Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda

Aizsāka Jauneklis 

Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
25.03.2015 18:22
jauteklis

Viņas sāp?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
26.03.2015 11:49
Te jau par to ir runāts. Tā ir normāla īpatnība. Ar tēvu par to vajag parunāt. Var aiziet pie dermatologa. No tā,ka tev var iestāties erekcija apskates laikā nav jākaunās. Tas ir hiperseksualitātes izpausmes veids. Tas ir testosterona iespaidā, kad pastiprinās visu dziedzeru darbība. Tauku un sviedru dziedzeri. Samazinot oliņu darbību var kaitēt vīrišķo pazīmju veidošanos. Vīrišķo balsi, raksturīgo apmatojumu, ginekomastiju (sievišķās krūtis). Platos plecus,šauros gurnus.Arī oliņu attīstību.Šie dziedzeri izdala arī vīrišķos feromonus,kas "aicina " pie tevis pretējo dzimumu.
Muskuļu spēku un apjomu. Jāizvēlas ko tu gribi . Sievišķo augumu,balsi un gludu ādu, vai to visu vīrišķo,kas pievelk sievietes.Edited 1 time(s). Last edit at 26.03.2015 11:51 by Mazdakteris1.
Bet viņas pašas pa sevi var pazust?
Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
28.03.2015 16:25
Neuzdodi muļķīgus jautājumus. Tev teica, ka tā ir normāla parādība tavam vecumam. Jo palielinās tauku un sviedru dziedzeru darbība. Jā,mazināsies, tad kad mazināsies testosterona līmenis asinīs.Līdz ar to arī muskuļu spēks un libido - tieksme pēc meitenēm. Tikko nogriezīs tev olas pazudīs visas jaunekļa problēmas. Dziedzerīši, pinnes.Nebūs platie pleci,šaurie gurni, muskuļu spēks un reljefs Balstiņa paliks, kā kastrātam.
Ieliec google.lv vārdus: puberitāte. Tur viss pateikts. Mācies spēlēt ne tikai video spēles bet iegūt inormāciju no tīmekļa. Mūsu laikos nekas tāds nebija.
Ok, paldies!
jauteklis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ok, paldies pa palīdzību!
Neuztraucies man arī ir tāda problēma es pateicu vecākiem viņi saprata un mēs iesim pie uraloga ieteiktu tev pateikt vecākiem un risināt problēmu nav ko kaunēties lai veicas. Ja kas man ir 13 gadi es tevi saprotu man arī sākumā bija kauns un es vecākiem neteicu 2 mēnešus bet tad pārvarēju bailes un pateicu. Velreiz, lai veicas!
dfcfdfddfgg
Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
11.07.2016 19:30
man ir viss tas pats veci bet ceru ka sviedru pumpuinas noies
Ch man ar tada pasa problema un man ar 14 gadi ari biezi masturbeju un kka bail palika vairak pat negribas
Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
06.01.2017 09:50
Masturbācija neizsauc "pērlītes". Tas ir no pastiprinātas sviedru un tauku dziedzeru darbības.Mēģināt mazināt to darbību var , bet nedaudz. Vēsāk ģērbties, bet oliņas nesaldēt. Vēsumā tās strādā vairāk, siltumā mazāk. Izslēgt asas vielas. Ķiplokus, piparus,sāļus (čipšus,Colas,kūpinājumus),
Vairāk fiziskās aktivitātes. Mazāk porno.Seksuālo enerģiju izmantot mācībām, nākotnes karjeras veidošanai.
Var aiziet pie dermatologa vai urologa. To jārisina ar ģimenes ārsta starpniecību.Galvenais saprast,ka tā jauniem puišiem ir diezgan bieža parādība.Un,ka visai pasaulei tavas pērlītes nemaz neinteresē.Testosterons-vīrišķais hormons izsauc spēcīgu "gailīša"sindromu. Jauniešiem liekas, ka visas pasaules meitenes skatās tikai uz viņu.
Lai veicas.
Kāds var ieteikt pie kāda ārsta iet?
Nezinukodarīt!!!
Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
16.06.2017 11:09
Sveiķi,Jau apmēram 12 gadus mazas pumpiņas uz dZilumlocekļa ,un ap galviņu arī tik mazliet mazākas.ko darīt ?
Re: Pumpiņas uz dzimumlocekļa - kā zosāda
22.06.2017 12:36
Lūdzu izlasi visu augstāk teikto un nomierinies. Ja nevari ,pasaki vecākiem, lai aizved pie dermatologa vai urologa.
Mans domā,ka tas vairāk attiecas uz ādas problēmām.
Lai miers un veselība.
tak mudaki bļe, dezinficējiet adatas galu un sabakstiet tās pumpas lai normāli to triperi var izspiest laukā, nebūs āda jāplēš, takā mīkstie točna, nevienam galva nestrādā kā tikai ģimenes ārstiem, dunduku bars
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 10?
Ziņa: