dzinkst ausis un miglojas acis

Aizsāka garais 

Domāju,ka MEIČUKAM taisnība.Vēl būtu jāpārbauda galvas asinsvadi. Man ļoti palīdz kavinton forte. Taču man gadu ir ap x3 vairāk
man pirms kadiem 6 menesiem bija smadzenu satricinajums lecot ar slepem un kops ta briza man ausis dzingst un gar aciim ari tadi ka gluki ir un vel bonusa kad katru reizi riju siekalas vai ko citu man krakst ausis.
ko man darit?
Re: dzinkst ausis un miglojas acis
01.12.2010 13:34
Malacis....nav ko skraudit pie arstiem del mulkibam, nav mirstama kaite.
wawris, pie neirologa!
man dzingt ausiis jau 4gadus, biju pie visiem ārstiem, kādi vien ir pieejami,visiem viena atbilde ,-jūsu ausis ir ideālā kārtiibā,pats redzēju uz monitora savas auss dibenu, ja tā var teikt,viss izskatiijās ļoti ,pat ļoti okey,vainas neatrada neviens ārsts,bet skaņa ausiis ir nepārtraukti,iipaši netraucē ,bet labāk būtu ka nedžingstētu,sākās ar to ka, IIrijā nopirku mobilo ,-NOKIA 5140i ,un darbā klausiijos mūziku ar austiņām,fošākās dziesmas klausiijos bikiņ skaļāk, pēc kāda laika sajutu džingstoņu ausiis,kura nepāriet jau 4 gadus ,varbūt tas no mobilā???varbūt ir kādam atrisinājums,kāds ko zin??? izlasiiju ,-piedodiet,-neatceros kādā puplikācijā,bet raksts bija no Latgales,tur sieviete ieteica dzert linu eļļu,paliidzot,pats vēl neesmu mēģinājis,nav kur Kurzemē dabūt tiiru linu eļļu,varbūt kādam derēs!!!lai veseliiba!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: