Strutas zem naga

Aizsāka Rause 

Re: Strutas zem naga
22.08.2011 03:17
aj, tāpat nekas nav mainijies.. kā strutoja pirksts un sāpēja(kad pieskarās stiprak) tā sāp vēl tagad.. tas ķirrugs tikai naudu grib izspiest un tas viss.. oj, lai es ietu vēl pie viņa pirmdien, bet ta ari neaizgaju pirmdien.. tagad jau nakama pirmdiena.. aizietu, tad atkal pateiktu ka janak vel un vel.. tik naudu izspiestu un beigas pateiktu ka jaopere pec 2 nedelam.. tad jau labak vel nedelu pagaidu, ja nekas nemainas tad aizeju pasaku lai operee un miers, nevis dirsties vislaik
Re: Strutas zem naga
22.08.2011 20:42
jamm beidzot laipni lūdzam mūsu klubiņā:DDDD
Re: Strutas zem naga
23.08.2011 02:38
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jamm beidzot laipni lūdzam mūsu klubiņā:DDDD


Kādā vēl klubiņā?? Es nervu zāles nelietoju un nav nekadas depresijas atskiriba no tevim.. Kas tev ar pirksts struto moš???



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2011 02:38 by jamm.
E
Re: Strutas zem naga
23.08.2011 11:09
Man arī bieži ir tāda vaina. Es vienmēr pielieku aloju pie pirksta. Āda paliek balta un parasti nolobās, bet arī strutas ātri tiek ārā.
Re: Strutas zem naga
24.08.2011 15:15
paldies pameginaashu!

bet vispar sogad taads neveiksmju gads vakar sakaavos(pareizak vnk ar to roku uzsitu pa seju vienam 2x) ejot majas kaut kada bedre iekritu nakti ejot.. celi baigi sadauziju + laikam sitot to pashu pirkstu slimo atdauziju tikai pie duures kaulina vietas shoreiz(vai ari izmezgija tas otrs kretins,jo redzeja ka man apsaitets vins un zinaja kas man pa vainu..saap baigi, bet pirkstu un celi salociit var un pastaigat var tatad lauzti nav,bet saap gan.. vnk neveiksmes gads man.. neesmu vienu problemu izarstejis un jau nakamaas klat.. tagad kliboju te pa istabu
Re: Strutas zem naga
05.10.2011 03:08
karoče, biju pāris reizes pie ķirurģes nesen un izrakstija uz 14. oktobri pie dermatoloģes, jo teica, ka varbut kaut kada ādas sēnīte, jo tur viena malā tā āda sapampusi un tāda sarkana kā uzkalniņš un starpā sulojas dažreiz. Tad redzēs..
Re: Strutas zem naga
17.10.2011 03:18
teica, ka man kaut kāds tur hronisks iekaisums tajā pirkstā un, ka tas ir ilgstošs process lai tadu izārstētu..


a es tik aliņus dzeru, bet nez vai tas kaut ko sliktu dara, jo nav jau veders, bet pirksts..

izrakstija Kastelāna šķidrumu smērēt taja sapampušajā starpā starp nagu un ādu
Re: Strutas zem naga
05.01.2012 13:54
Labdien, kads bij rezultats lietojot Visnevsku un Ihtiolu, man ir ta pati problema jau cinos otru nedelu. Neviena ne otra nepalidzeja tiesi otradi strutas pavairojas un pie arsta nebija velmes iet, Man ieteica bezrecepsu smeri ar antibiotikam kautkur 3-4ls varu teikt pirma nakts pagaja mierigi un kaja jutas labak, bet vel redzes ka bus talak, bet vismaz staigat sodien varu. ta smere izvilka strutas ara un nosusinaja nav vairs jelums. Kas zin varbut palidzes.
Re: Strutas zem naga
05.01.2012 16:13
Jāiet,mīļais pie ķirurga.Diez vai smēre līdzēs līdz galam.Vajag apgriezt nagu, cik vien var. Kāju karstas vaniņas ar ziliem graudiņiem,tad briljantzaļo un smēri.
Tā desmit dienas.Bet bez ķirurga diez vai pāries.
Lai veicas.
Višnevska ziede
Re: Strutas zem naga
26.06.2012 18:15
Hmm, man bērnībā suns iekoda kājā (izkoda gabalu, kā ar skalpeli), 2 mēnešus nedzija, to vietu vispār nejutu kaut šņabi gāz virsū.

Beigās māte atbrauca uz laukiem, uzlika višņevska ziedi, un nedēļas laikā viss bija izvilkts un smuki sadzijis :)
Višnevska ziede
Re: Strutas zem naga
26.06.2012 18:17
Jūsu gadījumā jālieto smēre ar antibiotikām, lai mazina iekaisumu, tā jau mēs sen visi bez pirkstiem staigātu :D
Re: Strutas zem naga
27.06.2012 11:58
Višņevska ziedi drīkst likt tikai ķirurga vai pieredzējuša ārsta palīga vadībā un kontrolē.
Atkārtoju, panarīcijs ir ķiruraga lauciņš. Ne jau velti šai kaitei dots savs nosaukums.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2012 13:21 by Mazdakteris1.
Re: Strutas zem naga
27.06.2012 16:20
Aizmirsu pastāstīt kā man toreiz tālāk bija.

Nācās toreiz atkal pagraizīt to nagu pie ķirurga. pectam, kad pagrieza mazu daļiņu malā, tad pagaidam viss normāli. Tik tā vieta tāda nedaudz jūtīga joprojām.

A kad grieza, tagad sanāca visādi pigori.. ķirurģe nepareizā vietā laikam iepotēja narkozi un tā arī pirksts nepalika nejūtīgs un nācās griešanu paciest bez narkozes :D bija sāpīgi :D
Re: Strutas zem naga
10.05.2013 21:13
Tur nav ko baidities ejat pie kirurga un viss, pasham bija, mocijos, bet tagad esmu atpakal no kirurga un ir ceribas atlabt atrak
Kads no taa ir ticis bez kirurga valaa?
Re: Strutas zem naga
16.12.2014 11:09
Gan jau ka ir. Jo ķirurgi pasaulē ir pavisam nesen bet nagi strutojuši kopš aizvēsturiskiem laikiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
PALĪGĀ
Re: Strutas zem naga
19.10.2015 20:45
Man ir uz kājas naga , blakām tāds neliel bumbuls, izskatas kad strutas bet kad pārdur tad tikkai asinis tek. Un sāp jau 2nedēļas.. kāa arī vakar no naga bišķiņ nogāja nags , bet kāda plāna, jo nags vēl ir!!! Ome jau saka , kad strutas iziess , un esmu tikkai kautkur atsitusi un āda ir ieplaisājusi un pāries.. īsti nezinu ko darīt!! BET BAIL jau iet pie tā ķirurga ! Nu cerams kad Omei taisnība , kad viss izies! :(
Re: Strutas zem naga
19.10.2015 22:25
Izklausās pēc uzberztas tulznas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Strutas zem naga
20.10.2015 16:05
Nevajag muļķoties. Panarīcijs ir izdalīta diagnoze, tieši savas īpatnības dēļ. Tur vajag lietpratēja aci un vadību.
Apraksts ir pārāk skops...
Cieņā.
Re: Strutas zem naga
04.08.2019 16:52
nekas no sis lapas teikta man nepalidz
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: