Extrasenss

Aizsāka Otpravitjelj 

Extrasenss
09.08.2004 19:44
Vai Juus ticat extrasensiem?
ineshuks
Re: Extrasenss
09.08.2004 19:47
Jaa, a kas?
Re: Extrasenss
09.08.2004 19:48
Es ticu, ka viòi var diagnosticçt, bet vai ârstçt? Laikam jau nç.
zâlîte
Re: Extrasenss
09.08.2004 19:48
Itin nemaz neticu!
x
Re: Extrasenss
09.08.2004 19:52
ko kursh uzskata par extrasensu .Es ticu vienam no 100.
Re: Extrasenss
09.08.2004 20:03
Man ir pieredze, bet rezultâtu diemþçl nekâdu!!!
zâlîte
Re: Extrasenss
09.08.2004 20:03
ekstrasenss ir cilvçks, kam piemît spçja (pagaidâm zinâtniski nekonstatçta) uztvert un raidît daþâdus ar jutekïiem netveramus biofizikâlus impulsus, spçjas telepâtijâ, gaiðredzîbâ u.t.t.
Bet to cik tas atbilst patiesîbai neviens nav pierâdîjis.
Re: Extrasenss
09.08.2004 20:06
Ir jau arî dzirdçts, ka kâdam palîdz, jeb tâ ir psiholoìiska ietekme. Manâ gadîjumâ diagnoze pilnîbâ sakrita ar mediíiem, bet bez ârsta izrakstîtâm zâlçm nu nekâdi nevaru iztikt. Jo man preciþi pateica visas manas problçmas no dzîves sâkuma, bet neatrisinâJA MANU PROBLÇMU.
zâlîte
Re: Extrasenss
09.08.2004 20:13
Dagal
mana pârliecîba, ka tâ ir tikai psiholoìiska ietekme.
Re: Extrasenss
09.08.2004 20:18
Laikam zâlîtei taisnîba. Jo cika katram augsta paðapziòa! Es arî ja pabraucu ar roku gar cilvçku jûtu kur augsts, kurs karsts. jJa vajag varu uzmest kârtis un pat tâ notiek. Bet nekad neesmu domâjusi ka varu bût pareìe. Jo no viens solis ne tâ un blakus stâv vâjprâts.
khm:}
09.08.2004 22:37
Bet Elejas Veronikai vareetu noticeet:}
ineshuks
Re: Extrasenss
09.08.2004 22:45
Vot Elejas Veronikai kak raz arii neticu, nepatiikama ljoti shkjiet (hmm, dziedniekiem nez kaapeec nepaarmet netaktisku vai pat savureizi rupju uzveshanos). Var jau buut, ka strateegjija taada, bet kaut kaa nepatiik man taada apieshanas ar cilveekiem.
ineshuk!
09.08.2004 22:47
Varbuut popularitaate dara savu un pat lielu guru samaitaa:}
ineshuks
Re: Extrasenss
09.08.2004 22:48
Var jau buut. Jebkuraa situaacijaa, ne manai maatei, ne teevam ljoti sen nepaliidzeeja, bet ne tas ir neticiibas iemesls.
ineshuk!
09.08.2004 22:52
Patiesiibaa neko par vinju nezinu tik nupat 36,6 palasiijos...... izklausaas jau gudri un pat sameeraa paarliecinoshi:}
ineshuks
Re: Extrasenss
09.08.2004 22:54
Ha, nopirkshu, izlasiishu vispaareejai informaacijai.

P.S. Es ar varu izteikties gudri un paarliecinoshi, ja vajag, tikai jeega ta kaada ;-)
zâlîte
Re: Extrasenss
09.08.2004 22:57
Elejas Veroniku diezgan labi zinu. Neticu es viòai itin nemaz.
Jau viòas stâsts, kâ palikusi gaiðreìe, liekas pasakas - zibens mani nospçra, trîs dienas biju mirusi, tçvam blakus zârkâ gulçju un tad augðâmcçlos...
man tâs liekas pilnîgas blçòas
ineshuk!
09.08.2004 22:57
Jeega saakas tad, kad ar savu izteikshanos saak pelniit naudu:} aciimredzot..........
.....
Re: Extrasenss
09.08.2004 23:20
Runajot par Elejas Veroniku,njaa,es arii zinu 2 cilvekus,kuriem vinja nav nemaz palidzejusi.
Un vinjas attieksme pret cilveekiem tieshaam ir asa.Zinu realu gadijumu,kad vienai slimai sievietei vinja ta ari pateica,ka shii mirs un tur neko nevar lidzet.Cilveeks pilnigi sabruka peec taada texta!Nu kaut ta bija taisniba,kapec tas ir jasaka,kapec cilvekam pedejie meneshi jasagandee?Vai tas ir eetiski???
dzçrvene
Re: Extrasenss
10.08.2004 08:22
Es ticu ekstrasensu spçjâm, jo manam tçtim bija ðâdas spçjas. Vispâr ineteresantas lietas viòð varçja izdarît. Viòð gan nepelnîja ar to naudu, tikai sava prieka pçc. Ja jau ïaunu otram nevçl, tad kâpçc ne ? Tikai mûsdienâs to cilvçku ir saradies pârâk daudz, katrs treðais gatavs par naudu tevi izârstçt, bet ðâdas spçjas nevar iemâcîties, tâm ir jâbût jau asinîs.
Par Elejas Veroniku daudz dzirdçts, bet ne pozitîvi.
SANE
Re: Extrasenss
10.08.2004 11:23
Par Elejas Veroniku - arî ne pozitîvi - ...
kivi
Re: Extrasenss
10.08.2004 13:33
par Elejas Veroniku-pçc nostâstiem-esot asa tikai pret tiem,kas to pelnîjuði!Jo ir tak tâdi ïauþi,kas vaino visu pasauli ïaunas acs noskatîjumâ,bet baïíi savâ neredz!Tad nu tâdiem jâblieþ kâ ar vâli starp acîm!Un reizçm tieði ðî metode palîdz vislabâk!
Re: Extrasenss
10.08.2004 13:49
Laikam gan viòai redzçt nâkas visu ko. Cik tad viens cilvçks var izturçt?
Valda
Re: Extrasenss
10.08.2004 15:50
Es ticu Elejas Veronikai kâ Dievam. Kâ gan var, redzot cilvçku pirmo reizi, pareizi pateikt visas bijuðâs operâcijas un esoðâs vainas. Asa viòa ir pret cilvçkiem, kuri ierodas pie viòas pçc alkohola lietoðanas. Tos viòa vienkârði patriec.
Tirkiizs
Re: Extrasenss
10.08.2004 17:19
Nuu miljie, kas dzirdeejushi par ekstrasensiem, pasakiet man vai taads "senss" var paliidzet cilvekam kas ir daljeeji paralizeets un lauzis mugurkaulu, jo "reaalie" doki niko iipashi liidzeet nevar.
Ja ja nu ir veerts pie taadiem griezsties - tad nu neturiet sveci zem puura dodat info please....
Re: Extrasenss
10.08.2004 18:06
To ka Elejas Veronika prot pateikt, kas ir ar cilvçku ir noticis tam es ticu. Viòa man pateica, pat cil ðuves man ir uzliktas pçc dzemdîbâm. Un ka, viena gada vecumâ esmu sasitusi galvu un vçl citas lietas. Viòa cik es saprotu arî sadarbojas ar dakteriem. Viòa arî raksta zâles. Man piemçrâm. Hanax - depresijai un nimesil - muguras sâpçm. Ðos paðus medikamentus man arî izrakstîja ìimenesb ârsts. Protams viòa mani nomierinâja, jo teica, ka nekâdas mirstamas vainas man nav. Kas arî sakrît ar medicînas diagnozçm. Pie viòas bija daudz cilvçki un maz vai viòa spçj visiem palîdzçt, jo Dieva dotâ enerìija, jau nav neizsmeïama. Cilvçki ir daþâdi, ko mçs zinâm, ko katrs domâ labu vai ïaunu. Un ir grûti spriest, kad viòa ir patiesi skarba kad nç. Tâda ir mana pieredze.
zâlîte
Re: Extrasenss
10.08.2004 19:08
vaitad viòa ir ârsts, ka drîkst izrakstît receptes?
Re: Extrasenss
10.08.2004 19:10
Neiet runa par receptçm, bet zâïu nosaukumiem!!!
jans
Re: daga1
10.08.2004 21:49
saki,ka pie vinjas var tikt?vai ta taisniba,ka jabrauc esot bezmaz nakti ap plkst 3-4 iem un jaienjem rinda?ka vinja pienjem tos pacientus vai rindas kartiba vai atkariba no kaitem??
gribetos aizbraukt,bet man bail,a ja nu pasaka,ka es ir neglabjami slims???
******
Re: Extrasenss
10.08.2004 22:08
ïaudis, mîïie ïaudis , kam jûs ticat?!
Ja jums ir problçmas, jums ârsti palîdzçs nesalîdzinâmi vairâk nekâ extrasensi!!
To kundzi es pazîstu diezgan labi, nav vçrts............
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: