Pirma reize

Aizsāka lacuks 

zaijkuciz
Re: Pirma reize
07.05.2007 20:22
tu laacuk neuztraucies, mana pirmaa reize notika pirms pus gada,kad es ar savu draugu biju kopaa triis meenesus, kaa jau jaunava buudama (hi hi hi) no draudzeneem saklausijos briesmu staastus, ka peec pirmaa sexa ja nav nopietnas juutas, viirietis var saakt nepatikt, un savas bazja, protams, kaa liela mulke pastaastiju draugam, sis nabadzins sabijies,jo ljoti miil mani, nemaz negribeeja mani padariit par sievieti, un vairaakas reizes, kad es TO beidzot veeleejos, vins teica ka pagaidiisim... taa nu mees abi mocijamies.

varbuut taapat ir ar tavu draugu,nju nezinu- galvenais- nestreso, tas ka vins negribeeja tevi taa uzreiz izkniebt ir pat labi..;)

par to suukaasanu gan esmu sokaa, jo to saaku dariit tikai peec tam kad biju jau kadu laiku sieviete, pirms pirmaas reizes es pat paskatiities uz kraaninju nevareeju jo man tas skita kkas atbaidoss... bet taam kas saka ka nekad nesuukaas varu tikai teikt, ka neesat ne reizi iemiileejusaas, jo miilotaa deelj var kaut ar kaajaam liidz otram pasaules galam aiziet....
Re: Pirma reize
08.05.2007 06:25
zaijkuciz, manupraat autore nerunaaja par vinjas pashu pirmo reizi, bet par pirmo reizi ar shobriideejo draugu.
hihi
Re: Pirma reize
08.05.2007 10:42
varbut vins vel nekad TO nav darîjis???
lacuks
Re: Pirma reize
08.05.2007 11:08
Ja, es nerunaju par savu pirmo reizi, tas jau ir sen pagatne. es domaju par musu pirmo kopigo reizi.
zaijkuciz
Re: Pirma reize
08.05.2007 19:05
gan jau tam nabagam vnk nestaaveeja, bija saguris, taa meedz gadiities arii labaakajiem...
nju vot es te visu savu dziivesstaastu izstaastiju, a izraadaas ka par velti..
lacuks
Re: Pirma reize
08.05.2007 19:22
Ne, ne par velti nav nekas.
Tas tads ka neliels atbalstins...kas man tagad baigi palidz.
mes neesam runajusi ar vinu par to vairs, tikai taja reize un viss, mes skupstamies apskaujamies, esam mili viens pret otru, bet nu nekas vairak ari nenotiek. es vairs tik traki par to nepardzivoju,ka toreiz nekas nenotika...izbaudu katru mirkli ko pavadam kopa. varbut vnk mierinu sevi ta, vai ka, bet es ceru,ka viss notiks tad, kad bus janotiek. sava zina, palasot jusu kometarus, es pat mazliet priecajos, ka nekas nenotika, jo ja nu tiesam tas ir ka pieradijums tam, ka vins nevelas ar mani tikai nokniebties, bet tiesam veidot attiecibas.
Paldies Jums visiem,kas izteica savu viedokli!
eliine
Pirma reize
16.05.2007 04:56
Piedodiet man , bet ari es izsmejos ðito visu lasot!!! :))
Reka
Re: Pirma reize
16.05.2007 05:00
Nesaprotu kas te ir tik smieklîgs?????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: