rsu medicīna

Aizsāka nekas 

Re: rsu medicīna
25.06.2015 00:38
Es savas domas nemainīšu. Ja man dēls un mazdēli prasītu par LU ,es viņam teiktu - visur tikai ne uz LU.
Tad kad tur vairs nebūs Teoloģijas fakultāte un neviena profesora "dinozaura" no PSRS laikie, tad jā.
Kā var būt teoloģijas fakultāte ar saviem pasaules radīšanas murgiem- Kreacionisma teoriju un nopietni mācību spēki ar Antropoģenētisko evolūcijas teoriju, Bioģenētisko likumu . Tā ir liekulība vai komformisms. Pavisam nesen tur- LU bija Komunisma murgu ideju bastions.
Mazs piemērs. Visa pasaules universitātes adzīst,ka homoseksuālisms ir dabisks process, kas nav atkarīgs no cilvēka gribas. LU vadoties no savas komunistiskās un komformisma nostādnes spītīgi klusē.Tikai Psihiatru biedrībai pietika drosmes pateikt -stop viltus psihiatriem nē. Klusē Ārstu biedrība. Klusē Zinātņu Akadēmija. Tas viss kopā pierāda,ka Latvijā turpināsies visa veida nacisma izpausmes. Jo LU ir paniskas bailes un nespēja veikt zinātnisku analīzi, lai šai tumsonībai pieliktu punktu. Par Latvijas LU un ZA atklāti ņirdz visi rietumu zinātnieku elite.
Es saprotu,ka tūlīt sekos birku piekāršana, kaunināšana un apsaukāšanās. Tas tikai norādīs uz LU "zinātnisko" līmeni.
RSU ir cita veselīgāka nostādne.Pretējā gadījumā tur ārzemju studenti nemaz nemācītos.



Edited 2 time(s). Last edit at 25.06.2015 08:45 by Mazdakteris1.
Re: rsu medicīna
25.06.2015 10:38
"Pasaules radīšanas murgi" ir tikai izziņas un info līmenī, turklāt rektors Mārcis Auziņš ir vairākkārt publiski atzinis homoseksualitāti par dabisku procesu. Ja Tev nav informācijas, nevajag šitā noriet normālus cilvēkus.
Re: rsu medicīna
25.06.2015 10:46
"Par Latvijas LU un ZA atklāti ņirdz visi rietumu zinātnieku elite."

Lūdzu, citātu. Visi? Kuri visi?

Un ZA nav LU. Teoloģijas fakultātes pie valsts augstskolām ir visur liberālajā Rietumu pasaulē, un uz turieni brauc arī LU mācībspēki. Reliģijas tiek pētītas visur, un Bībeles mīti paši par sevi nevienu neēd nost. Problēma ir ar to, ko ar šiem gara darbiem ir izdarījusi baznīca daudzu gadsimtu laikā. Tas gan ir slikti. Bet LU TF ir samērā sliktas attiecības ar Latvijas baznīcām, jo tās tur gribētu redzēt ko citu, taču tām nespīd.

TF nav tas pats, kas garīgie semināri, ko uztur baznīcas.

Un, protams, ka Tu dabūsi birku. Vieglas plānprātības izpausmes un reālās situācijas nezināšana :)

Vēl tikai man vajadzētu atstāstīt kādu jauku stāstiņu, ko zinu par RSU Psihoterapijas katedru un dažu tur sagatavoto psihoterapeitu publisko uzvedību nesenu domstarpību gadījumā kolēģu vidē. Bet daudzi jau paši ir lasījuši medijus :)

Un izskatās, ka Tu neesi lasījis arī Psihoterapijas katedras beidzēju domas par homoseksuāliem cilvēkiem... Slimi taisās un ir jau kļuvuši par dvēseles ārstiem. Tas gan bija lasāms dažos sociālajos tīklos, un ne visi tos lieto.

Manā skatījumā homoseksualitāte nav nekas ārkārtējs, lai ap to tik ļoti ceptos, bet Tu, Mazdakteri, nemaz nezini, par ko patiesībā runā.

Starp citu, LU beigušie psihologi nav dzirdēti esam ar attieksmi, ka homoseksuāli cilvēki ir nenormāli, kas ir braši izskanējis no viena otra RSU beigušā psihoterapeita mutes... Tieši RSU (RMI) beigušie vecie padomju ārsti pirms 5 gadiem parakstīja un Jānim Pujatam iegrūda lapu ar tekstu, ka homoseksualitāte ir slimība. To iesniedza Ministru Kabinetā. 250 (?) Latvijas ārstu parakstu. Piedodiet, vecus cilvēkus parasti nelamā, kas ir viena daļa no šiem ārstiem, bet šoreiz jāsaka, ka pilnīgs @#$%.

Un, starp citu, arī LU ir ārzemju studenti.

Tā kā nemaini vien savas domas.



Edited 4 time(s). Last edit at 25.06.2015 11:10 by Runcene.
Re: rsu medicīna
25.06.2015 13:41
Piekrītu Runcenei- Mazdakteris nezina, par ko runā.
Nezin, kāpēc tieši Teoloģijas fakultāte un homoseksuālisms vainīgi pie Taviem aizspriedumiem?
Jocīgā kārtā tieši LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes lekcijās es uzzināju, ka homoseksuāli piedzimst ~15% cilvēku? Jā, kīmiķiem, datoriķiem un fizmatiem mācību programmās par to neko nestāsta- tur citas prioritātes un viņi iztiek, kā paši saprot.
Kāpēc LU kā mācību iestādei būtu publiski jāpauž sava nostāja šajā jautājumā? Kādā sakarā LU rektoram kā oficiālai amatpersonai būtu par to jārunā? Tas ir LU prioritārais virziens- skaidrot homoseksuālisma veidošanos?
Vienā Teol. Fak lekcijā pasniedzējs var stāstīt par pasaules radīšanu no Bībeles viedokļa, citā- paņemt pasaules radīšanas stāstu no Senās Grieķijas vai Hinduistu skatījumu uz šo jautājumu, tādējādi liekot studentiem domāt un salīdzināt. Esmu klausījusies dažas Teol.Fak. reliģiju vēstures pasniedzēja Andra Priedes lekcijas. Viņš skaidroja Ēģiptes koptu kristiešu rašanos un uzskatus. 1.kurss sēdēja un brīnījās: "Vai tad tā kristieši var? Vai tā drīkst?" Nonākot 4.kursā, šie ļaudis jau saprot, ka pasaulē ir dažādi uzskati, prot analizēt, diskutēt, izvērtēt. Ja 1.kursā uz TF atnāk lielākoties pārliecināti kristieši, tad augstskolu beidzot, viņi saprot, ka ir dažādas reliģijas, filozofijas un vērtību sistēmas.

"Tad kad tur vairs nebūs Teoloģijas fakultāte un neviena profesora "dinozaura" no PSRS laikie, tad jā.... Pavisam nesen tur- LU bija Komunisma murgu ideju bastions...."
Tu mani sasmīdināji- tas, kas Tev ir "pavisam nesen", bija tad, kad lielākā daļa tagadējo LU studentu nebija piedzimuši. Kas attiecas uz profesoriem- dinozauriem- paņem, kalendāru, paskaties, cik ir gadu kopš sociālisma beigām pagājis, kopš LU vairs piespiedu kārtā visiem nemāca zinātnisko komunismu? Lai uztaisītu zinātnisko karjeru un kļūtu par profesoru, vajag vismaz 40g.v. Tā? Cik gadu tagad ir tiem mācībspēkiem, kas 1990.g. kļuva par profesoriem? Vismaz 65g., vai ne? Cik no viņiem vēl strādā un ir dzīvi? Labi, pieņemsim, ka starp visām fakultātēm daži vēl strādā- uijj, kādas šausmas! :)
Tagad paskatīsimies uz šo lietu no otras puses: mēs visi, gan Tu, gan es, zināmā mērā esam "padomju produkti". Vismaz, oktobrēns, pionieris es biju un par Ļeņina lielisko dzīvi stāstus klausījos. Pazīsti kādu, kuram ar šīm idejām galvu neskaloja? Ko ta mums tagad darīt? Esam komunisma dinozauri?

"Par Latvijas LU un ZA atklāti ņirdz visi rietumu zinātnieku elite." Kur Tev tik mazvērtīgas domas galvā saradušās? Krievu TV saskatījies? Šaubos, vai kāds ieņirgs par jaunākajiem LU Datorikas fakultātes pētījumiem, par to,ko dara Organiskās sintēzes un Cietvielu fizikas institūtos?

Uij, Mazdakteri, nemaini savas domas par to, ko Tu nezini!

Ja par medicīnas studijām LU vai RSU- arī LU bibliotēkā ir pilns ar "krāsainiem" un ārzemju studentiem. No Latvijas studenta viedokļa- medicīnu ērtāk ir studēt RSU, jo tur nav rotācijas. Kā iestājies pirmā kursā budžetā, tā arī studē visu laiku. LU var izrotēt no budžeta ārā, jo laikā nenokārto kādu kursu.
Re: rsu medicīna
26.06.2015 15:40
Cienītā Runcene. Zinu "domu graudus" no LU beigušajiem juristiem un teologiem. Tieši viņi balstoties uz saviem LU diplomu 'autoritātes' rada negatīvu auru ap šo jautājumu. Tie paši jaunuļi no NA frakcijas. Sevišķi jautājumā par sieviešu tiesībām uz abortiem. Ja nezinātu, tad nerunātu. Mani neinteresē, ko saka viens rektors. Mani interesē gala produkts. Tas ir nagatīvs, lai neteiktu stulbs. Vismaz šajā jautājumā.No tā slavenā Rībenes raksta sapratu,ka augstskola RTU (ja nemaldos). Tieši tāpēc, ka LU ir medicīnas un Bipoloģijas fakultāte un skaitās vadošā, tā nedrīkst klusēt. Jo Latvijā valda nacistiski - komunistiskās un relioģiski fanātiskās vēsmas. Kas tiek uzkurinātas aizvien vairāk. Latvija zaudē cilvēkus. Jo bēg no Latvijas ne tikai bezdarba dēļ. Bēg no attieksmes pret sievietēm,skolotājiem, ārstiem un citādajiem. Tā ir nacistiskā domāšana, kas biedē inteliģenci un Rietumu cilvēkus. Mēs zaudējam morālo un arī materiālo atbalstu. Mēs zaudējam cilvēku resursus. Mūs uzskata par Krievijas pelēko zonu.Tie 15 % ir visās jomās. Vai mums viņi jāzaudē?
Ar vislielāko cieņu.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.06.2015 15:53 by Mazdakteris1.
Re: rsu medicīna
26.06.2015 19:48
Mazdakteri, ak vai... Rībena... lai labie gari nogrābstās ap pēdējām prāta paliekām, bet tā jau cita tēma.

Un vai tik tie Tev zināmie teologi nav no katoļu un lutriņu semināra? Vot tur ir ko dzirdēt. Vai no Jūrmalas kristīgās akadēmijas? ;)))

Bet LU TF ļauj maģistrēties un doktorēties visādiem idiotiem ar pa starpu. Un ko viņi var darīt? Valsts augstskola.
Re: rsu medicīna
27.06.2015 23:47
Kachenite, a la viena tante pamuldēja, muļķības, neticu, ka cilvēks 4. kursā nezinātu anatomiju. Tipa ir opcija nenokārtotos kursus laikam kārtot kaut kad vēlāk, bet diez vai cilvēks studētu vēl par ārstu, nezinot anatomiju. Šitā laikam var spriest, tikai tas, kam maz sakara ar medicīnu un izpratne par studijām kopumā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 13?
Ziņa: