vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?

Aizsāka grasis 

man ieteica veselîbas atjaunoðanai lietot noni sulu.palîdz lieliski! gribu dzirdçt citu pieredzi.?
Jâ, lietoju, un varu tikai ieteikt! Gremoðanas sistçmu uzlabo
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
19.02.2008 18:45
Kâda tâ ir pçc garðas? Salda, skâba, rûgta?
amerikâòu variants ir salds.bçrniem arî ïoti garðo. paldies tev bikse, ka atsaucies,savâdâk ðâdu jautâjumu uzdodot te tik samazgas var ìîmî dabût. vai tieðâm visi tik ïoti aplauzuðies ar visâdiem brînumlîdzekïiem?
Es palietoju vairakus menesus. Nejutu atsikiribu. Nezinu. Varbut man nav ipasas problemas ar gremosanu.
Un vel esmu meginajusi tada pasa varianta alvejas sulu. Ta ir negarsigaka, bet ari nezinu vai man ipasi labak kluva. Pec lietosanas bija sajuta - tada pati jutos ka pirms tam.

Ka jus jutat atskiribu/uzlabojumus?
Nu noni ir jâlieto ilgâk, nevar gribçt uzreiz gatavus rezultâtus uz sitiena. Âda paliek veselîga, jo gremoðanas sistçma uzlabojas.
Grasi, sûdîgi gan tu proti maskçties - izplatîtâjs tak. :))))))
izrâdâs te ir neþçlîga cenzûra
jâ man bij doma ðo te izplatît, bet tagad redzu, ka tas bûs ïoti grûti.cilvçkiem ir tik ïoti naidîga attieksme pret to, ka pâriet tâdas domas. tad jau nav arî jâbrînâs, ka ðî manta tik lçni izplatâs.
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
20.02.2008 11:06
Vajag kontrolparaudziòus par brîvu. Cilvçki jau lâga vairs netic, jo kas tik netiek piedâvâts. Bûtu kâda pudelîte par brîvu, un ja bûtu labs, neatkautos no gribçtâjiem. Bet, ja nav labs, tad, pats saproti...
Varu atdot iesâktu pudeli. Afigetj, kas par brînumlîdzekli pret visâm kaitçm, taèu man laikam komprese dibengalam lielâku efektu dotu. Esmu izdzçrusi èetras pudeles pa çdamkarotei katru vakaru, nav ne pretîga ne baigi garðîga..
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
20.02.2008 17:09
ta ir loti laba lieta, tiesham, tikai ne amerikanju variants - ja salidzinasi ar vacu variantu redzesi ka abas sulas diez gan atskiras pec konsistences un kvalitates. si sula popularaka ir onkologijas pacientu vidu jo ir pozitivi petijumi un godigi sakot ari labs rezultats(personiga pieredze), tiem, kas nav saskarusies ar so nozari noni sula ir maz pazistama, bet viss kas ir az pazistams ir automatiski slikts :) tads nu ir tas cilveks.
Strawberry - viena pudelite ka tu saki izplatiotajam izmaksatu ka minimums 30 ls no vina kabatas...
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
20.02.2008 17:28
Belissima, bet varbût tas 100 kârtîgi atmaksâtos, nebûtu tik daudz noliedzçju:)
Nu, es lietoju jau 2 mçneðus amerikâòu variantu ar domu uzlabot imunitâti un - uz ko pat îpaði neceru, tas jau bûtu vispâr laimes kalngals - atvieglot manas vçdera problçmas (kairinâto zarnu sindromu). Pagaidâm 0 ietekmes gan vienâ, gan otrâ jomâ. Tikko nolikos ar kaut kâdu zarazu, grrrrrrrrrrrr.
Bet nu, es izmçìinâðu viòu ilgâk palietot, laikam tikai ne amerikâòu, bet to paðu vâcu, kas nav jâpçrk caur izplatîtâjiem.
Starp citu, ïoti interesanti, es nopirku kastîti ar mazajâm pudelîtçm, vairs îsti neatceros par cik, jo tur bija tâds sareþìîtâks darîjums, pçc tam skatos - virsû skaidri rakstîts "sample use only". Izplatîtâji dievojas, ka viòiem paðiem tâs pudelîtes esot jâpçrk. Var jau bût, bet man jau liekas, ka kaut kâdâ lîmenî tur tomçr notiek apèakarçðana un tie paraudziòi ir paredzçti dalîðanai par brîvu, citâdi nebûtu tâ rakstîts virsû.
Bet jebkurâ gadîjumâ, no viena maza paraudziòa (apmçram 4 dienâm) var augstâkais notestçt garðu, nekâds taustâms efekts jau tur nav iespçjams.
Es jau neteicu neko negativu. Teicu vienigi, ka pec vairaku lielu pudelu (1 litrigas) izlietosanas nekadu labumu nejutu. Pilnigi iespejams, ka palidz kaut kadam noteiktam vainam. A ja cilveks ir ar kaut cik jedzigu imunsistemu un bez seviskam vainam laikam tak nav jegas grust ieksa tonnam visu ko.

Cik tad tas pudeles jaizdzer, lai sagaiditu seviskus uzlabojumus??! ;)
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
20.02.2008 20:35
dua - nekas sai dzive nav 100%.:)
Neteicu, ka tas ir brinumlidzeklis. bet laba lieta,ko ja lidzekli atlauj vai ir nepieciesamiba ir verts izmeginat.
paldies jums par atsaucîbu! taisnnîba laikam bûs par tô statistiku, ka ðî sula palîdz 80% lietotâju. protams nevienam negribas bût starp ðiem 20% , bet tâ nu tas ir ,ka pilnîgi visas vainas arî ðis brînums nespçj pieveikt.
man patika, ka viena Dzivite dr.Zemite teica, ka ar UB nekadus krasus uzlabojumus nevajagot gaidit,jo uzlabojums notiekot shunu limeni,resp,mes to uzlabojumu nekad neuzzinasim.
Ta nona sula tak maksajot 60ls pudele,ta te man kolegje saka.
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
21.02.2008 12:02
Traka cena amplitûda. Internetâ 42$.
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
21.02.2008 13:01
60 Ls vina maksaa pie noteiktiem arstiem ,kas pasi ir izplatitâji un ieperk par 35-37 Ls, noformejaties par izplatitajiem un nebuws jamaksa 2karsi
paklau belisima! vai uz tava vâcu varianta gadîjumâ nav latviski rakstîts''amerikas savienoto valstu prece'' ?
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
21.02.2008 19:11
nee uzmana rakstits Sonnenmacht international vor dem Kreuzberg 28 28 72070 Tubingen Vâcija, izplatitajs Sia Clintamani Baltic Stabu 27-8.
varçtu lûdzu aprakstît, ar ko ðis vâcu atðíiras no ASV raþojuma? kur viòu pçrk un cik tas maksâ.
Latvijâ tirgo: http://www.bioteka.lv/lv/?p=11
tajâ pat lapâ links arî uz raþotâja lapu: www.sonnenmacht.de un arî cenas un ðis tas par daþâdajiem raþotâjiem.
Vçl viens izplatîtâjs: http://www.herbals.lv/lv/?p=catalog&m=10&a=2340
Bet nu, par to palîdzçðanu 80% gan, atvainojos, smiekli nâk. Interesanti, cik procentiem palîdz pelaðíi vai kumlîtes, vai teiksim þeòðeòð vai ginko? Bet nu, ja ar galvu nedraudzçjas, tad laimîgu ticçðanu, ka kârtçjais brînumlîdzeklis 80 procentiem izârstçs visas slimîbas. Brînums, ka vçl ne 100.
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
22.02.2008 12:42
tie ir tiri mani subjektivie noverojumi, ne zinatniski pamatojumi. Konkreta gadijuma tika pirkta sis sula onkologijas pacientam, izmeginajam abus - asv ir garsigaks tacu skidraks (konsistence nav tik bieza) un efekts (esgriba, speks utt) bija labaks vacu razojumam. iespejams tas tikai galva, tacu tadi nu ir mani noverojumi.
Delta - es to nenosauktu par brinumlidzekli, tacu savu tonusu un pacelumu tas dod, nedomaju,ka tas izarste slimibu pamatos, bet palidz ar to simptomatiski cinieties, jo dzives kvalitate slimibas laika ar nemaz nav tik maz svarigs punkts.
Tam es visam piekrîtu, es jau arî pati viòu lietoju. Tas, ko izlasîju par sastâvu un îpaðîbâm, izklausîjâs ïoti iespaidîgi (protams, ja pieòem, ka viss tas, kas ir svaigajâ auglî, tieðâm saglabâjas sulâ...)
Tikai bçdîgi, ka izplatîtâji atkal sola to, kas pçc elementâras loìikas nav iespçjams. Saslimðanu gadîjumâ Noni sula palîdz 80 gadîjumos no 100...
Re: vai kâds ir mçìinâjis lietot noni sulu?
22.02.2008 13:49
...iesnu gadiijumaa droshi vien paliidz 80 cilveekiem no 100...
delta! kâda ir tâ tava elementârâ loìika? nets man pieejams kâdu nedçïu, tâpçc îsti lîdz ðim nebija daudz kas zinâms. par to. ka mums regulâri skalo smadzenes un ka vienmçr ir kâds, kas gudro, kâdâ veidâ vçl no mums izmânît naudu, jau sapratu kâdu laiku atpakaï. te nu es atrodu vçl vienu lielisku lauciòu ðiem izgudrotâjiem. 'tagad saprotu tos izplatîtâju nîdçjus. atrast visâ tai piedâvâjumâ kaut ko derîgu tieðâm ir grûti. atliek vienîgi gaidît, kad kâds uzticams paziòa izmçìinâs kâdu piedâvâto mantu uz sevîm. bet arî pçc tâ var vadîties tikai daïçji.
Tas nekas grasi, ka nesaprati loìiku, tas ir abpusçji, es arî no tava rakstîtâ neko daudz nesapratu.
Lai jau tiek izplatîtâji paði ar savu sirdsapziòu galâ. Un tâpat ïautiòi - ja grib, lai tic, ka beidzot 80 procentiem pasaules slimîbu pienâcis gals.
nu tak neiet runa par absolûti visâm slimîbâm. neviens tak nesaka, ka ar ðito var izârstçt zobu sâpes vai es nezinu vçl ko. ir tur tajâs instrukcijâs ir pagarð slimîbu saraksts, un par tâm, kas tur iekïautas viòi arî sola tos 80%. starp citu cik maksâ tas tavs amerikâòu variants? veikali ar tirgo vai tik izplatîtâji?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 5?
Ziņa: