Zâles no Krievijas

Aizsāka Paarsla 

Paarsla
Zâles no Krievijas
04.04.2007 21:33
Kâdas ir iespçjas dabut zâles no Krievijas? Vai var kaut kur pasûtît, varbût caur i-netu?
Maziòâ
Re: Zâles no Krievijas
04.04.2007 22:07
man ar bija vajadziigas zaales, kuras LV vairs nepaardod, bet Krievijaa var dabuut....aarste noziimeeja un Ceesiis caur 1 aptieku taas tika atgaadaatas uz LV :))
Paarsla
Re: Zâles no Krievijas
04.04.2007 22:23
Maziòâ - vai tâ aptieka Cçsîs ar to nodarbojas, varbût vari pateikt aptiekas nosaukumu?
Maziòâ
Re: Zâles no Krievijas
04.04.2007 22:27
ja nemaldos, tad taa ir Vecpilseetas aptieka Riigas ielaa....nezinu vai nodarbojas ar to, varbuut man vnk paveicaas....labaak lai Tava daktere sazinaas ar to aptieku....man vajadzeeja Prozerin ampulas un dabuuju :)
Paarsla
Re: Zâles no Krievijas
05.04.2007 19:58
Njâ, ja zâles nav reìistrçtas Latvijâ, tad izskatâs, ka nekâ. Kâ iziet no ðis situâcijas, dzîvot ta gribâs un zâles ïoooti vajag!
Re: Zâles no Krievijas
05.04.2007 20:33
Daudziem dzîvo paziòas Krievijâ. Var mçìinât sarunât ar tiem.
Re: Zâles no Krievijas
06.04.2007 16:59
Kâpçc tad vajag tieði Prozerînu, ja ir pieejams tâ analogs - Neiromidîns?
Paarsla
Re: Zâles no Krievijas
06.04.2007 18:36
Man vajag albendazolu vai nemazolu, kas ir indieðu, bet arî pie mums nav reìistrçts.
n f A
Re: Zâles no Krievijas
06.04.2007 18:54
sulfadimetoksînu arî vairs Latvijâ nevar nopirkt?
Maziòâ
Re: Zâles no Krievijas
06.04.2007 20:09
haizivs - ja neirologs noziimee prozeriinu, kas manaa situaacijaa tanii staavoklii bija noziimiigaaks, tad vajadzeeja to.....neiromidiins kaadu laiku veelaak un joprojaam tiek lietots...
Re: Zâles no Krievijas
06.04.2007 22:32
Ja nekas nav mainijies, pirms kada laika zales no Krievijas bija iespejams pasutit aptieka Marijas 5, tikai vajadzeja kaut kadu tur arsta rakstitu paskaidrojumu, kapec tiesi tas zales vajadzigas. Nu kaut ka ta, bet var jau paintereseties.
Kur var iegādāties Krievijā ražotu nitroglicerīnu kapsulās?
Re: Zâles no Krievijas
28.05.2016 20:55
Pleskavā noteikti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zâles no Krievijas
31.05.2016 23:46
Man arī dakteris ieteica vienīgās zāles,kuras viņš zināja, ka palīdz. Pasūtīju. Izrādījās,ka starpnieki ir tik daudz,ka zāles maksāja zelta cenā.
Bija iespēja caur paziņām no Krievijas atvest dažus iepakojumus. Kapeikas.
Nav tas tā vērts maksāt tādas summas.
Re: Zâles no Krievijas
04.06.2016 17:16
Nu vot es gribu pajautāt, vai tāda situācija patiešām ir tautas interesēs??

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Lūdzu palīdziet. Mamma slimo ar Adisona slimību un viņai nepieciešamas Kortizona tabletes. Tās ražo tikai Krievijā
Varbūt kāds var palīdzēt.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 3?
Ziņa: