bumbulis krūtī

Aizsāka vīrietis 

vīrietis
bumbulis krūtī
24.04.2011 14:25
Uztaustīju mazliet sāpīgu tādu kā bumbuli, zirņa lielumā. Cik zinu, vīriešiem krūts vēzis diezgan reta parādība, bet bailes tik un tā. Ar ko sākt, iet pie ģimenes ārsta?
Re: bumbulis krūtī
24.04.2011 17:11
Cik zinu, tad vēžu bumbuļi nemēdz būt sāpīgi. Tā kā mierīgi var sākt ar ģimenes ārstu.
Es laikam ietu pie dziednieka.
Re: bumbulis krūtī
24.04.2011 18:50
Sāc ar ģimenes ārstu, ja būs nepieciešamība, nozīmēs USG. Pie dziednieka gan neietu, bet par to, ka vēzis parasti nav sāpīgs, strawberry gan taisnība.
Re: bumbulis krūtī
24.04.2011 19:59
jā dziednieks palīdzēs :D ;D labi izsmējos
Re: bumbulis krūtī
24.04.2011 20:58
Bu, smejies vien. :D
Re: bumbulis krūtī
24.04.2011 22:57
smejos ar, par visiem kas domā ka dziednieks ir glābējs
nekas
Re: bumbulis krūtī
25.04.2011 17:44
man ar pirms daziem gadiem ta bija, pie arsta negaju. Tagad nekads bumbulis nav...
Re: bumbulis krūtī
27.04.2011 13:21
krūts vēzis vīrietim ļoti reta parādība, sāpju esamība vai neesamība, tas gan nav kritērijs, ja krūtis nav lielas (ginekomastija), tad tādi veidojumi vīrietim var rasties pēc krūšukurvja mīksto audu traumas,....aiztaigā līdz Gaiļiem uz onkopoliklīniku, tas būtu viss prātīgākais.
Re: bumbulis krūtī
27.04.2011 21:16
nex Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> krūts vēzis vīrietim ļoti reta parādība,
> sāpju esamība vai neesamība, tas gan nav
> kritērijs, ja krūtis nav lielas (ginekomastija),
> tad tādi veidojumi vīrietim var rasties pēc
> krūšukurvja mīksto audu traumas,....aiztaigā
> līdz Gaiļiem uz onkopoliklīniku, tas būtu viss
> prātīgākais.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Piekrītu. Vecums? Augums? Svars?
vīrietis
Re: bumbulis krūtī
27.04.2011 23:03
22, 173, 70
nu ja
Re: bumbulis krūtī
29.04.2011 16:27
zināju vīrieti ap 47, kuram bija krūts vēzis 3.C stadijā.. nezinu gan, vai tagad vēl dzīvs :( baile zvanīt..
pirms 3 gadiem pie viena ķirurga operējāmies, vienādu terapiju saņēmām..

ķirurgs viņam teica - gģe ti bil raņše.. :(

visādi mēdz būt...

bet tēmas autors vnk ir par jaunu, lai būtu TIK nopietnas vainas..
Re: bumbulis krūtī
06.07.2011 23:37
Arī man pirms gadiem trim krūtī parādījās kaut kāds veidojums. Tad biju 35 gadus vecs un ap 105 kg svarā, augums 188 cm. Tas veidojums bija gandrīz zem krūtsgala. Brīžiem cietāks, brīžiem mīksts un gandrīz nesajūtams. Šad tad it kā sāpēja un radīja nelielu diskomforta sajūtu. Krūtsgals brīžiem deformējās un atšķīrās no otra (vai nu palielinājās un bija 2x lielāks, citreiz nokarājās, kā vecai āfrikanietei, kas krūšturi mūžā nav redzējusi). Visādas domas galvā nāca - galvenokārt, vai tas nav kāds audzējs, jo retos gadījumos arī vīriešiem sastopot krūts vēzi.
Dabūju nosūtījumu uz Gaiļezeru un aizgāju pārbaudīties. Toreiz gan biju nepatīkami pārsteigts, ka uz ultrasonogrāfiju bija jāgaida rindā gandrīz 3 mēneši. Tās visas dakteru runas - "Kur jūs bijāt agrāk?" - šādos gadījumos liekas kā melnais humors.
Atklāti runājot, pirmo reizi gāju ar nepatīkamām izjūtām, jo bailes ir, ka tev pateiks kko nepatīkamu un sēdēšana stundām gaitenī rindā starp cilvēkiem, kuru likteņi nav nekādi saulainie, arī morāli spiež.
Ultrasonogrāfijā caurskatīja pašu veidojumu un tuvākos limfceļus. Neko neatrada. Daktere arī iztaustīja un nekā patoloģiska neatrada. Teica, ka vajagot pēc pusgada atnākt vēlreiz. Aizgāju, laikam pēc pusotra gada. Kad novilku kreklu, viņa no divu metru attāluma paskatījās un teica, ka tur nekā neesot un varot ģērbties ciet, bet ik pa pusgadam vajagot atnākt un ik pa gadam uztaisīt ultrasonogrāfiju.
Šobrīd nekādu diskomfortu neizjūtu. Brīžiem krūtsgals deformējas, bet sāpes nav. Esmu bijis pie diviem citiem ārstiem ar citām veselības problēmām. Viena teica, ka tas veidojums ir saistīts un atkarīgs no hormonu izmaiņām, otrs teica, ka tas ir vienkārši tauku veidojums.
Jaunībā nedaudz aizrāvos ar svaru stieņa spiešanu un biju uzaudzējis kādus nekādus krūšu musīšus. Pieļauju, ka tagad tā muskuļu masa atrofējas un aptaukojas, tāpēc arī kāds pikucis tur ir "iestrēdzis".
Uz Gaiļezeru gan bez vajadzības laikam neiešu, jo tā sēdēšana stundām garā rindā (kaut arī ir numuru sistēma) un 15 LVL maksa par to, ka doks gandrīz bez izģērbšanās tev pasaka, ka tur nekā nav, man liekas nedaudz pazemojoša.

Tēmas aizsācējam, gan ieteiktu kaut vienreiz aiziet un pārbaudīties. Vispirms pie ģimenes ārsta pēc nosūtījuma.
Mārdža
Re: bumbulis krūtī
06.07.2011 23:56
Silti iesaku iet un parādīties ķirurgam, jo īpaši, ja ir sāpīgs, tas var būt jebkas.
Pirms pusgada man sāpīgs bumbulis izrādījās cista. Nebiju savlaicīgi pat pamanījusi/sataustījusi, jo tas bija uz muguras un dziļi, tikai, kad iekaisa cistas sienas, un izsitās uz āru bumbulis, gāju pie ārsta un steidzami operēja, ārsts dikti brīnījās kā es iepriekš neesmu pamanījusi, vai tad nesāpēja utt. Pēc tam saņēmu garu lekciju no ķirurga, ka katrs bumbulis, kas tiek sataustīts, ir jāparāda ārstam, vēlams, ķirurgam, jo tikai ārsts noteiks var, ateroma, lipoma, cista vai vēl sazin kas... Un pat ja vēzis nesāp, bet šis sāp - ir jāiet pie ārsta, jo labdabīgie veidojumi tak mēdz palikt arī ļaundabīgi, tāpēc labāk uzreiz... Plus arī - ja jāgriež, jo ātrāk un mazāks, jo šuves mazākas, mazāk komplikāciju, es atceroties savas mokas, katram iesaku ar tādām lietām labāk pie doka.
Re: bumbulis krūtī
28.07.2012 16:38
Tas ir normāli ja tāds bumbulis ir 13 gadīgam zēnam ?
Re: bumbulis krūtī
28.07.2012 18:52
Kur tas bumbulis ir. Runa sakarīgāk,ja gribi sakarīgu atbildi. Padusē, krūts dziedzerī? Abpusējs?
Balss lūzums jau ir bijis? Vai slapjie sapņi rādās? Rīta erekcija jau ir?
Apmatojums padušu un kaunuma rajonā sen?
Sīkāk atbildēsi,sīkāka būs atbilde.
Cieņā.
sveicinati man ir jautajums man kreisaja kruti ir bumbulis un loti sap ka tai pieskaras nezinu ko iesak un kas tas ir vai nevaretu but vezis .?
Gvido
Re: bumbulis krūtī
17.01.2013 18:48
Varētu! Ieliec bildi, kā izskatās.
Re: bumbulis krūtī
24.01.2013 00:58
Man ir 13 gadi bet kruuts ir diezgan liela... Ko man dariit??
Augums-170
Svars-49
Gvido
Re: bumbulis krūtī
24.01.2013 01:58
Neko, aizej paspēlējies ar sevi. Tavā vecumā tas ir normāli, ka krūtis visādas dīvainības dara.
Re: bumbulis krūtī
30.10.2015 16:37
Sveiki.man ir 27.gadi un jau kadu menesi ir jutamas sapes kruts galos kad tam pieskaras,agrak nekas tads nebija.palielinajumu nav,vienkarsi ka paspied vai aizkaru netisam tad iesapas.
Re: bumbulis krūtī
31.10.2015 16:33
Gausim. Ēd vairāk burkānus, treknas zivis, augu eļļas. Parasti tavā vecumā tas tā ir. Jauniešu ginekomastija.
Ja sāk traucēt , tad runā ar savu ģimenes ārstu.
Lai miers un veselība.
Re: bumbulis krūtī
31.10.2015 19:09
Sievietēm šādi bumbuļi visbiežāk ir mastopātija. Par vīriešiem gan nezinu vai tiem arī ir mastopātija :)
Re: bumbulis krūtī
01.11.2015 13:55
Ja reiz ir krutis tad var būt arī mastopātija. Jo vairāk tāpēc, ka mastopātija ir neko neizsakoša diagnoze. Respektīvi, ja ārstam nav ko teikt par krūts problēmu viņš saka, ka tā ir mastopātija.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bumbulis krūtī
09.11.2015 07:12
Vai tas nozīmē, ka to, kas saucās mastopātija derētu tomēr pārpārbaudīt, lai neizrādītos kas ļaundabīgs?
Re: bumbulis krūtī
09.11.2015 10:03
Jā, mastopātiju vienmēr vajag pārbaudīt.
Re: bumbulis krūtī
08.03.2016 22:44
Kazha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Arī man pirms gadiem trim krūtī parādījās
> kaut kāds veidojums. Tad biju 35 gadus vecs un ap
> 105 kg svarā, augums 188 cm. Tas veidojums bija
> gandrīz zem krūtsgala. Brīžiem cietāks,
> brīžiem mīksts un gandrīz nesajūtams. Šad
> tad it kā sāpēja un radīja nelielu diskomforta
> sajūtu. Krūtsgals brīžiem deformējās un
> atšķīrās no otra (vai nu palielinājās un
> bija 2x lielāks, citreiz nokarājās, kā vecai
> āfrikanietei, kas krūšturi mūžā nav
> redzējusi). Visādas domas galvā nāca -
> galvenokārt, vai tas nav kāds audzējs, jo retos
> gadījumos arī vīriešiem sastopot krūts
> vēzi.
> Dabūju nosūtījumu uz Gaiļezeru un aizgāju
> pārbaudīties. Toreiz gan biju nepatīkami
> pārsteigts, ka uz ultrasonogrāfiju bija jāgaida
> rindā gandrīz 3 mēneši. Tās visas dakteru
> runas - "Kur jūs bijāt agrāk?" - šādos
> gadījumos liekas kā melnais humors.
> Atklāti runājot, pirmo reizi gāju ar
> nepatīkamām izjūtām, jo bailes ir, ka tev
> pateiks kko nepatīkamu un sēdēšana stundām
> gaitenī rindā starp cilvēkiem, kuru likteņi
> nav nekādi saulainie, arī morāli spiež.
> Ultrasonogrāfijā caurskatīja pašu veidojumu un
> tuvākos limfceļus. Neko neatrada. Daktere arī
> iztaustīja un nekā patoloģiska neatrada. Teica,
> ka vajagot pēc pusgada atnākt vēlreiz.
> Aizgāju, laikam pēc pusotra gada. Kad novilku
> kreklu, viņa no divu metru attāluma paskatījās
> un teica, ka tur nekā neesot un varot ģērbties
> ciet, bet ik pa pusgadam vajagot atnākt un ik pa
> gadam uztaisīt ultrasonogrāfiju.
> Šobrīd nekādu diskomfortu neizjūtu. Brīžiem
> krūtsgals deformējas, bet sāpes nav. Esmu bijis
> pie diviem citiem ārstiem ar citām veselības
> problēmām. Viena teica, ka tas veidojums ir
> saistīts un atkarīgs no hormonu izmaiņām, otrs
> teica, ka tas ir vienkārši tauku veidojums.
> Jaunībā nedaudz aizrāvos ar svaru stieņa
> spiešanu un biju uzaudzējis kādus nekādus
> krūšu musīšus. Pieļauju, ka tagad tā
> muskuļu masa atrofējas un aptaukojas, tāpēc
> arī kāds pikucis tur ir "iestrēdzis".
> Uz Gaiļezeru gan bez vajadzības laikam neiešu,
> jo tā sēdēšana stundām garā rindā (kaut
> arī ir numuru sistēma) un 15 LVL maksa par to,
> ka doks gandrīz bez izģērbšanās tev pasaka,
> ka tur nekā nav, man liekas nedaudz pazemojoša.
>
> Tēmas aizsācējam, gan ieteiktu kaut vienreiz
> aiziet un pārbaudīties. Vispirms pie ģimenes
> ārsta pēc nosūtījuma.
Re: bumbulis krūtī
08.03.2016 22:46
Sveiki!
Man ir 12 gadi un saaku just bumbuli kreisajaa kruutii kad piespiež nedaudz iesaapaas var just ka ir ciets un atskiras nedaudz no otras kruuts gala es ceru ka tas nav nekas nopietns ko man dariit ? Aiziet pie gimenes aarsta ?
Re: bumbulis krūtī
08.03.2016 23:26
Dzimumnobriešanas periodā tā gadās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bumbulis krūtī
09.03.2016 09:54
Jā, vajag iet pie ģimenes ārsta. Ja viņš netiek galā (bumbulis turpina augt) , tad pie pieredzējuša ķirurga vai endokrinologa. Vieniem tas pāriet,citiem aiziet līdz operācijai. Ēd vairāk burkānus ar eļļu un nenēsā ciešas sildoša bikses. Oliņas karstumā samazina testosteronu. Tas ir vīrišķais hormons. Zēniem organismā var būt vēl sievišķie hormoni. Tie tad arī vainīgi par ginekomastiju- krūšu augšanu. Mazāk spaidi.
Lai saprāts.
Re: bumbulis krūtī
09.03.2016 15:28
Man nepatīk ka tikai vienā krūtī;(.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 2?
Ziņa: