Dzimumlocekļa ādiņa

Aizsāka wirja 

Sveiki! Man ir 15 gadi un ir tāda problēma kad nevaru atvilkt priekšādiņu pāri locekļa galviņai ne miera stāvoklī ,ne arī erakcijas... Tātad šaurs priekšādiņas gredzens ,ko jus man ieteiktu darīt? Vērsties ar vecakiem pie urologa vai ko ? Vai ari ar neilgu vai ilgāku laiku masturbejot tas mainīsies kad vares priekšādiņu pārvilkt pāri galviņai? Tiešām negribētos veikt apgraizišanu .
iii
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
31.12.2018 20:02
Man vispār ir nogriezta priekšādiņa un tēvs mani kastrēja par to, ka esmu daunis.
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
14.01.2019 14:03
Sveiki.Aizvakar nodarbojos ar seksu bez prezervatīva un tagad no dzimumlocekļa gala nāk nost ādā,un viss ir sapampis un sarkans,un nevar novilkt ādiņu uz leju jo sāp,Vai ir kāda smēre?
Meiģini katru dienu iztaipīt ādiņu
Bet man ir arī problēma man starp locekli un ādiņu ir asins vads kas traucē novilkt ādiņu vai varī kaut ko ieteikt
Sveiki, man āiņa pārvilkās pāri peņa galam, bet neiet atpakaļ, kā to varētu mainīt?
nesapratu par to ka 14. gadi nav vecums kurā var atkailimāt? bet man jau 8. gadu vecumā urologs pateica vajagot iet apgraizit tā it fimoze.
Jur
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
24.10.2019 02:54
Man ari tur asinsvads saaudzis . Man bralim ari bija tada prob, pirms 20 gadiem apgrieza. Man toreiz prasīja vecāki vai man arī nevajag operāciju, es kauna pēc pateicu ka man viss kārtībā. Toreiz 20 latus maksāja, tagad jau laikam kosmiski un diezvai tādu operaciju veikšu. Tāka tie kam 14 gadu labāk neatlikt, lai nav jānožēlo , kā es , ka to pirms 20g neizdarīju. Seksu tikai ar prezervativu sanāk. 1 siev no desmitiem bija kurai speju iebāzt bez prezervatīva bez sāpēm.
Kur
Re: Dzimumlocekļa ādiņa
26.10.2019 00:54
Te jau cik reizes ir teikts ka biežāk dračīt vajag vanna ar smervielaam, staipot ādiņas malas un vel ir speciāli gredzeni ka ausu tuneļi.
Nogriezt nav māksla, pēc tam visu mūžu jānožēlo būs.
Man 12 priekšādiņa neiet pāri galviņai tika mazlitrāžas varu atvērt un viss ko darīt???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: