Sûdzîba par slimnîcu!!!

Aizsāka Sviests 

Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 20:14
hmm.. - nu ja, es vairâk biju domâjusi konsultâciju pie speciâlista, nevis iekïûðanu slimnîcâ kâ tâdu.
mad uzjautrinoties
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 20:28
...he, he, eskulapi, eskulapi...:)
...par to gânîðanos...ko uztver tik saasinâti???...tâ vçl nav gânîðanâs...kunkulît Noeliò..:)
...par profesionalitâti tîri profesionâlu zinâðanu lîmenî tieðâm ne man spriest...bet par attieksmi pret darâmo darbu gan...un tâ ir galîgi sûdîga...kkâ nerîmçjâs kopâ - laba prece galçji sûdîgâ iepakojumâ...
supe to mad
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 20:39
KAS IR ESKULAPI???????????????????????????
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 20:46
nu tas ir apburtais loks, jo ja ambulatori jagaida teju vai pus gads lai izmekletos, tad vieglak ir noklut slimnicaa ar "akutu "kaiti un "pie rizes veikt ari nempieciesamos izmeklejumus."
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:00
supe
Eskulaps - dziedinâðanas dievs. Tâ ironiski sauc ârstus.
Bet kaut kad un kaut kur lasîju, ka bija arî tâds senìrieíu ârsts.
supe
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:04
paldies. Madam bija par grûtu mani apgaismot :) Plants labs!
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:33
belissima,
nezinu gan, vai tas tagad vel iespejams - pie reizes veikt nepieciesamos izmeklejumus. ierobezoto lidzeklu del slimnica veic tikai galigi nepieciesamos izmeklejumus, neko lieku, tapat ka zales lieto letakas pieejamas. bet jaa, noklusana slimnica reizem ir atraka neka cels pie GA. Jasaka gan, ka tada problema ir ne tikai Latvija, dazas Eiropas valstis ir tapat...

madcynics,iet gan kopa,loti labi iet, tikai Tavs aklais naids pret "eskulapiem" nelauj to saskatit:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:34
mad - redz tev tas raxturîgi - paklaigât, paklaigât, bet reâli ko tu iesaki lai kautko lietas labâ darîtu autores gadîjumâ?
Citâdi bezmaz kâ Raimonds1 izklausâs - attieksme pret darbu sûdîga, elektronikas pulciòu skolâs maz.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:35
Pie ÌÂ vçl var tikt âtri, vismaz es. Bet pie speciâlistiem tieðâm ir problçmas. Izrâdâs pat pie tiem, kas ir maksas.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:39
ja viòi ir noslogoti (un lielâkoties viòi tâdi ir) - tâ tieðâm ir problçma, jo diennaktî tieðâm ir 24 stundas, un atpûsties arî kâdreiz vajag.
Bet then again - salîdzinot ar ârzemçm mûsu mçnesi garâs rindas ir nekas.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 21:49
piekritu, noela, diemzel par tam rindam lielaka dala Latvijas iedzivotaju netic, bet tas ir fakts - UK ir rinda, lai tiktu uznemts rinda!!! Waiting list for waiting list. Un ta tas ir pilnigi visu slimibu un izmeklejumu gadijumos. Pat veza slimnieki uz arstesanu reizem gaida paris menesus, kad katra diena var but kritiska. Un tiem, kas sudzas par rindam un kvalitati Latvija, vajadzetu meginat UK tikt pie arsta apskates slimnica piektdienas vakara. atri vien visas sudzibas par Latvijas medicinu partrauktos.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:04
hmm... tie kas gudri mak pasniegt probleemu ta, ka vinus izmeklee. nesaubos ka tada lieta ir ari citur, bet sada situacija plus vel neuzticiba GA, kurma nav sadas apararuras pie rokas utt ir iemesls kapec veidoja sadas rindas, it ipasi ja runa ir par berniem,jo tad klat nak ari emocijas un daudzreiz vieniga pareiza riciba skiet slimnica.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:09
hmm...
Bet vai Tev neliekas, ka tâda skatîðanâs uz turieni, kur ir vçl sliktâk, nav tâda kâ sevis ieþûþoðana? Nu un kas par to, ka kaut kur ir sliktâk. Tad japanâk, lai mums ir labâk. Un, patiesîbâ, tas kâ ir ârstus apmierina. Jo tâdâ veidâ ir iespçjas vairâk nopelnît. Vismaz daïai. Un uz tâs daïas fona, godprâtîgos negrib redzçt.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:31
plants - a kâ panâkt lai mums ir labâk?
Ârstu - speciâlistu paliek arvien mazâk, rindas kïûst arvien garâkas. Cik esmu runâjusi ar maniem kursabiedriem (nu, ar tiem daþiem, kas tomçr palikuði medicînâ), nebût viòus neapmierina tas, ka viòiem uz pacientu dotas 20 minûtes un dienâ jâpieòem 40 pacienti. Un neko vairâk viòi tâdâ veidâ nenopelna. Domâju - parastos ierindas dakterîðus, kas strâdâ poliklînikâs.
Tas, protams, nekâdâ mçrâ neattaisno to, ko madcynics sauc par "..bet par attieksmi pret darâmo darbu gan...un tâ ir galîgi sûdîga..." - tâdus ir jâsoda un viss. Diemþçl sodîðanas principi un mehânismi arî nav izstrâdâti, vienîgais ko varçtu darît ir tas pats madekki un slimnîcas vadîba. Vai pa avîzçm (interneta forumiem?) izvazât - taèu no tâ arî ir maza jçga (labi ja paskaidrojumu liks uzraxtît), jo trûkst kadru un nevienu no laba prâta vaïâ nelaidîs, lai kâds viòð/viòa cûka bûtu, jo vienkârði nav kas tâ vietâ nâks strâdât, bet viòð ar savu cûcusko attieksmi tomçr no medicînas kautko jçdz.
Bez tam paði ârsti arî nav aizsargâti. Ðobrîd ir tâda situâcija, kad jebkurð pipsiks var ar asfalta rulli uzbraukt jebkuram ârstam ar savu attieksmi "par Ls150 tu darîsi visu!". Bieþi vien pa avîzçm un internetâ ârsti tiek vârdâ saukti un ar dubïiem aplieti pilnîgi nepelnîti - un pagaidâm neviena prâva par ârsta goda un cieòas aizskarðanu arî, cik man zinâms, nav bijusi.

Ai bet nu runât par to var cik uziet, reâli nâk ministrs pçc ministra, a sistçma kâ nemainâs, tâ nemainâs. Ik pa laikam atrod kâdu zibensnovedçju (tipa auders, kurð îstenîbâ ïoti labi sâka, tikai zem nepareizâ sâka rakt), tauta paauro, un karavâna iet tâlâk.
________________
ja jau prezidents varçja pieòemt pateicîbas/dâvinâjumusvienalga kâ to nosaukt, kâpçc citi nevarçtu? Kâpçc auders nevarçja?
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:37
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------

>
> ja jau prezidents varçja pieòemt
> pateicîbas/dâvinâjumusvienalga kâ to nosaukt,
> kâpçc citi nevarçtu? Kâpçc auders nevarçja?

Tâpçc, ka visi ir vienlîdzîgi, bet daþi ir vienlîdzîgâki par citiem :)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:38
strawberry - tas bija retorisks jautâjums.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:40
plant, saja gadijuma es versos pret tiem, kas saka, ka tik slikti,ka Latvija, nav nekur, nupat TVnet komentaros par sasieto un sadurstito bernu lasu komentaros - labak brauksu uz Iriju, neka paliksu tik sudiga valsti un maksasu nodoklus par neko... Nu nebus labak ne taja Irija, ne UK, ne citas valstis,kur imigrantus nem preti.
Piekritu Tev,ka tas nav attaisnojms stavoklim Latvija, bet ja skatas globali, 2 stundas ar slimu bernu rinda nav nekas arkartejs.Nezin kapec cilvekiem seit liekas, ka vinus jasak apkalpot, pirms vini ienakusi pa slimnicas durvim. nu nenotiek ta, nekur ta nenotiek.

Es nedomaju, ka arstus tas apmierina, vismaz mani tas neapmierina. Es no ta neko nenopelnu :). UN, ja ir bijusi iespeja stradat sakartota vide un nesatraukties, vai sogad pietiks naudas esencialiem pirkumiem, tad ari attieksme mainas, es te nerunaju par arstiem , bet par masam. un sabiedribas negativa attirksme ari neveicina situacijas uzlabosanos...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:41
Noela, acîmredzami tu nesaprati atbildi. Tas ir populârs citâts no kâdas padomjlaiku aizliegtâs grâmatas, kas perfekti raksturoja to laiku. Vienkârði- viss turpinâs.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:42
strawberry - to grâmatu esmu lasîjusi gan latvieðu, gan oriìinâlvalodâ, ja tu par to.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:45
Noela, un vai tad tâ nav? Tu jautâji, kâpçc viens var , bet otrs nevar...pat ja tas bija retorisks jautâjums:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:47
ir ir tâ. man tik interesç kâ visu to lietu noformçs tâ, lai ðî "tumðâ pagâtne" tomçr neizskatitos tik slikti.

/un tas retoriskais drîzâk nebija jautâjums, tas drîzâk bija kâ fakta konstatçjums/.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.06.2007 22:48 by Noela.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:48
Es nezinu, kâ to panâkt. Bet mana stingrâkâ pârliecîba, ka ðâds stâvoklis tiek uzturçta tâpçc, ka kâdu tas apmierina. No morâles viedokïa, tagad situâcija novesta lîdz absurdam. Mediíi sabiedrîbas acîs nolikti treðajâ vietâ, uzreiz aiz politiíiem un bandîtiem. Sâpîgi.
Ðodien dzirdçju, ka mûsu likumdoðanâ neesot pateicîbas skaidrojuma un ârstam nekas nav jâdeklarç. Pirms tam dzirdçju, ka Cilvçku ar ðâdu reputâciju nekur neaicinâs, ne kâdâs vizîtçs vai sapulcçs, un ja nu akurât bez viòa neiztikt, tad pârçjo valstu vadîtâji ïoti centîsies nenokïût ar viòu vienâ kadrâ. Tâ uz to skatâs pasaulç. Mums savs ceïð ejams. Un ja nu akurât uz ðo tematu novirzîjos, tad visvairâk mani interesç, vai tieðâm ðim cinismam nebûs aplauziena. Vai tieðâm, tie, kas visu ðo cirku noorganizçja neredz, kas notiek, un kâ tas viss tiks labots.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:50
plant - tie noteikti nav ierindas ârsti, kurus ðâda situâcija apmierina.

nu ja, es ar kâ reiz par to - izskatâs ka mûsu likumdoðana tiks pienâcîgi uzfriðinâta kârtçjo reizi :D
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 22:57
Es te uzrakstu kaut ko, tad izdzçðu. man tipa monologs sanâk ;))))
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:05
bet tad dzeramnaudas ar pie reizes "jaalegalizee"... un daavana draugiem naudas izteiksmee... tomeer ienaakumi...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:06
un par piecîðiem policistiem arî jâpadomâ.
Vçl tik jâizdomâ kâ pateikties paþarniekiem un glâbçjiem :D
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:07
pieciiti policistam es nesauktu par pateiciibu...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:08
deloitte and touche pârstâvis ðodien teica, ka nav jâlegalizç. Viòam labâk zinâms
mad nospïaujoties
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:10
...mad - redz tev tas raxturîgi - paklaigât, paklaigât, bet reâli ko tu iesaki lai kautko lietas labâ darîtu autores gadîjumâ?
Citâdi bezmaz kâ Raimonds1 izklausâs - attieksme pret darbu sûdîga, elektronikas pulciòu skolâs maz...

...ko darît???...uzdirst uz sistçmu...ja vajag, parâdît zobus...jo - nekas nemainîsies, kamçr dakteru vairâkums meklçs kaut kâdas vainas citos, nevis sevî...un, ja ievçro, visiem maniem textiem vijas cauri viena doma - pats cilvçks ir savas laimes vai nelaimes kalçjs...
...summçjot - ieteikt kaut ko konkrçtu grûti...strupceïð vispirms tiek izveidots galvâs, daïai eskulapu brçcot - ðeit slikti, mûs apbiþo, nenovçrtç...kâ lavîna ðîs te negâcijas gâþas uz labticîgo, kurð savukârt atieþ zobus uz mediíiem, kuri tomçr lielâkajâ vairumâ godprâtîgi dara savu tieðo darbu - ârstç...
...ðâdos gadîjumos vajag tiesâties un paìçrçt lielas naudas no slimnîcas...bet......un atkal sâkas no gala...:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:10
,,, - nu situâcijâ kad policim ir iespçja izvçlçties starp maximâlo un nemaximâlo sodu, un viòð izvçlas tomçr nemaximâlo, kâ pateicîbu var piedâvât piecîti :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 3?
Ziņa: