par gastrîta ârstçðanu

Aizsāka ZaneS 

Sveiki! Man tâds jautâjums par to, kâ var ârtsçt gastrîtu ar tautas lîdzekïiem? Gastrîts man piemetas samçrâ bieþi, tikai apnicis jau rît tâs ripiòas...Tâ kâ paðreiz plânojam bçbi ar îpaðâm zâlçm (piem. omeprazolu, raniberlu) aizrauties negribçtos!Ko "ku" var ieteikt? :-)
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 16:27
Vispaar to lietu zinaamaa meeraa ar dieetu var reguleet izvairoties no produktiem kas saasina to gastriitu... Cik zinu, tad Almagelu var lietot... nu un sodu protams... ja ljoti, ljoti tad Omeprazolu bet tas nav ljoti droshi... Citaadi varbuut ir jeega izvest helikobakteerijas apkaroshanas pasaakumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ZaneS
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 16:31
Tur jau taa lieta ka parbaudiju uz helikobakteeriju un vinjas nav... Laikam jau naksies taa "piedomat" ko eest... :-) A starp citu - ko Tu domaji ar sodu? Par to neko nebiju dzirdejusi... Neesi veel neko dzirdejis par jeleim kartupeliem un to sulu? Un veel - smecta var nonjemt vedera sapes? Zinu ka to var lietot, bet neesmu parliecinata vai ats der manam gadijumam (ar vedera izeju viss ok). Paldies!
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 16:40
Ak jaa, piedod, pavisam aizmirsu par klasisko tautas liidzekli, kartupelju sulu...

Kaa tu paarbaudijies uz to bakteeriju... varbuut tomeer veerts atkaartot ar citu metodi. Jo vairums to gastriitu (ja runa par hroniskiem) tomeer no bakteerijas... nu un veel var buut kaada autoimuuna fignja... jo citaadi jebkursh kungha gljotaadas bojaajums sadziist 5 dienaas...

Nu a soda kaa soda, var uudenii shkjaidiit, var pulveriiti beert mutee... gruutnieciibai tochna neskaadee...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 16:44
Un veel, tas Smecta zinaamaa meeraa ir kaut kas liidziigs Almagelam... nu tas kaa vinjsh darbosies jaanoskaidro eksperimentaali...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ZaneS
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 16:46
A kaa tu klasisko kartupelja sulu taisa? Laikam stulbs jautajums, bet tieðâm nezinu... Nu jebkurâ gadîjumâ liels paldies! :-) Pastîðos kâ beigsies mans eksperiments ar Smektu un Linexu...
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 16:56
Neesmu kartupelju sulu lietojis bet ieguust vinju ar sulu spiedi no kartupeljiem... gan jau ka netaa var atrast rekomendaacijas par vinju lietoshanu... shkjiet ka vajadzeeja diezgan daudz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
07.01.2008 18:32
Sula kâdu brîdi jânostâdina, lai nogulsnçjas ciete un jâdzer 20 min pirms çðanas (vçlams 3x dienâ).
krâmers
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 10:22
Ko darît ar atvilni, dakteres ieteiktais ranibarl nepalîdz. Viòa saka, ka tâda ,,laime,, esot katram 2. Bet tak nepatîk man ðî ,,laime,,.
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 10:55
Man arî pçc kobras rîðanas "ðî laime" tika ierakstîta diagnozç. Bet jûtu tikai tad, kad neievçroju diçtu un pârçdos. Jâçd vairâk augu valsts produkti un mazâkâm porcijâm, t.i., jâbeidz çst, kad vçl ðíietami gribas.
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 11:09
krâmers

Palieto Omeprazolu - Lomac20 piemeeram... es zinu ka daudziem tas Ranitidiins - Raniberl nepaliidz...


strawberry

Ja ir taa ka traucee reti tad var iztikt arii ar sodu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 11:10
Par to augu valsts produktu eeshanu ir striidiigi... piemeeram ar Banaanu paliidziibu es varu to skaabi pat mutee iedabuut :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 11:17
Jâ, banâni neder. Internetâ ir tabulas, kuri dârzeòi/augïi ir ar sârmainu reakciju (http://www.vegetarisms.lv), vairâk jâçd tos. Izòçmums gan ir skâbâs ogas un citrusaugïi.
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 11:52
Pilniigs blekjis taa tabula, vismaz no atviljnja slimnieka viedoklja...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 12:17
Ja cilvçks sauc sevi par slimnieku, tad jebkurâ gadîjumâ ir pagrûti. Ja cilvçks saprot, ka viòam ir problçma un meklç, kâ to risinât, tad ir daudz cerîgâk. Man, piemçram, palîdz diçtas ievçroðana, izvçloties vairâk sârmainos produktus. Tas jau arî tîri loìiski sanâk. Raniberl un omeprazols mazina skâbi, sârmaini produkti arî.
mt
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 14:16
vai atvilnis ir tad, kad liekas, ka paçstâs pusdienas ðiverç pa barîbas vadu,un liekas, ka reizçm tur dedzina?!
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 14:28
mt

Nu taa vareetu teikt... un buutiskaakaa shiis probleemas sastaavdalja ir taa dedzinaashana...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mt
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 16:02
Reizçm arî nelabums, kad barîba tur ðiverç??? Tad man ir !
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 21:32
Kartupeïu sula. Kâdreiz tâlajâ jaunîba lietoju lai izârstçtu 12 z. èûlu.
Cik atceros, palîdzçja.
Bet tagad ârstç ar daudz efektîvâkiem lîdzekïiem.
Tajâ skaitâ arî ar pret Helio baktçrijas preperâtiem.
Dzeramâ soda reakcijâ ar skâbi veidi ogïskâbo gâzi, kas pati par sevi kairina kunìa gïotâdu.
Almagels tad ir labâks.
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 21:54
ku! - pastâsti lûdzu ko tu domâ ar to "autoimûno figòu"?
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 22:00
Noela

Es ar to biju domaajis iekaisumus kas nepaariet neskatoties uz to ka netiek atrasta bakteerija un netiek lietotas kunghi kairinoshas vielas vai produkti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 22:01
Mazdakteri, laikam mazliet ir noplacis sajûsmas vilnis, ka pie visa vainîga helikobaktçrija.
Varbût pastâsti, kâ IZârstç gastrîtu, kas tie par efektîvâkiem lîdzekïiem?
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 22:15
vispâr starp to baktçriju un to autoimûno atrofisko gastrîtu var bût diezgan cieða saite (vismaz es esmu lasîjusi ðâdas publikâcijas).

man kautkâ atmiòâ iesçdies ka auzu pârslu tumes jâçd (iz tautas medicînas gastrîta ârstçðanai).
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 22:26
Noela

Man domaat ka tur klaat veel naak kaada buntiite ar diagnostikas kljuudaam... Man pasham "Gastro" neatrada heliko kaut gan vinja tur tochna ir...

Bet ar tumi man bija kazus, nezinu ko es ne taa izdariju bet es ieguvu taadu refluksu ka vareeju uguni spljaut... un peec daudziem gadiem joprojaam neriskeeju to atkaartot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 22:32
redz gastrîtam tie daudzie veidi.. un ne visi ir no helikobaktçrijas... un ne visi ir atrofiskie,,, un medikamentiu kas lîdz pie viena, nelîdz pie cita.
Es piem. sodu nevarçtu iekðâ dragât.
Re: par gastrîta ârstçðanu
08.01.2008 23:04
Nu es nenjemos apgalvot ka soda taa noteikti paliidzzs pie visiem gastriitiem... sodu ieteicu taapeec ka taa nav nekaada biistamaa kjiimija un ar droshu roku to var pameeghinaat... ja neliidzees tad neliidzees bet kaiteejums tur arii nekaads nebuus (praktiski)...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
09.01.2008 00:43
...sodas burbulji kairina kunjgji un caur to pashi izraisa skaabes palielinaashanos... bet uz to briidi simptomaatiski liidz...
Re: par gastrîta ârstçðanu
09.01.2008 00:55
Teoreetiski taa ir ka taa soda vareetu izsaukt atkaartotus skaabes uzpluudus bet praktiski tas darbojas un ar sodu var aptureet GEA... tiesa ljoti biezhi ar vienu porciju nepietiek bet galu galaa rezultaats ir OK. Un tas ir paarbaudiits daudzus desmitus un varbuut pat simtus reizhu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
09.01.2008 01:27
...kaa kuram...
ogle
Re: par gastrîta ârstçðanu
09.01.2008 11:41
renne ir labs, paliidz!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: