Pirsings melee...

Aizsāka Linda 

Linda
Pirsings melee...
12.08.2004 10:22
Esmu 8. gruutnieciibas nedeeljaa, pashlaik gan nekas neliecina, ka man buutu jaanjem aaraa pirsings no meeles. Bet manai draudzenei ap 10. nedeelju saaka saapeet zobi un meele arii saaka pampt... Un taa nu vinjai naacaas pirsingu no meeles iznjemt.. Gribeeju zinaat vai tas kaa var ietekmeet mazaa attiistiibu?? Vai man arii labaak njemt to aaraa???

Re: Pirsings melee...
12.08.2004 10:23
Kâpçc ieliki pîrsingu?
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 10:34
Kad sâks traucçt pati izòemsi :)

Vaiva - vai nu tâpçc, ka visas (kûlâkâs èikses) tâ dara, vai arî ka domâ, ka puiðiem patîk (ðie maitas visâdus komplimentus izdomâs, lai tik pârgulçtu).
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 10:56
Laikam gan. Nabâ vçl saprotu , bet kâpçc mçlç? Varbût skûpstoties kâds ero moments palielinâs?
Linda
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 11:48
Nu tad, kad es liku, reti kuram bija pîrsings mçlç.. Un man patîk nevis darît tâ kâ "visas kûlâkâs èikses dara" vai "tâpçc, ka puiðiem patîk un ðie maitas izdomâ visâdus komplimentus, lai tik gultâ ievilktu", bet gan sevis dçï. MAN patika un tâpçc tâ arî izdarîju..

Un vispâr jautâjums nebija par to, kâpçc gan es ieliku pîrsingu, bet gan, vai tas netraucçtu mazajam??

Re: Pirsings melee...
12.08.2004 11:52
Mazajam jau nu noteikti nemaisîs:)
Ja sâks traucçt paðai-tad arî izòemsi.
Linda
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 12:02
Atsleega
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 12:20
Koments ne pa teemu, bet tomeer - mani arii kaut kaa tracina, ka cilveeki par manu meeles caurumu njirdz - ak taa, tas laikam tagadeejos laikos ir stiliigi, bet tu jau tik veca, bet nesaprot, ka man jau vinjsh ir kudii cik ilgu laiku! Duuru jau pirmajos laikos, kad kaut ko taadu LV vispaar saaka dariit. Nu un tagad joprojaam ir, un netaisos vismaz tuvaakajaa laikaa njemt aaraa (man 24). Domaaju arii, ka savu beernu sagaidiishu "caurumota".
Visticamaak, ka tavai draudzenei vienkaarshi taapat kaada infekcija bija ievazaajusies, jo cik zinu, tad zobi gruutnieciibas laikaa var bojaaties, bet meelei un stienim ar to visu nevajadzeetu buut nekaadam sakaram.
Heh
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 12:29
Ak dies meitenes ko juus sevi izkjeemojat ar tiem piirsingiem??? Nu tak nevienam normaalam vecim tas nepatiik. Un kur nu veel meelee. Es taadaam piirsingotajaam meichaam eju ar liikumu. Un neviens man neiestaastiis, ka tas ir skaisti! Uzskatu, ka skaista sieviete ir dabiska un neizkjeemota ar vissadiem blekjiem!
ineshuks
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 12:31
Es gan "savaa vecumaa" domaaju par pukjiites iekarinaashanu nabaa! vecuma marazms laikam ;-)
Linda
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 12:50
Zini, Heh, manam vîram pret manu pîrsingu nav pretenziju un par pârçjo vîrieðu viedokïiem man godîgi sakot ir nospïauties.. Tâ kâ...

Atsleega - gluþi manas domas.. :) Arî es ceru savu mazo sagaidît "caurumota". Var jau bût, ka draudzenei tieðâm kâda infekcija bija, turklât viòai tas pîrsings nebij tik ilgi, kad mazais pieteicâs..

Ineshuks - vienkârði pusaudþa gados uzdrîkstamies vairâk nekâ vçlâk, kad jau esam pieauguði...
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 12:55
Heh- kâpçc tu domâ, ka viss ko dara sievietes, ir tieði vai netieði saistîts ar vîrieðiem??
Un vispâr- par gaumi nestrîdas...
Heh
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 13:07
Nu ko es te ar jums sievieteem striideeshos. Piekriitu ka katram sava gaume, bet domaaju ka normaalam viirietim manos gados peec 30, taadas piirsingotas daamas neiet pie sirds. Man vismaz pilniigi noteikti ne.
xxx
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 13:39
neòem arâ, vienkârði ieliec garâku pinu... piem. 18mm
biz
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 13:44
un vai tad tas piirsings meelee netraucee eest, runaat, skuupstiities, utt.? esmu dzirdeejis kaa runaa meitenes ar piirsingu meelee - shljupst un svepst, izklausaas diezgan nozheelojami. kaadi ir motiivi, kad jauniete/ -is izdomaa ielikt piirsingu meelee? es kaut kaa nevaru to izprast. varbuut Linda pastaasti man.
otto
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 13:44
Maniem abiem bçrniem bija tie caurumi visâdâs vietâs, abi sâka strâdât nopietnâs iestâdçs un visi rotâjumi pazuduði, pat svçtdienâs vairs nemana.
viss ir jâpârslimo
îpaði man patîk , ka pîrsîngotâs mçles nedaudz ðïupst, tas ir patieðâm mîïi
biz
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 13:46
otto tev tas tieshaam patiik?????
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 13:52
Heh-
un ko tad saki par auskariem ausîs- tas pats pîrsings jau vien ir :))
otto
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 14:03
nesapratu jautâjumu, kas man patîk ?
vai es teicu , ka man patîk, es teicu, ka visas slimîbas parasti pâriet tâs izslimojot, no tâ vai man patîk vai nepatîk, nekas nemainâs
biz
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 14:06
otto tu gan esi diivains... :)
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 14:18
Otto dzîvesgudrs vîrietis. No tâ, ka mums kaut kas patîk vai nepatîk, nekas nemainâs. It seviðíi cîòâs ar pusaudþiem. Protams kontrolçt vajag, bet uzspiest savu viedokli, pilnîgi garâm. Ðie tikai vçl vairâk iespîtçsies.
Atsleega
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 14:49
Kaapeec uzreiz shljupst, ja meele caurdurta?! Mana runa kopsh izdurshanas nav mainiijusies ne par mata tiesu. Un tici man, ja taa buutu, tad es to uzreiz uzzinaatu, jo kaa reiz augstskolaa maaciijos profesiju, kur lielu laika dalju jaapavada publiski runaajot, un pasniedzeeji "maigi izteicaas" ne tikai par lielaam lietaam, bet arii par katru siikumu.
otto
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 15:40
pats savu balsi nedzird :)
kapçc es esmu dîvains?
es vçl ïoti labi atceros savas pusaudþu cîòas ar saviem vecâkiem
Ja mans bçrns grib caurdurt mçli, es pasaku savas domas, ja viòa savu pârliecîbu nemaina, pasaku kur to labâk izdarît, vai izduru pats (lçtâk , tîrâk :) ar bçrniem nevajag karot , tas ir bezjçdzîgi, ar viòiem jâdraudzçjas
Atsleega
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 15:47
Dzird, dzird savu balsi, otto (ne jau visi :P) - tulkus maaciibaas klausaas peec tam izveerteejot ierakstaa ne tikai pats, bet arii visi kursa biedri un pasniedzeeji :) Un visus emmm un zhee un nopuutas var dzirdeet, kur nu veel "et te sodien madliet palunaasu" :) Un peec tam liidzgaitnieku asaas meeles jaaklausaas komenteejot :))
plants
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 16:39
Caurumi ausîs patîk, pîrsingu nabâ pieòemu. Daþai izskatâs tieðâm jauki. Mçlç nesaprotu. Man ïoti patîk sevi gastronomiski lutinât un domâju, ka tâds dzelzîtis neïauj pilnîbâ izjust garðas nianses. Bet tâs ir tikai manas domas. Labi, ka nedzîvoju Âfrikâ, kur meitençm ausîs tâdi caurumi, ka vçjð svilpo, bet kakli izstiepti tik gari, ka bez fiksâcijas nolûzt var. Un skaitâs skaistules. Viss ir relatîvs ðinî pasaulç.
Linda
Re: Pirsings melee...
12.08.2004 22:51
biz - piirsings meelee netraucee eest, runaat, skuupstiities, utt. Tâs ir pilnîgas muïíîbas arî par to svepstçðanu - tie, kas pirms tam ir ðïupstçjuði, arî ar pîrsingu mçlç ðïupstçs.. Un, ja neiet uz kaktu kantori durt to pîrsingu, tad arî tâ ðïupstçðana izpaliek..

Arî manas izvçlçtâs studijas prasa bieþu, turklât skaidru runâðanu - un viss ir oki, es neðïupstu..

Otto, es arî starpcitu strâdâju "nopietnâ iestâdç". Bet pîrsingu neesmu vçlçjusies izòemt..

xxx - paldies par padomu, vismaz beidzot kaut kas par tçmu.. :)
reisy
Re: Pirsings melee...
22.03.2005 21:34
nju ja es rit piemeram durshu mele pirsingu, bet es to nedaru lai iepatiktos dzjekiem vai lai butu kruta chiksa, bet tikai tadlej manj tas patik, man ari ir naba pirsings......... bet es tikai tagad saku domat tas apes, unj vai lilgi dzis......unj es jau durshu prisingu vecakiem njezinot :PP
kristine
Re: Pirsings melee...
23.03.2005 09:54
es tava vieta izstastitu gan vecakiem.man bija ta,kad duru kadreiz deguna.izdariju pa kluso,mana mate ar mani tris dienas vispar nerunaja...bet pectam ppati pirka auskarinus,ko likt deguna.:)))nezinu,kapec maniem senciem tada nostaja pret pirsingu,bet tetovejumus gan vini labi uznema.
?????????
Re: Pirsings melee...
23.03.2005 11:46


Man zeel to cilveku,kuri nesaprot kadas patiesiibaa nozelojamas sekas ir sadiem pirsingiem meles,degunos,zodos uttt......Kad sapratis -bus par veeelu.................Diemzeel!!!
kristine
Re: Pirsings melee...
23.03.2005 12:55
ludz mini piemerus,kadas ir sekas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: