pat laikâ nekâdâ veidâ objektivi nepierâdot, ka tas it bijis vçzis.
Bet es kautkâ esmu mainîjusi attieksmi - ja cilvçkam tâ gribâs iet pie tâs tantiòas ar savu pirmo/otro stadiju un rît krupjus vai ko nu tur vçl, nu lai tak iet, ja riski viòam pastâstîti - tâ ir viòa izvçle mirt, un viòa personîgâ darîðana.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 09:02
Ar vçzi 2. stadijâ jau mirst arî no ârsta rokas:(
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 09:21
jâ, atkarîbâ no histoloìiskâs formas un lokalizâcijas, un tâ, vai pacients nav pats izdomâjis pârtraukt ârstçðanos - bieþi ir tâ ka pçc op jams dodas pie "zinâtâjiem" grauzt zâlîti, pat ja ârsts teicis ka vajag vçl starus vai íîmiju. Vçþa ârstçðana ir kompleksa lieta.
kkk
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 11:12
Vai tieshaam neviens nezina, kaa Rolandu Tiltiòu atrast???
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 11:29
...ar veezi vispaar mirst no veezha, nevis no aarsta rokas...
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 11:45
kkk, Dziednieku asociaacijaa meklee, ko sheit prasi?

mans pateevs droshi vien buutu dziivs, ja nebuutu saseejies ar dziednieku. No LOC aizbrauca pie dziednieka, paartrauca kursu, dzeera teejinjas (pie uriinpuushlja iekaisuma ideaali, bet veezi aarsteet.....), palika labaak, peec gada atkal uz LOC, paaraak ielaists bija......tad gan cetiigi gaaja uz kjiimiju utt, bet par veelu.....
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 14:56
inka1 - kâ reiz par tâdiem gadîjumiem arî ir vislielâkâ ðkrobe. Bet kad ðâdus piemçrus stâsta tiem, kas kâ reiz grasâs ko lîdzîgu darît - viòi visu laiþ gar ausîm. Tâdos brîþos reâli gribas iet un to veci/veceni pieþmiegt, kas tâs smadzenes cilvçkam izskalojis.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 16:50
Jâ, Noela, man atkal gribâs izdurt acis tiem ârstiem, kas savulaik manam tçvam uzstâdîja nepareizu diagnozi, vilcinâjâs ar operâciju, un rezultâtâ mans tçvs ir akls jau 20 gadus (lai nebûtu stulbu iebildumu,to viòam paskaidroja íirurgs Krievijâ, pie kura ïoti novçloti operâciju tomçr veica, gan nesolot neko):(
Re: Dziednieks Jçkabpilî
13.07.2007 17:35
strawberry - uz priekðu, vainîgie jâsoda.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
14.07.2007 09:45
kkk, te ir Rolanda Tiltiòa brâïa mâjas lapa. Pamçìini sazinâties ar viòu.

http://artil.sbn.bz/
Re: Dziednieks Jçkabpilî
14.07.2007 10:19
ko tik shis nav piebaazis savaa maajas lapaa, sapnju tulks arii......
aha
Re: Dziednieks Jçkabpilî
15.07.2007 21:22
R.Tiltins pienem Baznicas iela pie Bruòinieku ielas.
aha
Re: Dziednieks Jçkabpilî
15.07.2007 21:24
Samaksa saktot no ls.5 manuprât, bet ja pazudis tuvinieks, nav jamaksa
Annavannākāpēc
Re: Par Tilžas M
18.07.2007 22:05
Es nezinu koordinātes, Vīramāte zvanīja uz Tilžas pagasta padomi, tur iedeva telefonu.
Jā, par apmeklējumu tu maksā, cik vari, bet plus tam visiem kā vienam par labu cenu dod to plāceni un uzlējumu, kas kopa sanāc 30 Ls+10 ls viņš iedeva par apmeklējumu:) Vīramātei mīļi palūdzu vairs patiesās dzīves nelasīt un vairs neapgrūtināt mūs ar katru "patieso stāstu":) Papīrs pacieš visu......uzrakstīt var da jebko...Nu, lūdzu, neesiet tik naivi. Labākie dziednieki esat paši sev, tik sakārtojiet savu galvu, domāšanu un attieksmi.
112 Wrote:
-------------------------------------------------------
> rolands tiltiòð....ïoti labas atsauksmes par vinju
Es esmu Alvis un nepieciesama palidziba dziednieku jomaa,es arii esmu no Jekabpils.
-------------------------------------------------------
> Rolands Tiltiòð tautas dziednieks Bebru 8 - 3,
> Jçkabpils, LV-5205. t.5235829.
Kads var atsutit telefona numuru Rolandam Tiltinam ,jo ieprieksejais vairs nestradaa.
Moa
Re: Dziednieks Jçkabpilî
08.09.2009 10:20
tas tok, ka kaudzi tumsonibas var ari par arstiem sarakstit. tapec nav ko visus ekstrasensus un dziedniekus likt viena kategorija!!!!!!!!!!!!!
Re: Dziednieks Jçkabpilî
08.09.2009 12:10
Rolands Tiltiņš ir atrodams arī draugiem.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: