Psoriāzes biedrība

Aizsāka Raimis 

Re: Psoriāzes biedrība
07.03.2016 22:07
Mikelis B Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki,
>
> Mans vārds ir Miķelis, 25 gadus jauns, ar
> psoriāzi cenšos sadzīvot jau gadus vienpadsmit,
> no kuriem pēdējos 4 cīnos ar psoriātisko
> artrītu. Šobrīd ir ideja veidot platformu,
> kurā var sanākt kopā ārsti, pacienti un citi
> interesenti, lai sniegtu atbalstu, informāciju un
> palīdzību, dalītos pieredzē. Esmu atvērts
> idejām un ierosinājumiem, arī vienkārši
> sarunai. Apzināšu biedrības ar līdzīgiem
> mērķiem, lai neizgudrotu riteni no jauna, bet
> pagaidām- mikelis.bendiks@gmail.com - dod ziņu,
> ja tevi kaut kas tāds interesētu ;) vai arī, ja
> vienkārši vēlies parunāt par tēmu. No
> pieredzes zinu- kad to pieņem un sāk par to
> runāt- kļūst daudz vieglāk.
>
>
> Izturību vēlot,
> Miķelis

Privātā domubiedru grupa FACEBOOK, ko nodibināja Miķelis: https://www.facebook.com/groups/690781227698712/ Šobrīd tur ir ap 300 biedru, bet dalībnieku skaits visu laiku aug. Facebooka grupa sadarbojas arī ar Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrību reimatik.lv Tikko bija kopīga tikšanās un ārstu- reimatologu lekcijas viesnīcas "Latvija" konferenču zālē.
Ja esi sens pacients, vai tikko saskāries ar reimatoīdā, vai reaktīvā artrīta, vai seronegatīvās spondilartropātijas diagnozi, vai jau sen cīnies vienatnē- ienāc facebook- daudz atbalsta, padomu un citu pacientu pieredzes!Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2016 22:09 by kachenite.
Psoriāze ir ādas slimība, kuru mēdz arī saukt par zvīņēdi. Līdz šim nav vienprātīga skaidrojuma, kas šo slimību izraisa. Par psoriāzi es vairāk sāku interesēties pirms vairākiem gadiem, kad to atklāja manai meitai. Manāmi ādas bojājumi parādījās gan uz rokām, gan kājām, kā arī aktuālajā, galvas matainajā daļā.
Šobrīd Latvijas Universitātes psiholoģijas maģistratūrā veicu pētījumu, kurā tiek aicināti piedalīties ar psoriāzi slimojošu bērnu (no 7-10 gadu vecumam) vecāki kopā ar bērniem. Pētījuma procesā ļoti svarīgs būs Jūsu kā vecāku vērtējums par sava bērna uzvedību un pašsajūtu. Lūgums iesaistīties un atsaukties tiem vecākiem, kuru bērni atbilst šai vecuma grupai un kuriem ir konstatēta zvīņēde jeb psoriāze. Ja piekrītiet piedalīties un satikties, lūdzu, sazinieties ar pētījuma autori, Latvijas Universitātes maģistranti, Evu Raucku-Pļaviņu (evaplavina@inbox.lv vai 28389262).
Re: Psoriāzes biedrība
30.01.2017 19:23
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: