ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ

Aizsāka latviete 

Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 08:26
kaa man shodien teica viens kjirurgs- par algu neviens kjirurgs nestraadaa... es neprasu, bet man dod... vai es muljkjis nenjemt?

un sheit te godiigajiem vieniigaa probleema taa, ka nedod... neticu, ka dotu, bet nenjemtu...
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 08:43
pareizi kKucinskis pateica - -tad jau visus arstus prom no saeimas...
Domâju, ka viòam iegriezîs ðîs dienas atzîðanâs, ka òemt aploksnes ir LIKUMÎGI!
Manuprât viòð pilnîgi izgâzâs.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 08:47
belissima,
nu bet pareizi. ârstu trûkst. slimnîcâs, poliklînikâs un privâtpraksçs no viòiem daudz vairâk jçgas bûtu. Politikâ tâpat neviens ârsts neko labu nav izdarîjis :(



Edited 1 time(s). Last edit at 24.05.2007 08:47 by #1.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 08:49
Pçc manas dziïâkâs pârliecîbas nav starpîbas dod vai pieprasa. Policistus par kukuïòemðanu no darba atstâdina, tiesât cenðas. Tos, kas uz ceïa par âtrumu maksâ par kukuïdevçjiem nokrista. Bet te - nje vinovataja ja, on sam prishel. Amorâli. Un tâds cilvçks pârstâvçs valsti.
Kâ par ârstu par viòu dzirdçju tikai labâkâs atsauksmes. Ðogad traumâs operçja mammu (cits dakteris), ïoti patika, ka operâciju nozîmçja bez sarunas ar mani un minstinâðanâs, ka brîva laika operâcijai nav. Pateicîba mâsiòâm, kas punktuâli izpildîja ârsta norâdîjumus. Ïoti jauka, laikam jau dakterîte, kas mâcîja mammai, kâ pareizi tagad staigât un kâ vingrot. Tikai spçcîgs organizators var tâ sakârtot lietas. Vispâr tur jûtama saimnieka roka. Noteikti ïoti gudrs cilvçks.
Bet prezidents.... Par tâdas domas pieïauðana, man liekas íecerîga.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 08:55
man atminjaa palikushi shaadi aarsti - politikji: zelta rokas, psih na volje a ka piiters apinis, bakjka jeb jonjs straume, veeleeshanu naktii pa tv vieglaa paalii smaidoshais valdis keris, trakaa circene, dazhaadu amatu aizbaaznis pozharnovs... varbuut kaadu nenosaucu
?!
jamo ieguldiijums ir vienkaarshi nenoveerteejams...
vieniigais, par kuru ir palikushas pozitiivas atminjas ir roberts jurdzhs..
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:37
#1 piekritu un ipashi tas attiecinams uz tik labu arstu ka Zatlers, tacu nevajag aiz engela sparniem ragus slept... Es neatblastu so kandidaturu, jo uzskatu ka ir iespejamas citas kandidaturas, tacu princips paliek viens - cilveks vismaz godigi pasaka - un tas drizak plus ka minuss... ta jau ir ka patiesiba acis kozh... tabu tema... kas aizskar tas krit...
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:41
Nu nezinu, man Zatlers patîk (par politiku neinteresçjos, tâpçc nezinu, kâds viòð varçtu bût kâ prezidents)...bet ja pasaka godîgi, tas ir forði. Ja man bûtu jâiet kaut ko operçt, es arî maksâtu. Nauda ir enerìija, kas veicina labu izdoðanos. Ja to nepieprasa, tad viss OK.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:50
...vieni brçc - maz maksâ, mirtam badu, un tad kad kâds vçsâ mierâ paziòo - jâ, ja dod, tad neatsakos, tad atkal brçkuïo - eku, razbainieks, cik nesmuki darâs...ei nu saproti no tiem mediíiem...piecas piektdienas nedçïâ...:)
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:52
Bet kâda sajûta ir cilvçkam, ja viòð no sirds dod, bet otrs neòem?
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:52
strawberry
slimnîcâ mâsiòas pelna mazâk, sanitâres vçl mazâk, garderobes tantiòa (tur pat) vçl mazâk. Ceru, ka visiem sanâks. Aaa, vçl tur ir tâs, kas analîzes taisa, pieòemsim, laborantes, grâmatvedes, pavâres, virtuves strâdnieces, sociâlâs darbinieces, sçtnieki, sanitârtehniíi, elektriíi (uz pusslodzi), dâmas reìistratûrâ. un daudz daudz citu. visu viòu darbs veicina mûsu veselîbas uzlaboðanos. Sâc krât.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:54
...sajûta???...padomju laikos teica - es zaïbarîbu neçdu...
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 09:58
Plant, bet tomçr vistieðâk manu veselîbu (lasi: dzîvîbu) ietekmç tas, kas tuvojas ar nazi, pilnîgi dabiski, ka tam arî doðu. C`est la vie.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 10:00
Varçtu domât, ka Tu zini, kurð Tevi griezîs ;)
Var gadîties, ka studenti mâcâs.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 10:02
Parasti jau tomçr zina. Ja labi samaksâs, tad studentu klât nelaidîs.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 10:22
Nu tad ceri un krâj
ârstu, kas òem aploksnes, salîdzînât ar CP vai tiesnesi tomçr nevar.
Jebkurð cits ieerçdnis (policists, tiesnesis, VID ierçdnis, muitnieks) saòemot naudu pretî sniedz pretlikumîgu darbîbu - netiesâ, neizraksta protokolu, nepârbauda kravu u.t.t.
Ârsts saòemot naudu parasti neko nelikumîgu nedara, maksimums ko viòð var izdarît izdot slimîbas lapu vai atbrîvot kâdu no armijas, bet jocîgâkais, ka par to tauta neuztraucas, tas viâni pat patîk.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 10:49
Var gan salîdzinât. Cilvçks, izmantojot savu dienesta stâvokli, saòem ar nodokïiem neapliekamus ienâkumus, kuru esamîba /neesamîba nosaka, kâdâ mçrâ viòð izpilda savus tieðos pienâkumus.
Cinisma kalngals ir uzskatît, ka cilvçks, kas skaïi pasaka, ka viòð nemaksâ no saviem ienâkumiem nodokïus, drîkst bût valsts prezitents.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 11:36
...cinisms=patiesîba...nu ja, divkâjainajiem jau nu ïoti patîk, kad tiem skaisti braukâ pa ausîm...kâ vaira...mîïa, jauka kaprace...
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 11:42
tikko noskatijos diskusiju un zatlers labi pateica - titara olas ari jadeklereee??? janoskir pateiciba no ienakumiem. citalieta ja tiek pieprasits.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 11:53
cik maksaa 1 tiitara ola? 30 santiimus? cik olas sanjeema zatlers, 4as ? nu tad IIN jaanomaksaa no Ls 1.20
smiekliigi?! manupraat tikpat smiekliigi kaa taa pajolinja virziishana par valsts prezidentu :D
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 13:51
pa manam praatam naudas doshana postfactum netrakteejas kaa kukuljdoshana nekaadaa veidaa... kas protams nemaina to, ka sisteema ir kleina...
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 14:17
nu post vai ante nav îsti zinâms...
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 19:23
Paòemt citam piederoðo, ja tas nolikts aiz aizslçgtâm durvîm - nozîmç nozagt.
Paòemt to paðu, ja durvis ir atvçrtas - ?
Katrs vakardienas diskusijâ dzirdçja, ko gribçja. Es dzirdçju, ka valsts prezidents ir likumîbas sardzç.
Komat, tâda smalka dalîðana - pirms vai pçc var pastâvçt tikai tâpçc, ka parâdîbai ir epidçmisks raksturs.
Es pilnîgi pieïauju, ka varçtu bût arî labs prezidents, bet vai tad visâ valstî nav atradies neviens gudrs, izglîtots, enerìisks utt. cilvçks, kam ir skaidras attiecîbas ar likumu.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 20:17
ja ârsti lîdz ðim nav spçjuði sakârtot savu lauciòu un sistçmas lielâka daïa balstâs uz kukuïoðanu, tad vismaz ðajâ nozarç nav ko meklçt prezidenta kandidâtus.

bçdîgs fakts, ka Kalniete atsaukusi kandidatûru; nu bez Zatlera atliek vienîgi vecais partorgs.Varbût, ka goda vîrs-vai kâds zina?
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 20:20
kurs likuma pants vai nolikums, vai instrukcija nosaka kaartiibu, kaadaa ir jaaieskaita budzetaa valsts dala no pateiciibas (graudaa vai naudaa) par labi paveiktu darbu?

eu, a ja nu taa pateiciiba baudaa?.. :))) 25% kam?
Pie "pateicîbâm", tâpat kâ pie zagðanas, kukuïòemðanas, dzerðanas, bomþoðanâs, pierod. ar laiku tâ kïûst par ikdieniðíu, normâlu parâdîbu. viss ir kârtîbâ, tâ taèu jâbût. rodas arî nesodâmîbas sajûta. kâ ir ar pirmo kukuïòemðanas/pateicîbas vai zagðanas reizi ? ir uzbudinâjums, cilvçks piesarkst, uztraucas, drudþaini pârdomâ sekas... vai, vai ko jûs, nç nç, nevajag! a pçc tam jau poverî - ieliek íeðâ un pat paldies nepasaka.

nu un tâdu ðòaucçju pa þizòi, tagad liks par prezidentu ?! diez kâdu pateicîbu zatlers cer no tautas partijas saòemt ? tâtad 20 gadus jams pieòçma pateicîbas, bet no 2007.gada 8.jûlija vairs nepieòems ? lîdz ðim varçja, bet prezidenta krçslâ nevarçs ? nç nç, nu ko jûs, es taèu tagad esmu prezidents!
vai padumjâ laika produkts zatlers bûs tas, kurð iestâsies par "rietumu vçrtîbâm" ? kurð kategoriski nosodîs nelikumîbas, valsts izzagðanu, korupciju ? :D

Fi,
to nosaka Valsts ieòçmumu dienesta instrukcijas. 25% arî no baudas var izrçíinât. Izrçíinam pakalpojuma vçrtîbu naudiskâ izteiksmç un no tâs atskaitam 25% IIN. Piemçram,pateicîba izpauþas kâ minets un vaginâlais sekss. Ceòòiks vidçji no 5 latiem C-tirgus rajonâ lîdz 100 latiem modelçm. Novçrtçjam pakalpojuma sniedzçju pçc ârçjiem dotumiem, vecuma un kvalitâtes. Tâtad, apmçram 30+ gadîga sieviete, nedaudz apvîtusi, formas tâ neko - varçtu uz tiem paðiem 15-20 latiòiem par stundu bût. Lûdzu, izrçíinâm vidçjo ciparu 15+20=35/2=17,5 par stundu. Tagad òemam patçrçto laiku, izºçkinam summu, un o tâs atrçíinâm 25% IIN, pârskaitam to valsts budþetâ un norâdâm deklarâcijâ.

tieðâm tik grûti un neiespçjami bût godîgam ?!
plants no cita PC
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 21:33
Tieði tâ, cilvçks, kas ir pârkâpis likumu vai morâles normas, nekad nebûs neatkarîgs savâ rîcîbâ un spriedumos.
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 21:50
es tomeer noskiru kukulnemsanu no pateiciibas. pirmaa ir izmantot tikai un vieniigi vietu, kur tu esi sava paslabuma guusanai, t.s., bezstraades ienaakumi, otraa ir straadaat un par to sanemt adekvaatu samaksu. tas ir mans prastaa cilveeka viedoklis. un, ja es veicu darbu, par kuru saadu vai taadu iemeslu deel pasuutiitaajs man maksaa kepaa, tad nejuutos negodiiga to sanemot, jo nav manos speekos so procesu iespaidot.. sakaartojiet valsti un taas likumdosanu, kungi, un tad runaasim taalaak.. absoluuti godiigs mulkis, kurs atsakaas no naudas, es nebuusu..

bet prezidentam, kaa jau mineeju, vajadzeetu tomeer buut labaakam pat prasto cilveeku :)

jaa, gh, paldiesins par manas tirgus veertiibas apreekinu, nebij domaats taadaa virzienaa..
Re: ZATLERS ATZÎSTAS, KA ÒEMIS NAUDU APLOKSNÇ
24.05.2007 22:05
mums prezidents tiek apviits teju ar miitiskaam iipashiibaam ;-) es personiigi neticu ka kaut jel viens no vinjiem (politikjiem, prezidentiem uc) ir godiigs vai vispaar labs cilveeks ;-)

Buus jaasaak pieprasiit, lai kafuuzhos un frizeetavaas no dzeramnaudaas atsakaas ;-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 24?
Ziņa: