jocīga galva

Aizsāka gudrīte 

gudrīte
jocīga galva
10.09.2011 20:53
Labvakar!

Man ir tāda problēma. Kādu nedēļu man ir visu dienu galvā tāds kā dullums. Ziniet tā itkābūtu iedzērusi, bet nesāp nekas un nereibst. No kā tas varētu būt? Spiediens 108/70. Bija man pirms šitā psiholoģiski smagas pāris nedēļas, ka naktīs nevarēja gulēt un nervi bija čupā. Taču kad sākās tas dullums man viss jau bija beidzies un tikko sākās mierīgs periods dzīvē kad vairāk nestresoju.
Re: jocīga galva
11.09.2011 11:45
asinsspiediens zems
gudrīte
Re: jocīga galva
11.09.2011 12:24
Man parasti bija 110/70 vai tagad kad nokrita uz 106 - 108/70 es tā varu sajust tādu atšķirību?
Re: jocīga galva
11.09.2011 15:03
atshkiriiba visai maza lai sajustu,bet tomeer vareetu buut,ka tagad ir tieshi tik zams,lai to sajustu kaa kko nepatiikamu.ja Tu saki-it kaa buutu iedzeerusi-kkaa peec asinsspiediena izskataas
gudrīte
Re: jocīga galva
11.09.2011 16:27
Jā tā ir un ziniet tas vairāk jūtams kustoties, kad sēžu, guļu vai stāvu tad nē.
Re: jocīga galva
13.09.2011 10:14
kafiju dzer vispaar?vareetu pameeginaat...bet vispaar,tie jau varbuut ir kustiibu koordinaacijas trauceejumi.tu saki-nestresoju,bet varbuut kaadas zaales lieto?
gudrīte
Re: jocīga galva
14.09.2011 10:21
A nevar tas viss būt tāpēc ka esmu daudz pie datora un nedēļu maz esmu svaigā gaisā. Svaigā gaisā pēdējo laiku esmu varbūt kādas 30 min dienā kamēr pēc bērna uz skolu esju. Vēl ir versija varbūt ka no sliktas redzes,'man ir -0.7, bet brilles nevelku.
Re: jocīga galva
14.09.2011 11:21
protams,ka var buut no datora,tas jau pashai jaapameegina,vai pieceloties nav visstipraak.vai tad tev darbs taads?
un aaraa 30 min ir maz,tev kusteeties vajag vairaak,ja arii darbaa esi pie datora,nu izkusties,pastaigaa pa aaru,var pavingrot iekshaa arii.par redzi nezinu gan teikt.cik stundas pavadi pie datora?ekraana mirgoshanu tu sajuuti? jeb nemirgo?
gudrīte
Re: jocīga galva
14.09.2011 11:30
Esmu pie datora apmēram ap 3 - 4 stundām, pieceļoties redze vispār miglaina un ilgi vajag lai nostabilizētos. Ja esmu ārā tad nekādā dulluma nav galvā, ieeju mājās sākas. Kustos es tiešām ļoti maz. Nesapratu par mirgošanu. Agrāk es mazāk biju pie datora, te pēdējās pāris nedēļas vairāk. Datora monitors no acīm ir apmēram 1m, ja ne mazāk. Agrāk es tālāk skatījos, bet te tuvāk šaīs nedēļas. Šodien neesmu daudz pie datora un tāpat nedaudz sajūtu to dullumu. Tam vajadzīgs laiks lai pārietu?
gudrīte
Re: jocīga galva
14.09.2011 11:31
Es jau sāku domāt, ka man galvā vēzis.
Re: jocīga galva
14.09.2011 16:14
nee,iipashi ilgs laiks nav vajadziigs,lai paarietu,ja taa sajuuta ir arii tad kad neesi pie datora,tad tas nav tas,nu bet kapeec tu domaa ka veezis?bet kkas tev nav iisti labi,jo redzei nevajadzeetu buut miglainai,ja taa ir,tad nebriinies,ka arii galva dulla.vajag pie aarsta iet.
gudrīte
Re: jocīga galva
14.09.2011 22:43
redzemiglaina ir tad kad mainu istabas, kur arī apgaismojums cits, ārā visslabi, vispār nekā nav ne dulluma ne redze miglojas, viss labi, tāman ir tikai mājās un tad kad no ārasuz mājām atnāku. Osteohondroze var būt? šodien visu dienu pa āru biju, viss bija labi un nekādu sūdzību, vakarā atnācu mājās un pēc 10 min sākās.
Re: jocīga galva
15.09.2011 07:26
par osteohondrozi nezinu,a tev maajaas logi ir atveerti?un ar redzi probleemas ir,ja truukst a vitamiins,veidojas," vistas aklums".to noteikti vajag lietot,jo veelaak buus veel probleemas ja nelietosi-ar kauliem,aadu,reprodukciju,vajag 1-2,4 mg dienaa,varbuut,ka visas suudziibas lo taa vien ir.a osteohondroze jau ir?



Edited 1 time(s). Last edit at 15.09.2011 07:27 by ivars61.
gudrīte
Re: jocīga galva
15.09.2011 09:44
Nu kad taisīja mašāžu tad teica, ka tauciņi cieti sakrājās tur kur visi nervi savienojas kopā galvas aizmugurē. A vistas aklums tiešām varētu būt, jo tas viss man ir kad ir mazāks apgaismojums un vakarā īpaši.Tagad sāku dzert kompleksu acīm Eye Well Healinature, tur A vitamīna 900 un luteīns ar melleņu ekstraktu. Vispār tagad interesanti pati galva skaidra, bet kad redze nedaudz miglaina tālumā tad jocīga sajūta. Vispār man pa dzīvi ir migrēna un nedaudz palielināts vairogdziedzeris, bet funkcionē kā vajag un analīzes labas.
gudrīte
Re: jocīga galva
15.09.2011 09:49
zini es pat brīžiem domāju, ka varbūt no lielās domāšanas vēl man tā liekas, ka vēl ir. Es visu dienu staigāju un ieklausos vai parādās dullums vai nē un tad dienas vidū viņš parādās. Kad parādās es sēžos dīvānā un sāku domāt vai man tur ir vēzis vai viņš tā izpaužas, bet varbūt vēl kas būtu klāt. Man depresija uznāca un pēdējālaikā es pat baidos iet gulēt, jo domāju, a ja nu nomiršu pa nakti. Šodien naktī modos varbūt reizes 5. Sāku domāt, ka varbūt jau īstā problēma pāriet, bet es viņu saucu un viņa atkal uznāk no manas depresijas? Esapglabāju tanti, ar brāli bija problēmas pāgājšned''eļ, kas arī izraisīja migrēnas lēkmi. Armašīnu kadbraucu, esmu ārā vai ciemos man nekur nav šīs problēmas, kā esmu mājās tā sākas.
Re: jocīga galva
15.09.2011 17:35
nu,gudriite,tad uzreiz vairaakas lietas!
1.tev jaalieto jods,ja jau vairogdziedzeris+depresija+galvas saapes, apskaties shito kaut vai
http://www.zalesinfo.lv/?urls=modules/news_result?next=69
2.nedomaa sliktas domas,vinas materializeejas zinaamaa meeraa,nu ne 100% bet tomeer.apdomaa-tu dullumu gaidi un vinsh paraadas,tu jau pati esi kko sapratusi..nedomaa ka tev ir veezis,varbuut no domaam neuznaak,bet var uznaakt smaga depresija...
3.nodarbojies tieshi preteeji,ar pashiedvesmu,kaa jau teicu-domas materializeejas.saki sev 100 reizes-es esmu prieciiga,viss buus labi.domaa par to,ka lietojot vitamiinus,mineraalvielas tu kluusi veselaaka,leenaam bet noteikti.ja kkas nenotiek uzreiz,nenokar degunu,laiku vajag...
ja gribi,vari rakstiit man arii uz e pastu jekabs19@inbox.lv es te dazhiem censhos paliidzeet ar padomu.pasham savulaik buutu nodereejis...es neesmu aarsts,bet kko saprotu.foruma nikaa ir mans iistais vaards,ne e pasta nosaukumaa....tu kko lieto pret depresiju,tev taa traucee?tev mazasiniiba nav,t.i dzelzs truukums?b vitamiinus lieto?vajadzeetu papildus veel lietot tomeer....



Edited 1 time(s). Last edit at 15.09.2011 17:36 by ivars61.
gudrīte
Re: jocīga galva
15.09.2011 20:49
Paldies Tev, man tiešām vieglāk palika. Pret depresiju nezinu ko palietot, B vitamīnus arī vēl nelietoju. Mazasinība man nav. Arī visas pilnās asins analīzes un bioķīmija normā, jo vasarā vajadzēja nodot profilaksei. Vairogdziedzeris iet uz labo pusi. Kā domā psihilogs var palīdzēt.
Re: jocīga galva
15.09.2011 23:18
principaa psihologs var paliidzeet sakaartot domas un tas arii ir vajadziigs,bet veel vairaak tev vajag saakt lietot vitamiinus un mineraalvielas.
ja tu neko nelieto depresijai,tad jaajautaa-kapeec domaa ka tev ir depresija?ja peec interneta infas,tad nu vareetu taa arii but,bet man liekas ka tev taa vareetu buut taada viegla-nu,ja taa nebuutu,tu jau kko lietotu,vienalga,ja tu pat nelieto b vitamiinus,tad ar tiem saac.+jods,veel e vitamins,cinks.nu ir tur veel kkas ko lietot,bet shitie ir galvenie.veel jau taads jautaajums-cik tev gadu,vai esi vientula,vai biezhi seedi maajaas.nu-vientuliiba un 4etras sienas situaaciju neuzlabo.ja tomeer uzskati,ka depresija ir taada-nu viduveeja,tad vari lietot asinszaali kapsulaas,sauc taas kapsulas- laif.vieglos un videejos gadiijumos paliidz labi.
vispaar,ja tu visu shito izdariitu,tev no depresijas nebuutu ne veests un buutu veel citi plusi,sameeraa daudz.ne visi klausa....:)))
gudrīte
Re: jocīga galva
16.09.2011 21:47
Es sākšu to visu darīt, jo pieķēru sevi pie domas, ka slimības jau sāku meklēt arī tuvākajos. Es neesmu vientuļa, man ir vīrs un bērns. Visu dienu esmu mājās, jo zaudēju darbu. Man ir grūti gan vienai gan kad ģimene mājās. Šodien jau sāku pārdzīvot par meitas dzimumzīmi. Protams, ka mēs bijām pie ārsta un tas pateica, ka dzimumzīme ir laba. Viņa viņai ir uz muguras kopš dzimšanas. Tāda kā pumpa nevis kā plankums uz ādas, bet virs ādas uz viņas arī aug matiņi tāpat kā uz citām ķermeņa daļām, nu tādi maziņi kā visiem cilvēkiem. viņa ir nevis maziņa kā punktiņš bet tāda lilāka, manāmāka. Viņai apakša ir gaiši brūna un augša tumši brūna.Nu lūk man arī likās a ja nu ārsts nepareizi paskatījās vai vēl kaut ko. Es dzeru anti stress tabletes, bet nepieraktīju, jo neuzskatu tās par nopietnu līdzekli. Man ir 30 gadi. Man nesen tante nomira un māsīcas dēlam atklāja limfomu. Es domāju, ka tas man jumtu nonesa.
Re: jocīga galva
17.09.2011 00:23
nu,tas ka ruupeejies un raizeejies par meitu,ir normaali un saprotami,tur nu nav ko uztraukties.tas nav taa,ka 100% domas materializeejas,jo nevar tachu vienaldziigi noskatiities,ja liekas,ka kaut kas nav labi,protams,ka tas jaapaarbauda,arii taadeel,ka tu citaadi netiksi valaa no domas-ir vai nav tur viss kaartiibaa.bez tam-tu neko nevari pievilkt citam,tikai sev,tavas domas par meitu-vai kkas gadiijumaa nekaish,nematerializeejas,iznemot protams,ja tu 3 reiz dienaa vinai varbuut jautaasi-vai tev kkas nav slikti? nu,es ceru,ka saprati,ko es domaaju..nu,darba zudums un nelaime maasiicai var buut nopietns iemesla depresijai.
maasiicai vareetu ieteikt veikt deelam organisma attiiriishanu un saarnu izvadiishanu ar taa saucamo troichatku,ja nav jau tas par veelu.
cik tava meita ir veca?
jaa,visu to ko es tur uzrakstiiju,tev baigi vajadzeetu lietot...plus veel vareetu apdomaat par organisma attiiriishanu pati,tas gan nebuus leeti,viss kopaa tomeer padaargi...un meegini pasaudzeet sevi no sliktaam domaam,priecaajies par to,kas labs un meegini noveerst uzmaniibu no sliktaa,sevishki,ja tevi tas neskar tieshi.vnk-tu esi vajadziiga savai meitai un vesela...un veel-labai veseliibai tev vajag regulaari miileeties,ja tas ir palicis novaartaa,tad jaatjauno,ja negribas-nav libido,tad drusku jaatiek ua augshu ar tiem liidzekliem,ko jau mineeju.
gudrīte
Re: jocīga galva
17.09.2011 10:03
Meitai 11 gadi. Es nezinu man liekas ka problēmas mani pasas meklē un iemesli uztraukties arī. Piemēram Redzēju sapni no piektdienas uz sestdienu. Tātad redzējuu sapnī, kamēs ar vīru braucām vilcienā, tur bija gaišš, jo bija gaisma ieslēgta. Es apskatīju visu vagonu un pēkšņi ieraudzīju vienā vietā sēdēja sieviete pēc izskata kā mana mamma vins vienā. Mēs satikāmies ar skatieniem, viņa pasmaidīja man un parādīja mēli. Es uzraiz pamodos gandrīz histērijā. Tagad es domāju, ka šis sapnis nozīmē mammas nāvi. Atkal uztraukums un nemiers. Es laikam sajukšu tomēr prātā.
Re: jocīga galva
17.09.2011 11:39
nu,sapnus cilveeks redz saskanaa ar to kaads ir vina zemapzinas un apzinas staavoklis,bet nebuut ne kaa naakotnes prognozi.nu ko tu piemeeram domaasi,ja es teikshu ka esmu sapnojis ka uz mani shauj?ti.shauj uz kaadu man blakus un es domaaju vai mani arii noshaus vai nee?vnk tas bij dzilas depresijas staavoklis toreiz.
praataa tu nesajuksi,tas nenotiek tik vienkaarshi un biezhi.
redzi,situaacijas ap tevi,iemesli un probleemas ir saistiitas ar tavaam domaam,nu tu piemeeram saki-es sajukshu. nu mieru un labu sajuutu taadas domas neizsauc.kko negatiivu gan,un arii nepatiikamas situaacijas un probleemas.es jau tevi maaciiju nodarboties ar pashiedvesmu.palasi veelreiz,labi?un tu to dari?pat sliktaa noskanojumaa tu vari sev teikt-viss buus labi,es buushu vesela,meita ir pilniigaa droshiibaa,man nekas slikts nevar notikt utt.tev tas jaasaak dariit,saproti?tev jaapaklausa un jaasaak..
tu krievu valodu saproti?vareetu klausiities meditaaciju audio variantaa-teiksim sinelnikovu.ir arii citas. tas labi programee zemapzinu un maina sapnu saturu.
veel-uz nakti dzer to antistress ,leetaak sanaak baldriaans.veel var kalcija un magnija kapsulas,taas ir loti labas.tev nevar buut miers,ja truukst kalcijs un magnijs,var dzert arii drusku vairaak kaa normaala deva.un atceries-no uztraukumiem nesajuuk praataa.
gudrīte
Re: jocīga galva
17.09.2011 19:29
Paldies Tev! Man tiešām vieglāk paliek parunājot ar Tevi. Es daru un no rīta saku sev ka viss labi un būs labi. Es pildīšu tavus ieteikumus, jo tā dzīvi nodzīvot es negribu. Bija jau labāk, ja ne tas sapnis.
Re: jocīga galva
18.09.2011 11:13
nu,gadaas,var gadiities veel...bet tas neko neizsaka.tur vajag laiku.es tev vareetu ieteikt veel sho to,bet jaajautaa-tu tos vitamiinus uc nopirki?daargi nelikaas?varbuut tagad palieto kaadu laiku un tad redzees....ja gribi regulaari rakstiit,tad raksti labaak uz e pastu,labi?tur ieprieksh es iedevu...ka juuties?



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2011 11:14 by ivars61.
gudrīte
Re: jocīga galva
18.09.2011 11:45
It kā labāk. Vitamīnus nopirku, cena mani ne tik uztrauc. Galvenais izķepuroties.
Re: jocīga galva
18.09.2011 12:07
kaa ar mikroelementiem?tie vitamiini satur visu,jeb nee?ja cena neuztrauc,tad sagaadaa visu,tev vajadzeetu kalciju,magniju,cinku,jodu+asinszaali(laif),veel dereetu omega3 un no aminoskaabeem-glutamiins.kur tu vispaar dziivo,t.i,kuraa pilseetaa?ja riigaa,tad ir taada veseliibas pasaule(atrodas alfaa)tas nav mans veikals,bet tur daudz ko vari dabuur,to laif-meenes aptiekaa bija.izkepurosies tu noteikti,,ir jav veel ko ieteikt,ja gribi...
gudrīte
Re: jocīga galva
18.09.2011 16:28
Es nopirku gandrīz visu vienā. Atlikušo rīt piepirkšu to asinszāli, omega 3 un glutamīnu. Es dzīvoju Rēzeknē. Tikai man to visu uzreiz dzert vai vienu kursu kaut ko vienu un tad citu?
Re: jocīga galva
18.09.2011 18:57
uzreiz,vari sadaliit tikai kaut ko no riita,kaut ko vakaraa.nu,vakaraa buutu labi antistress un kalcijs ar magniju,paareejos var no riita,ja kungis nav iisti apmierinaats,tad dali uz 3 reizeem.bet jaadzer vienlaiciigi,jo visi tie savaa staspaa sadarbojas un mijiedarbojas,ja kkas truuks,nebuus veelamaa efekta.
nu un tad tu noteiktib vari teikt sev-taa,viss labaakais ir izdariits,es buushu vesela un looti veseliiga.ja veel nebuus labi,tad buus jaadomaa par organisma attiiriishanu un akupunktuuru.
gudrīte
Re: jocīga galva
18.09.2011 22:40
Labi paldies Tev! Viss būs izdarīts!
Re: jocīga galva
19.09.2011 09:19
nav par ko,ja kas,raksti uz e pastu,
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: