smiltsçrkðíu nektâra spçks

Aizsāka baibux 

Gribu padalîties pieredzç. nu jau 2 gadus slimoju ar smagu depresiju un veìetatîvo disfunkciju. Simptomi visiem jau simtreiz izskatîti un izrunâti, negribas, pat vçmiens nâk domâjot, cik visa ðî problçma ir apnikusi. Skraidîðana pie ârstes un jautâðanas, kâpçc viss tâ, kâpçc jauna lçkme uznâkusi, ja pat neesmu nemaz nervozçjusi un uztraukusies. Ðî tik - tas nepâries tâ vienkârði, tam vajadzîgs ilgs laiks, lai organisms nomierinâs un bla, bla, bla. Izraksta jaunas receptes un staigâ laimîga.
Bet te viendien izlasu Neatkarîgâs rîta avîzes rakstu par nesen raþoðanâ izlaisto smiltsçrkðíu nektâru - fenomenâlo dakteri, 21. gadsimta labâko ârstu.( ja kâds grib iepazîties ar ðo informâciju par smilts. nekt. ievadiet googlç vârdus " smiltsçrkðíu nektârs " un tur izlasiet, kas rakstîts neatkarîgâ rîta avîzç.) tajâ ir neizsakâmi daudz vitamînu, kâ arî serotanîns, kurð nomierina nervu sistçmu.
Nu ko domâju pamçìinâðu. cau paziòâm man atveda no Rîgas ðo produktu, jo tas it pieejams tikai Rîgâ daþâs vietâs un Tukumâ. Un es teikðu, pçc triju dienu ''sî produkta ieòemðanas, vairs nejûtu sirds problçmas,kuras bija uz nervu pamata, enerìijas pieplûdums neizsakâmi liels utt.
Gribçtu, lai kâds padalâs pieredzç vai ieteikumos un padomos.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 13:22
Buus japamegina sita burvju dzira :)
Jâ, tâ tieðâm izklausâs pçc burvju dziras...
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 13:48
kur tad Rîgâ to var dabût?
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 13:49
> ...tas it pieejams tikai Rîgâ daþâs vietâs un Tukumâ...

nu tik siis dazas vietas dabuus truukties.. :))
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 13:51
kapçc? Izpirks? Nu tas tak labi :)

Smiltsçrkðíis skaitâs labs, tas sen zinâms. Kuòìim un daudz kam citam
Es ari so ziema paris nedelas padzeru - ne silts ne auksts :) sievai tapat...
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 14:02
pastaastiet, kaa samais garso?
SOSO>
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 14:12
Nezinu manejam labak patika sis. Kaut dara daudz sirds kaites nogurums...tiesam bij rezultats, es pat pamaniju, ka sejas krasa izkatas savadak.

http://www.enoterapija.lv/ - palasat so adresiti

Mes visnu pirkam Ukraina tur bij letak, bet manejam nav zel naudas pirkt to seit ar. vins saka tas ir to verts.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 14:18
kur to nektaaru var dabuut?
un ar ko vinjsh atshkjiras no smiltseerkshkju ellas?

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Es gan nezinu, kâ eïïa atðíiras no nektâra, bet domâju, ka atðíirîba ir liela. Ja skatâs pçc sastâva, nektârs ir spilgti oranþîgi dzeltens un ar nelieliem biezumiòiem un smiltsçrkðíu ogu sçkliòâm. Tam ir îpatnçji skâbena garða un specifiska smarþa, bet kad sâc to dzert, tad ir tâ ka pçc daþu dienas lietoðanas, tu jûti,ka organisms pats pieprasa ðo produktu ik rîtu; kâ paskaidroja dakters, tad organisms jût, ka tieði ðos vitamînu un vielu pietrûkst organismam...
Tas ir dabûjams ðâdâs vietâs:
- "SKY" - Rîgâ: Duntes ielâ 19a; Biíernieku ielâ 120b; K.Ulmaòa gatvç 122; Krasta ielâ 56;
- "GLOBUSS" - Rîgâ: Kalnciema ielâ 41; Brîvîbas gatvç 404; Dzelzavas ielâ 62; Siguldâ: Ventas ielâ 1;
- "GASTRONOME" - Rîgâ: Krasta ielâ 68a, "MC2";
- "EKOPRODUKTI" - Rîgâ, Ìertrûdes ielâ 5;
-'"EKO" - Rîgâ, Centrâltirgus gaïas paviljonâ;
- "ANADA" - Rîgâ, Struktoru ielâ 4b;
- "LATVIJAS EKOPRODUKTI" - Rîgâ, Kr. Barona ielâ 45/47;
- "KALNKRASTI" - Jûrmalâ, Vienîbas prospekts 35;
- "VIVS" - Jûrmalâ, Raiòa ielâ 112b, Kauguru tirgus LÎGO;
- "APLIS" - Tukumâ, Eksporta ielâ 6;
- "RANDA" - Lauku ielâ 3'
- "MAGONÎTE" - Tukumâ, Lielâ ielâ 3;
- Sabiedriskâ çdinâðanas tîklâ "LIDO";
Internetveikalâ : www.arn.lv
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 15:22
Njâ, izlasîju to rakstu Neatkarîgajâ, ðíietams brînumlîdzeklis... bûs laikam jânoprovç, gribas to enerìiju un tonusu
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 15:43
es nevaru to rakstu neatkarigaja atrast :(
Nu tas, kad google pa'òem, ir kaut kur 4 raksts no augðas...tur nevar neatrast, tas ir paðâ pirmajâ lappusç...
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 16:12
rit pa fikso uz veikalu pec dziras :)
Ha, man ar bija tieði tâda pati reakcija...:)
maasa ziemaa bij weledas razhojumu nopirkusi. it kaa man, jo vislaik slimoju, bet reaali izdzeera ciemos atbraukushais siicis :) garshiigs dikti, visiem garshoja.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 17:40
a kurð dakters bija tas, kas paskaidroja par tiem vitamîniem?
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
27.06.2007 17:53
es rudenî smilðuçrkðíu ogas blenderçju, òemot vçrâ, ka pus dârzs ar ðamajiem aizaudzis. Kopâ ar mîïoto dzçrâm - garðîgi un droði vien veselîgi. Es tâ kâ neko îpaðu nemanîju (jo nekas jau arî pirms tam nekaitçja). Mîïotais gan teica, ka nedaudz mazinâjusies viòa mûþîgais miega bads (citkârt var gulçt kaut vai 10h un vienalga îdçt, ka nav izgulçjies). Maximâ nopirku ap nepilnu latu litrâ brâïu lietuvieðu raþotu attiecîgo dziru. Pçc garðas un biezuma daudz neatðíirâs no paðas blenderçtâ - bij labs
Latvieðu raþojums pieejams Elvi veikalos. Parasti pie jogurtiem stûrîtî daþas pudelîtes noliktas kopâ ar aprakstu. Rimi ir arî igauòu variants, taèu tâs ir krietni atðíaidîtas.
Nu jau kâdu pus gadu katru rîtu dzeru smiltsçrkðíu sulu. Iesaku.
double.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
28.06.2007 09:43
Man liekas te ir kaut kâda homeopâtu invâzija.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
28.06.2007 18:08
ðodien nopirku,izdzçru-skâbens, labs, garðo pat pçc smiltsçrkðíiem, nesatur konservantus!!, bet varbût kâds var pateikt, no kâ ðo sulu taisa-smiltsçrkðíi ir rudenî.Varbût no saldçtiem?
Re kur atradu aprakstu par un ap smiltserksku sulas razosanu:
http://www.zeltoga.lv/
pizdjosh tas viss, baibux ir izplatiitaaja un vienkaarshi reklamee. normaals latvietis, ja atklaatu taadu superliidzeklis nekad, nekad otram par to nestaastiitu bet dzertu pats un pljuutiitu...
bruute.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
29.06.2007 11:05
a kapçc jâpïûta??
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
29.06.2007 11:19
bruute - a tâ tak var i organismu attîrît, i svaru samazinât :D
bruute.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
29.06.2007 11:22
Nu cik zinâms, pïûtîðana nekas labs, veselîgs un ieteicams nav.. Vai smiltsçrkðíi mîkstina vçderu?
bruute, tu esi naiva ? (nopietns jautaajums, nav jaasmejas, bez zemteksta)
bruute.
Re: smiltsçrkðíu nektâra spçks
29.06.2007 11:55
jâ, varbût arî esmu naiva jautâjumos, par kuriem daudz neko nezinu. Tas ir grçks?
Nee, viss ira cjikiniekaa :D
vienkaarshi netaa visi parasti ir tik dziivesgudri, tik pieredzeejushi, par visu informeeti, visu redzeejushi un piedziivojushi... un te peekshnji naiva meitene... a tu dupsii dod ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 15?
Ziņa: