Imunologs

Aizsāka Juste 

Re: Imunologs
21.03.2019 12:57
Man bija līdzīga attieksme. Teica, ka es neuzrādoties viņai reģistrā, lai gan Stradiņu reģistrācijā (pēc tam pārbaudot) viss vēljoprojām bija redzams. Darba laiks esot beidzies, bet naudiņu slimnīca paņēma - par 5 minūtēm dakteres laika.... Prasīja vai ir imunoloģiskās analīzes (bet es taču tāpēc pie viņas nāku). Attieksme bija ļoti nepatīkama, un vairs pie viņas arī neiešu. Slēdziens bija - ja man esot tāds režīms (daudz strādāju), tad, ko es brīnoties.
16.07.2019 14:53
Hi! Unfornunately I do not know of any other immunologs BUT I just want to write in this forum to WARN people.
Nikirofenko is a rapist and a a sexual offendor. He has personally victimized me.
He is an immunologist and acts like a gynecologist, without even a proper chair or tools. He simply uses his hands to stimulate the clitoris and than calls it an gyn-exam!
12.08.2019 23:11
Zel ka vaino upurus par to, ka nezino policijai.... Paiet daudz gadi lidz kamer to upuris var apzināties, kas notika ta pretekla kabineta, māsiņām ziņot, bet lai to izteiktu vārdos ir vel grūtāk.
Un vel trakak ir tad, kad advokāts Latvijā pasaka ka kapec uzreiz kko nedarīji lietas labā. Galu galā protams es ceru, ka viņam nekad nebūs atļauja piekļūt nevienam pacientam
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 7?
Ziņa: