Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?

Aizsāka Lūdzu padomu ! 

Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 13:21
Jautājums diezgan nopietns. Iespējams, ka tas nav attiecināms uz šo gadijumu bet pēc nesenas statistikas ASV 25% operāciju tiek veiktas bez nepieciešamības. Vienkārši lai izsūknētu naudu no apdrošinātājiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Es jau teicu, ka ir zināms tikai viens gadījums Latvijā un par to bija notiesājošs spriedums, kopš šī gadījuma neviens patanatoms vienpersoniski neko neparaksta :(
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jautājums diezgan nopietns. Iespējams, ka tas
> nav attiecināms uz šo gadijumu bet pēc nesenas
> statistikas ASV 25% operāciju tiek veiktas bez
> nepieciešamības. Vienkārši lai izsūknētu
> naudu no apdrošinātājiem.


Ļoti diskutējams jautājums.
Lielākā daļa operāciju var neveikt.
Ja piejam vēl agresīvāk - var neveikt NEVIENU !!!
Arī akūtus apendicītus var neoperēt.
ļoti daudz operāciju ir viena no izvēles metodēm !!!
Muguras diska trūci var operēt, var vingrot, peldēt, neko smagu nenest , nesportot un rezultāti būs vienādi labi.
Urīna nesaturēšanu var operēt, bet var staigāt ar pamperi.
Par tādām lietām kā deguna starpsienu, atļukušām ausī, ieaugušiem nagiem, fimozēm u.t.t. vispār nerunājot.
50 % vēža varētu neoperēt, jo slimība progresēs.
Aknas nav jāpārstāda, jo tāpat nodzers arī jaunās.
vecākus par 70 gadiem vispār nav jāoperē, jo diez vai tas pagarinās viņu dzīvi.
vai ir jāēd aspirīns, ja tas no infarkata vai insulta paglābs tikai apmēram 10 % no visiem ēdājiem ?
tā ir katra indvīda izvēle - ārstēt - neārstēt, operēt - neopērt.
Zinu 20 gadīgu meiteni, kuras vecāki nolēma viņai neteikt, ka ir vēzis, neoperēt, bet ārstētties pie saules enerģijas koncentrētājiem.
Zinu jaunu čali, kas nolēma oliņas vēži neoperēt
Tā ir viņu izvēle, viņi arī neticēja, ka viņiem ir vēzis.
Bet es viņiem neko nepārmetu.
Lūdzu padomu !
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 13:45
Viens gadījums,kurš tika skaļi pateikts!!!
Lai vai kā tur nebūtu ,bet kļūdas ir noteikti!!!!Vēlreiz uzsveru,ka es nesaku ,ka tieši man ir taisnība,bet ir tāda paruna --tulkota no krievu valodas---uzticies,bet pārbaudi!!!!
Es ceru, ka jūs arī kaut ko darāt lietas labā ?
Jūs nedzirdat, ko jums saka, vai pareizāk , dzirdat tikai to, ko gribat.
Uzsvars ir nevis uz to, ka iz viens gadījums
Uzsvars ir, ka pēc ši tiesas lēmuma, neviens pat anatoms neskata stiklus viens pats !!!!!!!!!!!!
Lūdzu padomu !
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 14:11
Vēlreiz atkārtošos --ka ir vēl jāveic viss pareizi arī līdz stikliņiem.
Kas bija izdarīts nepareizi un kā tas iespaidoja vēža šūnu ieraudzīšanu ?
Un es arī velreiz atkārtošos- ja vēža nav, viņu nevar atrast
Daram cik nepareizi gribam
Lūdzu padomu !
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 14:24
Nav vērts te diskutēt--jo nepšaubami tiek aiztāvēts " mundiera" gods!
Varam audus ņemt pilnīgi nepareizi, uzglabāt nepareizi, sagatavot nepareizi, bet tas nekādi nevar radīt šūnā vēzim raksturīgas izmaiņas
Runa var būt tikai par nepareizu izmaiņu novērtēšanu
Bet tās ir jūsu tiesības un pat pienākums izdarīt visu, lai pats justos labi un apmierināts ar rezultātu
Neko neaizstāvu
Ja nu vienīgi slimā intereses !!!!!! Sākt maksimāli ātri ārstēt slimību.
Ja vēzi nebūtu atraduši, tad gan es teiktu, ka jādara vēlreiz viss
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 17:55
Lūdzu padomu !

Es vispār ļoti bieži mēdzu runāt par mediķu kļūdām un neizdarībām kā arī labprāt aizstāvu dažādus alternatīvus viedokļus (par ko saņemu regulāru nosodijumu) taču šoreiz Tev nebūs taisnība. Gadijumā kad vēža šūnas ir jau atrastas paraugā, kļūdas iespēja ir ļoti niecīga. Diemžēl...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
«полгода меня лечили от воспаления легких, рака и туберкулеза, а оказалось, я больна… Аллергией»


«полгода меня лечили от воспаления легких, рака и туберкулеза, а оказалось, я больна… Аллергией»

Ирина ДУБСКАЯ «ФАКТЫ»

14.08.2009

Размер текста: Абв Абв Абв

56-летней Галине Алексеевне из Херсонской области выполнили диагностическую процедуру — видеоторакоскопию, взяв часть ткани легкого на анализ и удалив 15 подозрительных лимфатических узлов. Благодаря этому удалось поставить точный диагноз

Галина Алексеевна почувствовала себя плохо: пульс участился, сердце давало сбои, да еще начался приступ мучительного кашля. Врач направил на снимок — и женщине поставили диагноз двустороннее воспаление легких.

- Две недели принимала антибиотики, но легче мне не стало, — вспоминает Галина Алексеевна. — Тогда порекомендовали пройти компьютерную томографию. Следующий диагноз был намного страшнее — рак. Опять больницы, консультации. Однако врачи не могли с уверенностью сказать, что у меня онкозаболевание, не знали, как лечить, и направили из Херсона в Киев, в Национальный институт рака. Там взяли биопсию — прокололи легкое. Она показала, что рака нет, зато якобы есть туберкулез. Лечилась от него. Но все лекарства вызывали аллергию, по телу пошла сыпь.

- К нам направили пациентку, как написано в карточке, «чтобы скорректировать лечение», — говорит заведующий отделением торакальной хирургии и инвазивных методов диагностики Национального института фтизиатрии и пульмонологии имени академика Ф. Г. Яновского АМН Украины доктор медицинских наук Николай Опанасенко. — На рентгеновском снимке было видно, что все легкие усеяны непонятными вкраплениями. Точно такая же картина и подобные симптомы могут быть при 80(!) заболеваниях. Чаще всего рассматриваются три варианта: рак, туберкулез и рубцовые изменения в легких. Чтобы получить точный диагноз, а не действовать вслепую, мы предложили провести диагностическую процедуру — видеоторакоскопию. Через проколы, под контролем видеокамеры, вводим специальные инструменты и берем образцы тканей легкого, лимфоузлов, плевры. При необходимости так же оперируем. У Галины Андреевны удалили 15 лимфатических уплотнений. После того как была проведена гистология, стало ясно, что пациентка страдает аллергией и все беды с легкими у нее именно из-за этой болезни.
«Врач должен доказать, что диагноз точен. Если не получается, необходимо собрать консилиум»

До того как Галине Алексеевне установили точный диагноз, ей пришлось принять курс антибиотиков от якобы развившегося воспаления легких, а затем полтора месяца(!) пить препараты от туберкулеза, которого у пациентки не было. Это далеко не безобидные для организма лекарства. При этом денег на препараты ушло немало, а течение аллергии лишь усугубилось. Можно ли было избежать такой ситуации?

- Без диагностической процедуры — видеоторакоскопии — нет, — продолжает Николай Опанасенко. — Это самый информативный метод. Хирург своими глазами видит образования в легких и берет образцы ткани именно в местах, вызывающих подозрение. Аппарат, который мы используем для этих целей, очень удобный, современный. В областных больницах такие аппараты тоже есть, но их почему-то крайне редко применяют. У врачей, возможно, не хватает опыта проведения этой процедуры, а пациенты, как только слышат, что понадобится общее обезболивание, несколько проколов или разрез, не дают согласия на видеоторакоскопию. Они не понимают, что ни пункция, которую делают тонкой иглой, ни компьютерная томография в сложных случаях не могут дать полной информации о состоянии легких. Так как наше отделение занимается инвазивной диагностикой, могу сказать: при сложных случаях расхождение в диагнозах, поставленных «на глаз» (по рентгеновским снимкам и компьютерной томографии), с теми, которые получаем после операции, доходит до 75(!) процентов. Сейчас мы можем использовать в работе самую современную медицинскую технику. Об этом позаботилось руководство института и в частности его директор Юрий Иванович Фещенко.

- Часто ли приходится снимать диагноз рак?

- Бывает, картина очень похожа. Но мы берем образец, отправляем в лабораторию на гистологию и получаем окончательный результат. В этом случае точность диагноза почти 97 процентов. Во всем мире принята доказательная медицина — врач должен доказать, что его диагноз точен. Есть сомнения — собирается консилиум. А среди врачей считается, что снять диагноз онкозаболевание труднее, чем поставить его. Иногда нам приходится это делать.

- Честно говоря, когда я услышала, что у меня рак, не могла в это поверить, — говорит Галина Алексеевна. — Даже испугаться не успела. Но, конечно, рада, что диагноз не подтвердился. Теперь получаю лечение от аллергии, чувствую себя гораздо лучше.
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 23:38
Tā ir vnk psihes pašaizsardzība, nevēlēšanās atzīt notikušo. Manuprāt, turpmākās diskusijas ir bezjēdzīgas, kaut arī es ļoti jūtu līdzi pašam slimniekam...

__________________
dr.puce@gmail.com
Lūdzu padomu !
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
25.06.2012 08:07
Pūcei!!!
Kāda jums te psihe un vispār kādas tiesības kādu nosodīt.Katram cilvēkam ir tiesības uz aizdomām un visu pārejo!!!Līdzjūtēja atradusies:(

Zinātājiem
Kāda kārtība pastāv to stikliņu saņemšanai,vai pastāv šāda iespēja,kur un kā ir jāgriežas?
Nu bet cilvēk! Jūs sākāt tēmu 13. jūnijā, šodien ir 25., gandrīz pēc divām nedēļām Jūs joprojām esat tajā pašā sākuma punktā!!!
Nerunājot par to, cik pamatotas vai nepamatotas aizdomas, ja reiz Jums viņas ir, tad tās pašas dienas vakarā, kad diagnoze nāca gaismā, vai, vēlākais, nākamajā rītā Jums vajadzēja būt pie cita onkologa uz konsultāciju vai laboratorijā pieprasīt tos materiālus. Šis ir forums, kas domāts pļāpāšanai un viedokļu apmaiņai, nevis tādu problēmu risināšanai. Te cilvēki var, augstākais, just līdzi un izteikt savu viedokli, kāds jau nu viņš ir. Ārsti onkologi un patanotomi te nesēž, gaidot izdevību sniegt anonīmas konsultācijas anonīmiem pacientiem. Apskatieties, cik te vispār apgrozās tautas, kāda tad Jūsuprāt ir tā iespēja, ka te parādīsies kāds, kas tam visam gājis cauri, un izstāstīs, kā tieši tas notiek??? Ja iesiet pieprasīt materiālus, iesiet konsultēties ar citiem ārstiem, tad taču uzzināsiet, kāda ir kārtība. Ejiet jau šodien, nešķiediet taču dārgo laiku :((((((
griezieties tajā laboratorijā, kur viņi ir
rakstiet iesniegumu, parakstieties, ka esat saņēmis un dariet ar viņiem tālāk , ko gribat
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
25.06.2012 18:58
Piekriitu Delta saciitajam, kur probleema ir aizdomas aizej pie cita aarsta, onkologi pienem arii privaati, uztaisi atkaartotu biopsiju, bet protams ir iespeeja kasiities sajaa forumaa un pagaidiit veel nedaudz, it seviski ja 5 gadu laikaa nomirst 90% plausu veeza slimnieku........
Lūdzu padomu !
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
25.06.2012 19:10
Varbūt jau pietiks ?Viss ir skaidrs!Paldies!
ceru,ka kads atbildes

pedeja saruna ar stradinu torakalajiem;izskatas,ka ir ap centimeru zema blivuma pereklis,s2
esmu atspelets atpakal gim arstei ar kontroles ct pec 6 menesiem
gim arstes terapija faringospray un ambroksols,konsultanti--- nekadas medokamentozas terapijas vispar
lai runa ar pulmonologiem

pa to laiku --- gomelas onko centra uzduros thorax nodalas vaditajs ar uzvardu nagla vjacesl voldemarovics
un man uzreiz gribejas nomirt gomela nevis berline
es vienkarsi esmu paguris ar izmeklejumiem;piem----vai tad s2 periferija var but labdabigs audzejs,IT KA sap locekli,latvijas sistema laikam ir atteikusies vai atteikusies iedzilinaties

ku vislaik runa par nesaposajiem variantiem;man ir nieciga izmera atrade ,bet asas izjutas,varbut tikai zirnitis +vegdistonija
veselibu atguvis neesmu,nezinu vairs kur iet,vislaik gaidu jaunas veza izpausmes
slimnica kads tika braucis uz stpeterburgu
jau tas ir aizdomigi,laikam vinu ari marineja-
kaut pirmo operaciju taisija stradinos,plazmas un kadu vel tur mazu zirniti iznema st peterburga

iedomajieties atbildi,---tas ir parak mazs lai operetu
vai vajag mts ,tad vairs nevares operet
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
27.06.2012 12:12
Ļoti slikta pamat informācija.Dzimums,vecums,augums, svars. Labāk būtu bijis, ja rakstītu atsevišķu tēmu,nevis jaukties otra lapas pusē ar panikas pārņemtu trešo personu. Rakstīt vienkāršiem teikumiem.Bez komatiem ar kilometru gariem teikumiem.
Kādas sūdzības. . Ja jau saka ka 6 mēnešus novērošanas,tad tā arī vajag. Kāds te sakars Latvijai ar Gomeļu? Ģimenes ārsts var ieteikt tikai simptomātisku terapiju. Audzēji (labdabīgi vai ļaundabīgi) ir ķirurgu un vetebrologu lauciņš.
Lai veicas.
plaušās var būt perifēri viedojumi - tuberkulomas !!!!
ļoti grūti astšķirt no perifēriem vēžiem
bronhoskopiski piekļūt nevar
pirmo reizi piekrītu sauklim - vecums, svars, dzimums
1 cm veidojums plaušā labs vai slikts, nekādu vispārēju simptomātiku dot nevar

nebrauciet uz Krieviju !!!!!!
nekontrolēta medicīna !!!!!
10 000 $ dēļ izdarīs da jebko !!!
mīl pieliett slepenas zāles, slepenas tehnoloģijas, slepenas ārstēšanas metodes, kas izstrādātas tikai vladības ārstēšanai u.t.t.
vai si ir mazdakt molj un ku rubrika;piedodiet,ka jaucos
cipralexam ir 41,vir dz,105 kg ,kas no ta mainas,man atkal ir deietas kludas ,nav gribasspeka est tikai burkanus uc,105 pat ir maz zinot ,ka es riju,lidz sim bija 130-100-135-100kg,sie eksperimenti ir beigusies ar kaut ko sliktu

vecas gramatas-- ladabigs audz periferija esot reti
pats smiekligakais--sis plausu case man manifestejās ar kaklu;kada kdze jau rakstija--kakls,peksni sajut aukstumu utt,man ari ta bija,biju pie dr. tara pa25 ls ,vins vispar smejas un balseni izsledz pilniba,nu beidzot kaut ko atrada plausa
vienlaicigi--2 men kolapsi ir beigusies(nezinu-toksikacijas,hipoksijas-bet bija loti draņķīgi)kakls ari nesap,tagad mereni jut labo plausu-to pašu vainīgo,varbut atkal tikai sugestija

panemiet reiz baltkrievijas vizu un joka pec ieejiet stacijas medpunkt,paskiet mnie ploho,ka es to izdariju bresta,es pats ierosinaju magni un man superlaipni to ielaida veenaaa;naudu kategoriski nenema ,tacu es to noliku uz galda
TAD KAPEC ES BRAUKSU UZ BERLINI,TALLINU VAI RĪGU,vai tur pa 10000 ar mani vispar runaas
sakne (īstā )
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
28.06.2012 15:19
Jēzu, Jēzu...

Jūtu līdz, bet sen nav tāds murgs lasīts.
№ Service Content Tariff Rate in USA $ Materials Cost, USA $ Cost, USA $
1 Radioiodine therapy Radioiodine therapy of thyroid cancer (hospital stay and diagnostic services are included) 400-550 50-100 450 – 650
2 Abdominoplasty Operation, hospital stay, diagnostic services 440 - 500 40 - 70 480 - 570
3 Маммопластика эндопротезом (2 стороны) Operation, hospital stay, diagnostic services 350 - 400 40 - 70 (implants price not included)) 390 - 470
4 Rectosigmoid colon resection Operation, hospital stay, diagnostic services 780 - 1000 400 - 480 1180 - 1500
5 Lobectomy Operation, hospital stay, diagnostic services 620 - 680 200 - 500 820 - 1180
6 Radical nephrectomy Operation, hospital stay, diagnostic services 470 - 550 170 - 200 640 - 750
7 Thyreoidectomy Operation, hospital stay, diagnostic services 370-450 40-70 410-520
8 Radiotherapy Radiotherapy, diagnostic services 20 - 500 20 - 40 40 - 540



Price list for services I «Gomel Regional Clinical Oncology Dispensary»:
ir tada lieta ka iekseja dziedinasana;2 men laika es,cipralex esmu vienlaicigi meklejis jezu ti altara sakramenta un pelnijis kartejos grekus-es stastu lidzcilvekiem ,ka kaut kur tur (apmeram) baltkrievija ir vel sastopams cilveks neciniskais,jus tadu nemaz neesiet redzejusi

bet savadak --- perciet jau austriesu immunoglobulinu 25ls*porcijas pec svara,vai noperciet apm 13 latu vertiba 10 ukrainu ampulas

es pats vairs nesaprotu---vai es mekleju jezu vai baltkrievu haļavu
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
29.06.2012 14:04
Tiesaam, kur var tik nesakariigi rakstiit, te izskataas cilveekam ir arii citas probleemas......
kā pārliecināties
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
03.08.2012 09:01
Moljers
Re: Kā pārliecināties,ka diagnoze ir pareiza?
24.06.2012 13:32
Es jau teicu, ka ir zināms tikai viens gadījums Latvijā un par to bija notiesājošs spriedums, kopš šī gadījuma neviens patanatoms vienpersoniski neko neparaksta :(

Tālu ne tā--jo tika saņemts diagnozes slēdziens --BEZ NEVIENA PARAKSTA!!!Tā LūK!!!!
Bet vel neatdod stikliņus piedevām---ko tas varētu nozīmet???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 9?
Ziņa: