Destilçtâ petroleja

Aizsāka VA 

Destilçtâ petroleja
02.04.2007 19:17
Visu valsti izmeklçju, bet nekur nevaru dabût destilçto petroleju. Vai kâds nevar ieteikt kur es ðo deficîta preci varu dabût?
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 19:36
Hmm? Smalka lieta... kaadreiz izmantoja optisko aparaatu tiiriishanai... varbuut Latvijas kjiimijaa pamekleet...
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 19:52
Ðinî gadîjumâ petroleja ir vajadzîga vçþa slimniekam.
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 20:17
Veezha slimniekam jau derees jebkaada, ka tik petroleja...
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 20:30
KU! Tu laikam esi kârtçjais neko nezinoðais komentçtâjs.
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 20:37
VA

Tev taisniiba. Visu ko zinaaju jau pateicu. bet no veezha aarsteeshanas ar petroliju es patieshaam neko nesaprotu. Manupraat tas nedarbojas. Kaut gan veezis, tas ir tik slikti ka var meeghinaat visu ko. A tu tajaa Latvijas kjiimijaa mekleeji? Taa ir tehniska kjimikaalija un aptiekaas diez vai taada ir mekleejama...
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 22:11
Liekas, kâds stâstija, ka to ved no Krievijas, bet tagad tâ vairs nav tik tîra, lai varçtu dzert iekðâ!
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 22:56
Pameklee sheit, varbuut liidzees...

http://www.google.lv/search?hl=ru&q=%22%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%22&btnG=%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA&meta=
Re: Destilçtâ petroleja
02.04.2007 23:18
kâds sakars vçzim ar petroleju?? tad jau tas krupju uzlçjums izklausâs nekaitîgâks.
bottomline: muïíîbas tas ir, kurð jums to petroleju ieteica??
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:25
Jûsu zinâðanai destilçtâ petroleja ir medicînas preparâts daudzâs valstîs, un homeopâtiskajâs aptiekâs ir zâles ar petroleju sastâvâ, kas domâtas vçþa slimniekiem, diemþçl no ðîm zâlçm efekts nav tik labs, kâ no tîras destilçtâs petrolejas.
Moljers
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:35
Nepatîk man tukða d...
Konkretizçsim valstis, kur petroleja, jçlnafta, vai vçl kaut kas no ðîs kompânijas ir reìistrçts kâ medicînas preperâts, ar reìistrâcijas Nr un lûdzu norâdiet atsauci.
Dzîvç esmu redzçjis 2 pacientus , viens dzera petroleju, otrs no Rumânijas vestu naftu, abi nomira, nezinu gan vai âtrâk vai vçlâk nekâ bûtu miruði nedzerot.
Beigsim mocît vçþa slimniekus, ïausim viòiem pçdçjo laiku baudît dzîvi, labâk aizvediet uz operu vai meitu mâju (pçc paða izvçles) savu radinieku
Va
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:39
Latvijâ petroleja nav medikaments, bet krievijâ DESTILÇTÂ petroleja,nevis aviâcijas vai vnk petrol- ir medikaments...
Va
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:42
Nu jâpiekrît man ir Moljeram, bet ðinî gadîjumâ tâ petroleja ir paða slimnieka vçlme... un ja viòð to nebûtu lietojis, iespçjams tad - ârsti viòam 8 gadus atpakaï vietu kapâ bij sagatavojuði.......
Moljers
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:46
Tâ jau tam bija jabût, no daudzâm valstîm pasaulç palika krievija.
Es jau teicu - uzrâdi vietu www kur to var apskatîties - krievijas zâïu reìistrâ.
Krievijâ arî no stieplçm salocîta piramîda ir âstiniecîbas metode :)
Latvijâ ir reìistrçts krâniòa stiepjamais aperâts :)
Moljers
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:48
Arî tas man patîk latvieðos
Viòu izoperç, apstaro, viòð saòem íimioterapiju un beigâs viòs uzskata, ka viòu glâbusi petroleja, bçrza piepe, Veronika, Zilâ kalna marta u.t.t.
Va
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:49
nu tur iepriekð ir google links, kur viskautkas ir rakstîts. Bet Latvijâ homeopâtiskajâs aptiekâs ir preparâts, kurð saucas Petroleum, kura sastâvâ ir ðî destilçtâ petroleja, tad jau arî Latvijâ petroleja ir daïçji pieskaitâma pie med. prep.
Va
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:54
ârstiem vçþa gadîjumâ es neticu- no savas pieredzes- aizeju uz n-tajâm pârbaudçm, kad man bij 19 gadi- verdikts- vçzis. Kaudze medikamentu, procedûras- plika galva galu galâ -izrâdîjâs asins receklis. un kam lai tic???
VA
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 10:59
Vârdu sakot man ir vienalga ko jûs domâjat par petrolejas izmantoðanu medicînâ, es tik lûdz palîdzçt to sadabût. Lûdzu...
ANTIGA
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 11:10
Par to petroleju man vecmâmiòa stâstija (lai vieglas smiltis pçc 94 gadu dzîves ðai saulç), ârstçjot aklâs zarnas iekaisumus (kas viòos laikos operçja?), kakla iekaisumus un arî kuòìa èûlu. Cik gadus smçjâs par Austrâlieðu zinâtniekiem, kuri bija atklâjuði helikobaktçriju, kas izraisa kuòìa èûlas? Daudzus gadus kladzinâja - diçtu, diçtu vajag ievçrot(bçrnîbas psihozes man ir - tçvs bija èûlinieks - redzçju kâ mokâs). Nu tagad Doki baigi varenie - a ko ta helikobaktçriju neârstçjat? Vispâr jau petroleja izklausâs pçc dezinficçjoða lîdzekïa. Man te viens radinieks trinkç alkoholu un ar glaukomu (pârmantojama slimîba?) neslimo, bet pârçjie "pareizie" regulâri pie okulista piestaigâ, un zâles pilina acîs, un operâcijas arî bijuðas... Vienu reizi, vienu necilu piezîmi izlasîju - vçl nav pabeigti pçtîjumi, bet arî glaukomu varçtu izraisît helikobaktçrija. Cînies par savu radinieku veselîbu, lai izdodas!!!
ANTIGA
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 11:32
Moljers

Esmu pçc papîriem tîra un îstena latviete, bet noliecu galvu daudzu krievu tautas izcilo prâtu priekðâ. Ir man "ieciklçðanâs" uz cukura vielu maiòas traucçjumiem - latvieðu valodâ info - bezcerîba, insulîns un kaps. Krievu valodâ - ârstçjama slimîba, vajag tikai ZINÂT un GRIBÇT piestrâdât (riktîgu fizisko slodzi, zâïu tçjas (mellenes, auzas, ugunspuíes, pupu pâkstis u.c. un, protams, diçtu (veselîgu pârtiku, neko îpaðu) tai skaitâ). Viens no maniem mîïâkajiem teicieniem - nav neârstçjamu slimîbu, ir neârstçjami cilvçki.
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 11:50
runâjot par cukuriem precizç kurð tips tas ir - insulînu lieto gan pie pirmâ tipa, gan otrâ. pirmais tips ir neârstçjams un viss (arî krievijâ, arî ar petroleju, pat destilçtu, un iepût. varbut saliò u pârstâdîðanas varçtu uz kâdu brîdi lîdzçt), otrajam tipam insulînu zvetç iekðâ tikai uz beigâm (kad pancreas jau atsakâs to raþot), un tur var lîdzçt tâs sportoðanas utt.


nevienu pacientu neesmu savâm acîm redzçjusi (un vairâki man zinâmi onkologi arî), kurð butu izârstçjies no vçþa ar (tikai!, bez specifiskâs terapijas) homeopâtiju. Stâstu ir daudz, reâli - redzçts nav neviens.
ANTIGA
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 12:25
Noela

Pirmais tips (ar diezgan lielu % letâliem iznâkumiem jauniem cilvçkiem lîdz 20 gadu vecumam) endokrinopâtijas izraisîtais cukura diabçts. Starp citu, vai ANTI GAD 65 POZITÎVS, kaut ko izsaka? Un kontrinsulârie hormoni? Un somatotropâ hormona 5x paaugstinâjums? Leikocîti no 12000-17000? Ketoni, cukurs, olbaltumvielas urinâ? Ja esi cilvçks, Noela, ðî man ir ïoti vârîga un sâpîga tçma. Esmu sapratusi, ka oficiâli 1.tips nav ârstçjams, tâpat kâ migrçna, bet es tomçr novçlu atrast veidu kâ bût veselai. Piebilde - jânovçrð JEBKURI iekaisumi organismâ, nav mazsvarîgu lietu, pat ja tas ir TIKAI deguna blakusdobums.
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 17:33
ANTIGA
Es saprotu ka tâdas tçmas ir sensitîvas. 1 tipa cukura diabçts pats par sevi ir endokrinopâtija. Anti Gad65 ir viena no antivielâm pie 1 tipa cukura diabçta- nekas îpaðs, tâs ir daudziem 1 tipa pacientiem, tikai ne visiem tâs ir mçrîtas..
Nâves gadîjumi parasti iestâjas vai nu no komplikâcijâm (kuras savukârt iestâjas ja glikozi reti mçra un insulîna terapija nav atbilstoða), vai arî no hipo vai hiperglikçmiskâs komas, kuras arî saistîtas ar neadekvâtu insulîna terapiju (jaunieði tâpçc, ka tie vairâk izdara visâdas neuzmanîbas - ierauj alkoholu, aizmirst ieðpricçt utt). Anyway - novçlu veiksmi un izturîbu.
Re: Destilçtâ petroleja
24.04.2007 18:10
krievu valodaa ne to vien izlasiisi... tik nevajag visam ticeet... cukura diabeets nav nekaada mirstamvaina, ja dara to, kas jaadara, nevis studee krievu internetlapas...

veel te vareetu piesaukt to, ka shamanisms zelj tur, kur mediciina klibo... un endokrinologjiskaa apruupe Krievijaa ir "Dievs atpestii" liimenii...
forumietis
Re: Destilçtâ petroleja
26.04.2007 12:11
Citâs no Moljera "Beigsim mocît vçþa slimniekus, ïausim viòiem pçdçjo laiku baudît dzîvi, labâk aizvediet uz operu vai meitu mâju (pçc paða izvçles) savu radinieku

Moljers, tu esi galîgi slims,vienkârði upâ ar savu sexu!!! Pat mirstuðam cilvim neko vairâk neprot ieteikt, kâ MEITU MÂJU!
Re: Destilçtâ petroleja
26.04.2007 12:20
Vispaar jau Moljers taisniibu saka.... vismaz daljeeji... meitu maaja it kudi labaaka, par vemshanu no neefektiivas terapijas... pie tam runa negaaja akuraat par meitu maaju...
VA
Re: Destilçtâ petroleja
02.05.2007 09:30
Da blje, jûs te saspieduðies esat??? Es prasu kur var dabût destiletu petroleju!!! Nevis diskutçt par un ap cukura diabçtiíiem un vai lîdz tas vai nelîdz!!! Bitît matos, ja vçþa slimniekam liekas, ka tâ petroleja palîdz, tad viòam ir vieglâk un optimistiskâk, bet ja nav tad ir pi...ets, viss mirstu nost un lîdz ar to viòð sevi âtrâk nobeigs. Ja nezinat kur to petroleju dabût, tad labâk nerakstat neko!!! Ja zinat tad esmu gatavs maksât 10kârtîgi ka tik destilçta petroleja.
sauliite*
Re: Destilçtâ petroleja
02.05.2007 10:36
es arî pavisam nesen lasîju, ka destilçtâ petroleja ir izarstçjusi neglâbjami slimus cilvçkus! Lai veicas!
Re: Destilçtâ petroleja
02.05.2007 11:08
Zinu, ka Krievijâ var dabût, meklç galus tur!
Atkal es
Re: Destilçtâ petroleja
18.05.2007 09:35
nu vai kâds nav uzradies kam ir zinâma petrolejas atraðanâs vietas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 5?
Ziņa: