tevs dzer tresho menesi pec kartas

Aizsāka Inciic 

>Vairākas reizes dzērumā ir piekauts un apzagts. Pēdējā reizē tie bija dokumenti un apmēram 500 Ls.

Toč līdzatkarība. Nu nodzēra viņs tos 500 Ls un nespēj atzīties. Dokumentus arī misenē nav grūti izmest.
Tam, ka nedzēra 500 Ls es ticu un pat nebrīnos par to, bet kāda jēga dokumentus misenē mest. Pašam jau par savu naudu vajadzēs viņus stjaunot.
Atkarīgie cilvēki ar loģiku nedraudzējas, tos saprst ir nereāli. Tādas pasakas izdomās, ko neviens sapīpjies literāts neizdomātu.
Re: tevs dzer tresho menesi pec kartas
13.03.2011 22:07
es dzeru 4 gadus pēc kārtas :)
Oto Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atkarīgie cilvēki ar loģiku nedraudzējas, tos
> saprst ir nereāli. Tādas pasakas izdomās, ko
> neviens sapīpjies literāts neizdomātu.


Tur nu Tev 100% taisnība. :D
Ja dzer viens, tad ir pavisam švaki, tad jācer uz brīnumu ka kādā jaukā saulainā dienā , cilvēks attapsies un vairs nekad neņems uz krūts, cik esmu izfunktierējis, ka ( bet tās ir tikai manas domas un mans uzskats) , ir dzirdēts ka esot alkoholiķa gēns tāds, kautkur atklāja nessen, tātad cilvēks pats nav vainīgs ka dzer, otrs , ir tas, ka eksistē tikai divu veidu cilvēki, nedzērāji, kuri vispār nedzer un nekad nav dzēruši, otri , kuri iedzer,dzer katru nedēļu,dzer patstāvīgi,pēdējā stadija laikam ir ,dzer vienatnē, tie ir alkoholiķi, Visvieglākais ir mēģināt atrast alternatīvu, ko tādu kas cilvēkam ir visvairāk paticis pirms dzeršanas, hobijs,aizraušanās ( ne tik kaitīga cik alkohols)
Re: tevs dzer tresho menesi pec kartas
17.03.2011 05:13
serea Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man jau liekas, ka visi tie alkoholiķi ir nevis
> slimi, bet egoisti. Egoisti augstākajā pakāpē,
> jo viņiem nospļauties par savu ģimeni. Man pat
> trūkst vārdu, lai aprakstītu savas jūtas par
> tiem bezsmadzeņu radījumiem.
> Protams, ir iespējams cilvēku izvilkt no bedres,
> bet tikai tad, ja viņš pats to saprot un grib.
> Citā gadījumā, lai velns viņu parauj. Lai
> dievs man piedod par maniem vārdiem... Labāk,
> lai nav, nekā ir un - idiots.


Arogance augstākajā līmenī no tavas puses. Un tieši vislielākie egoisti visbiežāk izsaka šitādus spriedelējumus.

Alkoholisma pamatā parasti ir dziļas personības un emocionālās problēmas, psiholoģiskās traumas. Laimīgs, pilnvērtīgs, harmonisks cilvēks nekad nenodzersies.

Reizēm arī tādi cilvēki, kā Tu serea, piedzīvojot kādas reāli smagas traumas kļūst par tiem pašiem indivīdiem, kurus viņi iepriekš tik ļoti ienīda. Dzīvē gadās visādi un nekad nevar zināt, kas var notikties.


PS
Neesmu alkoholiķis, ja nu padomātu, ka es šeit pats sevi aizstāvu. :))
Re: tevs dzer tresho menesi pec kartas
17.03.2011 17:06
Mani atkal lamās. Bet es esmu teicis un teikšu. Atkarība no kuras nevar izārstēties! Ja pats negrib. Bēgt,bēgt projām. Apraudāt,kā mirušu un aizmirst.Nolikt svecīti baznīcā. Tas ir vienīgais, kas varētu glābt. Vārdu MĒS gājām, mēs mēģinājām raksta mazohisti!
Cilvēks pats sāka! Pats turpināja. Nedzirdēja. Tātad liktenis. Pret Dieva( likteņa) gribu iet tikai muļķi! Dabiskā atlase, ja gribiet.
mad ieinteresēts
Re: tevs dzer tresho menesi pec kartas
17.03.2011 17:58
...mazdakter, pievienojos Tev...par visiem simts...

...fool kārtējo reizi dirš kā trocka zirgs...atgremot kkur izlasītas zinības, tur prāta nevajag...bunbulītis Tu mūsu kategoriskais...

...cik atceros sevi, vienmēr ir paticis kaifa stāvoklis...sīks būdams fenderēju no galda glāzītes ar padzērieniem...kkādas traumas, kā te pūšļotāji un citi gudrīši proponē, neatceros...bērnību varu atcerēties tikai ar + zīmi...gimene???...vislabvēlīgākā...skolotaji un pasniedzēji - nevaru atcerēties neko sliktu...vide, kurā augu...nja...vīri vizītsvārkos un dāmas vakarkleitās...visas plašās gimenes saieti, kur sabrauca visi, pat no klostera atprasījās vecāsmammas māsa...bet kodu un kaifoju uz vella paraušanu...

...tā ka nevajag dirst, putniņi - slimība, slimība...arī tagad dzīvoju ar apziņu - gribu, kožu, negribu - nekožu...patlaban negribu un nekožu...citiem saliet patīk, no kodieniem nevairos, kgan pats nedzeru...un arī negribas...reizēm pieņemu pilnu ģmi ar baudvielām...lai nezaudētu kvalifikāciju...un neuzskatu sevi par slimu...

...tik ilgi, kamēr atkarīgajam dzīs paurī - tu esi slims, tu esi slims, tik arī ilgi viņš mēginās braukt uz citu pleciem...

...negausīga dzeršana vai kaifošana nav nekas cic kā totĀla citu NECIEŅA...pie tā arī palieku...

...auksts, mazliet staipīgs brandvīns...uz gafeles uzdurts kraukšķīgs vilnītis...un tu iemet...no aukstuma mazliet savelk mēli...starp zobiem kraukšķ sālītais vilnītis...garša - mmm...kaifs...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 20?
Ziņa: