cilvēkam salst

Aizsāka bambuls 

bambuls
cilvēkam salst
12.04.2009 15:44
Lieta tāda ka vecākam cilvēkam ir 68 gadi un saka ka salst. Saģērbj vairākus džemperus un vienalga ir auksts un drebinās. Vai var kāds kaut ko ieteikt? Brīžiem šī lieta ir kaitinoša, iekšā ir istabā silti pietiekoši pēc manām domām, 15-18 grādi. Malkas apkure.
Re: cilvēkam salst
12.04.2009 16:10
15- 18 grādi- tas ir auksti. Ja malkas apkure, tad mitrums arī ir lielāks nekā telpās ar centrālapkuri. Man arī saltu ;)
Re: cilvēkam salst
12.04.2009 16:14
Nu, neko silts jau tas nav 15-18 graadi... slinkums kaartiigaak izkurinaat?
bambuls
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 10:37
nu precīzi nevaru pateikt to temperatūru, jo termometrs saplīsa, tāpēc varu sameloties. bet fakts ir tāds - nevienam no vairākiem cilvēkiem nesalst, bet viņam salst.
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 11:28
Un- tāpēc nevar biku siltāk iekurināt?
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 12:20
Termometrus taču var nopirkt.

Varbūt ir kādas veselības problēmas.
dida
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 16:12
Vajag kurinat un problema bus atrisinata. Vecakiem cilvekiem ari var vairak salt kaut vai del asinsrites vien, bet ne jau dakteri tur vajaga, vajaga siltaku maju ;)
bambuls
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 20:04
mjā, izskatās ka ar latvieti runāties tas nu ir pēdējais - vienmēr debīli padomi vai pasūtīs dirst.


ko jūs par to māju uztraucaties? ko par termometru uztraucaties? nu nopirkšu, a no tā kas nemainīsies? tagad nemaz ar vairs nav auksts kā ziemā.

mēs pārējie jūtamies kā Taškentā no kurināšanas. mums ta nesalst!

kurini vai nekurini, viņš jūtas ka salst un cauri. runa ir tieši par to - kas ir jādara viņam - lai viņam nebūtu tās pastāvīgā salšanas sajūta, kad īstenībā nemaz nav sala, nevis par apkuri.

ja neko jēdzīgu ieteikt nemākat tad nav ko gudri pļurkstēt par kurināšanu!
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 20:18
Nu , man šķiet, ka ir tā : ja tiešām ir tie 15-18 grādi, tad tas, kam salst, ir vesels diezgan, bet tie, kas jūtas kā Taškentā, a nu ka marš pie ārsta!
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 20:28
bambuls
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 20:51
man skolas laikā anatomijā mācīja ka 18 grādi istabā tā ir normāla temperatūra, nav jābūt 30 grādiem
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 20:58
...pa nakti guļamistabā jā, bet citādi gan par īsu būs... Nu iedod cilvēkam vienā istabā elektrisko sildītāju, skopuli...
klkl
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 21:47
Isteniba normala istabas temperatura ir virs 20 un man pat ir 24 un tikai tad jutos normali. Dzives biedram skiet, ka varetu but vesaks, bet tad vins staiga maika nevis dzemperi un problema atrisinata.
Un ja esi tik loti gudrs, tad ej ar savu veco cilveku pie arsta nevis nac interneta padomus prasit!
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 21:51
Nopērc kārtīgas vilnas zeķes tam cilvēkam un arī termometru. Pēc tam pastāsti, cik īsti grādu, un, ja viņš vēl sals ar zeķēm, mēs domāsim tālāk. Šeit ir ļoti atsaucīga sabiedrība, bet bez termometra mēs nevaram. Neapvainojies. Te ir tāda kārtība.
bambuls
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:05
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Šeit ir ļoti atsaucīga sabiedrība

===========
Atsaucīga? Tik atsaucīga ka man vemt no jūsu pretīgās atsaucības gribas. Gribās pateikt - mana riebīgā latviešu tauta - ta ejat jūs visi vienreiz dirst! Jo jūs nu tiešām esat pretekļi nevis atsaucīgi cilvēki - gvelžat par termometru un mājas kurināšanu. Bet es tak skaidri pateicu - pārējiem mums ir pietiekoši silts un normāla sajūta, tikai vienam ģimenē salst, un sala sajūta ir arī laukā, kad saule spīd.Tak paskatieties laukā - ir pavasaris, ziema beigusies, temperatūra sen jau vairs nav mīnusos. Laukā man arī sildītāju viņam līdzi izstumt?

Ar šādu atsaucību un ņirgāšanos ir skaidrs, ka latvija ar lielo burtu vēl ilgi nebūs rakstāma. cik neesmu normāli pajautājis vairāk reizes šajā forumā, tik pretī ņirdzīgas atbildes. izskatās ka šo forumu vajadzētu pārdēvēt par pūšļotāju forumu, nekāda sakara ar kādu ārstu te nav, lai gan forumam ir nosaukums Medicīnas forums.

Man daudz reiz ir krievi drīzāk izlīdzējuši nevis tautieši latvieši kas piekasās par katru sīkumu un runā ne par tēmu bet galīgi garām riņķī un apkārt. Man ir kauns par jums!
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:06
...jaa, raadaas iejuutiigais latvietis nu ljoti miil savu radinieku...
bambuls
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:07
ak jā runcen - šis cilvēks pati sev ada zeķes, tātad viņai tās ir visu laiku un arī vairāki džemperi. saprotams ka nav ar asinsriti kas kā vajag, bet varējāt iztikt bez glupībām un izaicināt mani uz kašķi.
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:12
Tu esi tievs, nervozs jauneklis ar lielām brillēm?
bambuls
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:23
nē liela resna tante ar bārdu un lorneti
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:51
...tā, sākumā bumbulis min, ka tas ir viņš (kam salst), tagad jau, ka viņa, kas pati ada sev tās zeķes...vb vispirms noskaidro, kas par dzīvu būtni sēž jums tur stūrī, ada zeķes un salst...
Re: cilvēkam salst
13.04.2009 23:57
Kā TU pajautāji- 15-18 grādi istabā esot, tā arī tauta Tev atbildēja. Pārlasi pats savu 1.postu!
Ja nepatīk stulbā latviešu tauta, sāc postēt citu valodu forumos. Kļūsti par zviedru, krievu, vai angli! Es ar savu tautību lepojos (lepnumam iemeslus var atrast!), bet Tu- kaunies (tam iemeslus arī var atrast!) Ja pats savā ādā slikti jūties, tad ne jau tāpēc, ka latviets...
bambuls
Re: cilvēkam salst
14.04.2009 07:05
Vēl viens pierādījums ka neesat atsaucīgi, jo pat neizlasāt visu kā pienākas.

Atbildēšu Vijolītei

bambuls Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> pēc manām domām, 15-18 grādi.

Lieta tāda ka vecākam cilvēkam ir 68 gadi un saka ka salst.
...
iekšā ir istabā silti pietiekoši pēc manām domām, 15-18 grādi.

--------------------
...tā, sākumā bumbulis min, ka tas ir viņš (kam salst), tagad jau, ka viņa, kas pati ada sev tās zeķes
--------------------
es runāju vispārīgi - cilvēks, tātad vīriešu dzimtes lietvārds, ar galotni "S", kam var teikt viņš, vai varbūt man vajadzēja teikt cilvēce salst? vai nav vienalga viņš vai viņa īstajā nozīmē? cilvēks un viss. atkal kasās par sīkumiem.
es nerunāju par sevi, jo zemāk teicu -
-----------------
mēs pārējie jūtamies kā Taškentā no kurināšanas. mums ta nesalst!
--------------
es runāju ka viņai salst!


Izlasiet visu līdz galam!




atbilde kachenitei uz
-------------
Kā TU pajautāji- 15-18 grādi istabā esot, tā arī tauta Tev atbildēja.
-------------------
iekšā ir istabā silti pietiekoši pēc manām domām, 15-18 grādi.

OK, neiespiedās ātrumā rakstot komats, ja gadījumā tāpēc pārpratāt un kasāties, tātad tekstam bija jābūt

pēc manām domām, 15-18 grādi.

nu saplīsa tas termometrs, pēc manām domā istabā ir 18 grādi, un mums pārējiem ir silti, nesalstam. saslt tikai viņa.

------------
Ja nepatīk stulbā latviešu tauta, sāc postēt citu valodu forumos.
----------------
to es arī vairumā daru, jo rakstīju

Man daudz reiz ir krievi drīzāk izlīdzējuši nevis tautieši latvieši kas piekasās par katru sīkumu un runā ne par tēmu bet galīgi garām riņķī un apkārt.

un tā ir taisnība - visur kā sāk runāt, kašķi pretī, bet nerunā ko vajadzētu

-----------------

Es ar savu tautību lepojos (lepnumam iemeslus var atrast!), bet Tu- kaunies (tam iemeslus arī var atrast!)

labi labi Dziesmu svētki un tā tālāk, bet ar to kas tagad valstī darās (un arī šijā forumā) nav jālepojās.
to bambuls
Re: cilvēkam salst
14.04.2009 09:30
Man ir 30, bet arī salst. Es ģimenē esmu vienīgā salīgā un manī neviens neklausās, t.i. paēdušais (karstasinīgais) izsalkušo (salstošo) nesaprot. Manējie arī nesaprot - kā var salt. Bet es gluži vienkārši mokos- nevaru aizmigt, jo rokas un kājas kā ledus gabali, kustos kā aizmigusi. Vilnas zeķes un biezi džemperi nelīdz, jo tie palīdz saglabāt jau esošu siltumu, nevis silda, bet man nav ko saglabāt. Tā vietā, lai kaut nedaudz iekurinātu, uzlabotu mikroklimatu un manu pašsajūtu, netiek kurināts vispār, jo saule pa dienu esot istabu piesildījusi...
Citrus
Re: cilvēkam salst
14.04.2009 10:39
Ši salšanas sajūta ir vairāk psiholoģiska. Arī man līdz 2007.gadam bija jācīnās ar ģimenes locekliem par siltuma samazināšanu,jo bija karsti pie plus 21 grādiem telpās,kad 2007.gada sākumā nomira vīrs,tad sāku salt,lai gan temp.iekštelpās nemainījās. Sāku vingrot ,kustēties,rīvēties pēc Ziņģītes metodes,dzeru Tanakan tabletes.Uzlabojumi ir,jūtos labi,ja ir 19 grādi istabā. Domāju,ka Jūsu radiniecei arī ir jākustas ,Tanakan tabletes veicina asinsriti (var nopirkt bez receptes). Bet lielu daļu no radinieces problēmas var novērst mīļums un aprunāšanās,lai mazinātu iekšējo vientulību. Tagad pavasaris sākas un kustības.Lai veicas!!
Re: cilvēkam salst
14.04.2009 14:39
Salšanas (siltuma) sajūtas ir ļoti individuālas.
Kā jau te teica gudri cilvēki,68 g. vecumā var salt pie 18 grādiem .
Nieru slimību gadījumā arī cilvēki ir jūtīgi pret aukstumu-mitrumu.Jāskatās ,kāds ir zemādas tauku slānis. Kāds dzīves veids (kustīgs,nekustīgs).
Jāparunājas ar savu ārstu.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2009 13:05 by Mazdakteris1.
bumbuls
Re: cilvēkam salst
14.04.2009 15:20
to bambuls Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā vietā, lai kaut nedaudz
> iekurinātu, uzlabotu mikroklimatu un manu
> pašsajūtu, netiek kurināts vispār, jo saule pa
> dienu esot istabu piesildījusi...

----------------------
Manā gadījumā tieši viņa kurina pati, cik viņai liekas vajadzīgs, lai viņai būtu labāk. Tā ka nekādi pārmetumi no mūsu puses nekad nav bijuši.

Par pārējiem padomiem liels paldies, izmēģināsim.
Re: cilvēkam salst
14.04.2009 22:56
...labi, labi mēs jau te tāda jautra tauta...
Kad man savulaik šitā sala, ka ne gulēt ne kā savādāk, sāku dzert Ginko Biloba un viss pārgaja, tā arī uzlabo asinsriti īpaši kapilāros un to iesaka vecāka gadagājuma cilvēkiem.Mana vīrene arī savulaik sāka to lietot un nu vairs nesalst.
bambuls
Re: cilvēkam salst
15.04.2009 11:29
vijolîte Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...labi, labi mēs jau te tāda jautra tauta...

vot kad tu prasīsi par kādu nopietnu problēmu, es to atminēšos un tad arī beztēmā sākšu tev rakstīt idiotiskas atbildes. atradusi ar ko jokoties. man jau ir vairāk nekā drusku piegriezušies tie jautājumi man - vai tev nav auksti?

bet par Bilobu ar ir jau bijusi doma, tikai nav izmēģināts.
Re: cilvēkam salst
15.04.2009 11:34
...iedzer nervu teejinju, nebuus taa jaacepaas par nevainiigiem jautaajumiem...
Re: cilvēkam salst
15.04.2009 11:38
...a es nemaz tādu jautājumu neuzdevu...:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 4?
Ziņa: