Opereeta mugura

Aizsāka Heine 

Re: Opereeta mugura
20.05.2010 12:59
Kas tas ir slikts?
Re: Opereeta mugura
20.05.2010 13:00
Kas slikts?
Dachele
Re: Opereeta mugura
10.06.2010 15:37
Man MR konstatēja diska trūci.
Pretsāpju zāles nelīdz.
Mugura nesāp, ir plēsošas sāpes kājas (ciskas) aizmugurē. Līdz ar to, lai atvieglotu sāpes, staigaju saliekusies. Jau otrā nedēļa pa mājām.
Dakters saka, ka glābt var tikai operacija...
Re: Opereeta mugura
10.06.2010 16:44
Nu jā ja aiziet uz kājām tad dakterim varētu būt taisnība. Man arī trūce ar kājām viss o.k., bet tās muguras sāpes pusgada garumā jau arī apnikušas.
Re: Opereeta mugura
14.06.2010 23:04
Sveiki! Iegriezos te, lai nedaudz pastāstītu, kā tad man iet. Esmu Heine.
Pirms gada iesāku šo, jo mocīja paniskas bailes no muguras operācijas. Toreiz, dzīvojos pa visādiem iespējamiem portāliem, un nekur nebija nevienas skaidras un pamatotas pieredzes. Toties, bija daudz "zinošu" cilvēku, kas mēģināja pārliecināt par šādas operācijas nelietderīgumu un pat kaitnieci-skumu. Murgs, man jau tā bija bail!!! Un visu šo es klausījos aptuveni 10 gadus. Bet labi ar ir, jo tobrīd arī operācija nebija tik aktuāla. Un es jau cīnījos, lai nesāpētu. Vingroju, peldēju dzēru B vitamīnus un glukozamīnus, un vēl visu ko ... Lai arī dakteris man bija pateicis, ka man vienalga neizdosies izvairīties no operācijas, es centos, jo baidījos no viņas, kā velns no krusta!! :)
Muguras jostas daļa, diska trūce un S1 skriemeļa noslīdējums kaut kur... Es nerakstīšu dakteru terminus, tos lai viņi paši lieto :) Nu ja, un tā minēta nobīde 9 gadu laikā bija kārtīgi bīdījusies :) Mēs atradām TOS arhīvā sakuma izmeklējumus, kad doks jau man bija teicis, ka nenodzīvošu bez operācijas, bet es vienalga no viņa aizbēgu. Un tā, tomēr savs labums jau bija, es ieguvu iespējami jaunu operācijas metodi, man nav pārgriezti visi muguras muskuļi, bet tik tādi nelieli iegriezumi. Ir ieskrūvētas skrūves, pamatīgas :) Un tā, galvenais, man reāli ir labi. :) Un es pat neesmu atkarīga no apkalpojošā personāla un fizioterapeitiem, kā nedaudz augstāk ir izteicies mazais dakteris :) Patiesībā, pat vingroju daudz mazāk, ka pirms operācijas, lai arī tas gan nav labi :) Pēc operācijas, gan ilgu laiku iekšā mugura viss sāpēja, bija ļoti grūti ilgāku brīdi nosēdēt un pat staigāt, tā bija pirmos 6 mēnešus. Bet arī vēlāk, vēl bija līdzīgi, lai arī sāpes jau palika arvien īslaicīgākas. Tas ir ātrāk pārejošas pēc noguršanas, tā ka sāpētu nemitīgi, tā nebija nemaz, pat nākoša dienā. Operācija bija aprīļa beigās, mani kauliņi vēl nebija īsti saauguši, un dakteris neļāva, bet mēs devāmies slēpot. Tas ir ģimene, es tik tā līdzi, jo jutos jau labi, februāra beigās. Nu ja, es tomēr nenoturējos, un arī paslēpoju, pat pavisam kārtīgi divas dienas pašļūkāju. Un nekas, nesāpēja nekas, tādu nelielu pavilkšanu krustos, to es neskaitu, jo tāda mēdz būt joprojām, tikai arvien mazāk un mazāk. Mēdz arī pasāpēt, ja samoku viņu, locoties un ceļot visu ko diezgan pat pasmagu. Vai pat mazo tā vairāk pacilājot. Bet ļoti ātri viss pāriet. Skrūves gan man maisa. Viņas ar ir neliels iemesls, kas palīdz palaisties nevingrošanā, jo viņas duras, no iekšas uz āru :) ādā.
Tad šis pagaidām viss :) Lai Jums veicās :)
Re: Opereeta mugura
15.06.2010 10:45
Jā, nu labi ka uzrakstiji kā gāja!
Re: Opereeta mugura
14.07.2010 18:07
Man tikko bija muguras operācija un es esmu laimīga ka tai piekritu jo vairs nevarēju pakustināt labo kāju un muguras sāpes bija ļoti stipras.Tagad pagājis tikai pusmēnesis un man jau ir daudz labāk.Paiet es varu mana kāja atkal kustas un mugura vairs nesāp .
Re: Opereeta mugura
14.07.2010 19:04
Man 6 mēneši pagājuši un stāvoklis lēnām uzlabojies, ta kā ceru iztikt bez operācijas!
Estere
Re: Opereeta mugura
12.08.2010 10:52
Pirmdien iestaajos slimniicaa - operaacija (mikrodiskektomija) - otrdien no riita ceelos kaajaas, treshdien - maajaas.
Re: Opereeta mugura
13.08.2010 15:21
Kā viss noritēja? Ko īsti darīja? Kādās cenās apmēram? Rezultāts?
Estere
Re: Opereeta mugura
13.08.2010 15:52
ieprieksh bija jaanodod analiizes (caur gjimenes aarstu vai pie Gulbja)...
ko dariija - nezinu, biju iemigusi :) rezultaataa ir apm 2 cm reeta uz muguras, kura pagaidaam veel saap. Reeta dzilja apm 5 cm - dakters teica.
tagad lietoju pretsaapju zaales... nedriikst seedeet un lociities, kad staigaa jaanesaa josta.
rezultaatu droshi vien ka sapratiishu, kad beigs lietot presaapju zaales, kuras mazina arii taas ieprieksheejaas saapes, kuras veel saglabaajushas, jo nervs bija ilgu laiku nospiests. mazliet veel ir tirpshana peedas aarmalaa...
cena - 1200.00 ls
Re: Opereeta mugura
13.08.2010 18:51
Skaidrs! Tad uzraksti pēc mēneša kā iet!
priedeens
Re: Opereeta mugura
15.10.2010 01:00
Jums ir kādas atsauksmes par Rosļakovu un Vaivariem? Cik zinu, labs ārsts un laba vieta, lai operētu, ja ir problemas ar izbīdījušiem kauliem/lāpstiņām utt.
Maksa gan 3000..bet tā ir veselība, kam žēlot nevar!
Vai kādam tur vēl nav bijusi operācija? Tuvam cilvēkam tūlīt būs..
Re: Opereeta mugura
19.10.2010 12:38
Sveiki, gribeju vnk uzjautat, varbut kads zin, pec skriemelu luzuma, tas metala plaksnes un skruves janem ara? arsts it ka neko nemineja. man draugam nu jau gads ka pec operacijas, viss bija labi, tikai tagad sacis sudzeties, ka mugura stiva sak palikt un to ta izejosi sap vakaros.... Fizioterapeits bridinaja par to muguras stivumu, bet teica ka tas varetu notikt pec gadiem 8-10.
Re: Opereeta mugura
22.10.2010 19:25
Vai tad operāciju taisa tikai tad kad kājas sāk sāpēt vai neklausīt?
Re: Opereeta mugura
18.11.2010 13:49
es jūtos normāli pēc operācijas. vai varēšu celt smagumus rādīs laiks
kleksiite
Re: Opereeta mugura
02.12.2010 19:29
Man mugura ir opereeta triis reizes pirms 4-5 gadiem.esmu pateiciiga savam dakterim dziivoju ar metaala konstrukciju un viss ir ideaali. nesaap ir tik viegli.
salidzinot ar to kaa bija. un bija teisham traki.
tgd vieniigi varbuut nepatikami tik tas, ka nedriikstu dariit dazhas trakas lietas, bet tas neko nenozimee. jo es varu dariit visu to ko normali un forshi cilveeki dara, jaunieshi. man ir 17 gadi un vispar tas posms bija ljoti smags, bet tagad ir tiesham labi.
Re: Opereeta mugura
31.05.2013 13:42
Sveiki!
Es atvainojos, esmu daudz rakstījusi, bet haotiski un ar kļūdām. Gribu rakstīt pārāk ātri, un vēlāk negribu pārlasīt!
Par muguru. Šķiet, ka manus ierakstus var atrast arī pie citām tēmām par sāpošām mugurām, bet par cik šo esmu iesākusi es, tad drusku paturpināšu.
Šobrīd man ir 39 gadi. Ir divi bērni. Mugura sāp no 24, gadu vecuma. Līdz otra bērna piedzimšanai, ar sāpēm cīņa bija vairāk vai mazāk veiksmīga. Pāris mēnešus pēc mazā piedzimšanas, muguras sāpes vairs neatkāpās, ne vingrojot, ne ar pretsāpju līdzekļiem. Mazinājās jā, bet neatkāpās. Tobrīd man bija jau 34 gadi. Esmu ļoti aktīva, mīlu dzīvi, bet kustīgu. Mēs braucam ar velo, skrienam ar kājām, peldam. Baseinā un ar laiviņām pa upi vasarā. Ceļojam uz visām iespējamajām zemeslodes vietām un pusēm. Jāiet uz darbu, jāaudzina mazuli, jāpļauj zālīte pie mājas un jāstāda puķītes. Būtībā viss ko cilvēks var iedomāties. Un es nevarēju iedomāties savu dzīvi bez tā visa. Jo arī, sēžot pie Tv vienalga bija nepatīkami. Ar šādām sajūtām, cilvēks nevar iegūt prieku ne par ko. Cilvēks paliek īgns, ļauns un skaudīgs. pakustēties nevar, viss sāp, viss krīt uz nerviem.
Tā es sapratu, ka gribu riskēt un doties uz operāciju. Man dikti paveicās ar dakteri. Vienkārši perfekts! Novēlu viņam visu to labāko pašam, un daudz veiksmīgu operāciju palīdzot cilvēkiem. Pirmo reizi dodoties uz konsultāciju pie viņa, man nebija domas par operēšanos, bija tikai interese paklausīties vai nav kas jauns, vai kādi medikamenti, vai citādas iespējas, bet ne operācija. Jo uz to brīdi, es no tādas operācijas baidījos šausmīgi. Visus šos gadus cīnoties ar savu muguru, biju izstaigājusi Rīgā visas iespējamās ārstnieciskās vingrošanas, labākos Rīgas fizioterapeitus. Arī dažus neirologus, bet parastus. Arī visi paziņas un radi, tostarp arī dažādi dakteri, pat ķirurgi, bet citādu profilu, visi 100% stāstīja, cik gan šādas operācijas ir postošas, neefektīvas, kaitīgas un ieteica uz tādu nekad nepiekrist, kamēr vēl esmu dzīva :) Un tā, liels bija mans pārsteigums, kad konsultācijā izvērtējot manus izmeklējumus dakteris man ieteica operāciju! Biju sašutusi, un centos iebilst, ka es negribu tā uzreiz par invalīdu!!! Kāda gan tumsonība! Doks bija pacietīgs, un man paskaidroja, ka veicot šo operāciju, es ne tikai nebūšu invalīds, bet man pilnīgi nekas nesāpēs! Iespējams ir tikai kāds diskomforts, kad pakustēšoties skrūves!
Un tā, pierakstījos rindā uz operāciju. Protams, es visus šos 6 mēnešus pavadīju nemitīgās šaubas un bailēs, kas nu ar mani būs. Viss es būšu pagalam, jo visi joprojām mani centās atrunāt. Meklējos pa visādiem forumiem, bet nekur nebija neviena sakarīga ieraksta, kā tad ir pēc šādām operācijām. Tik visādi murgi, nekonkrēti, nepilnīgi un būtība pat īsti ne operācijas pārdzīvojušu cilvēku atsauksmes. kas manas bailes tikai vairoja. Vienīgi, es ticēju dakterim, un visa cita starpā atminoties viņa vārdus, es gaidīju operāciju.
Un tā mīļie, ja Jums ir līdzīgas problēmas, tad es tiešām esmu dzīvs (pagaidām :) ) piemērs, lai Jūs būtu prātīgi un tiešām nebaidītos nepieciešamības gadījumā piekrist šādām operācijām. Es esmu aizmirsusi, kas ir muguras sāpes. Es daru pilnīgi visu, atskaitot, man ir bail nolēkt no Siguldas tilta ar gumiju pie kājām, lai arī ir izaicinājums. ja esmu visu dienu pļāvusi piemājas zālīti, tad vakarā es jūtu savas skrūves. Un arī tās, ir plāns šoruden ņemt ārā, doks jau mani sen gaida.
Veiksmi :)
Re: Opereeta mugura
03.07.2013 08:44
Notievēšanas tabletes - http://tonzes.com/slimlv.htm
Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.10.2018 15:42 by Marta244.
Re: Opereeta mugura
15.07.2015 21:47
Man ir tikai labas atsauksmes par dr. Gibneru. nesen viņš mani izoperēja, jūtos labi. Ir pagājuši jau 8 mēneši un esmu aizmirsusi par muguras sāpēm, un neciešamām sāpēm kājās.Ja kaut ko izdaru nepareizi, tad gan mugura par sevi tūlīt atgādina. Bet nevar jau uzreiz tā pareizi visu laiku dzīvot, pareizi celt, tupties un locīties.
sievina
Re: Opereeta mugura
15.07.2015 21:50
vai tās skrūves ir obligāti jāņem ārā
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 3?
Ziņa: