Hemoroīdi?

Aizsāka Oktorella 

Oktorella
Hemoroīdi?
15.10.2012 14:21
Man ir kāda delikāta problēma. Nu jau ilgāku laiku, bet ja iepriekš tā parādījās reizi pa reizei, tagad arvien biežāk. Nezinu, kas tas īsti ir, pie ārsta iet negribu.
Tātad, laiku pa laikam parādās sāpes anālās atveres zonā, ir tāda sajūta, ka, atvainojiet par izteicienu, „dirsu plēš”, sajūta, ka vajag uz WC pa lielam, bet sēžot uz poda, protams, neko izspiest nevar, bet tā dīvainā sajūta nepāriet. Ir kādas 2x tās sāpes bijušas gandrīz neizturama. 1x dzēru ibumetīnu, otrreiz nebija ibumetīna pa rokai, bet kaut kur 10min laikā sāpes pārgāja pašas no sevis.
Cik esmu izrakusi netu, zinu, ka iespējams tie varētu būt hemoroīdi, bet nav man nekāda asiņošana no tās zonas. Līdz ar to esmu neizpratnē. Kā jau rakstīju, pie ārsta iet negribu.
Zinu, ka droši vien ir arī bezrecepšu medikamenti hemoroīdu ārstēšanai. Gribētu zināt vai to lietošana nevarētu kaitēt gadījumā, ja man tomēr nav hemoroīdi? Vai ir kādas tautas metodes, ko varētu vēl darīt lietas labā?
Par mani – sieviete, 30, 175cm, 60kg, ar sēdošu darbu.
Re: Hemoroīdi?
15.10.2012 15:35
Domāt, ka spazmas taisnajā zarnā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hemoroīdi?
15.10.2012 18:06
Ir jāiet pie ģimenes ārsta! Jo vairāk sievietei. Viņš paņems analīzes (asins,urīna,fekālijas). Ja vajadzēs jāskatās ginekologam un proktologam. Gribu,negribu netiek ņemts vērā.
Hemoroīdi, RZ vēzis, Spatiskai kolīts. sieviešu slimības........ Jo ātrāk pareiza diagnoze, jo labāka terāpija :)
Re: Hemoroīdi?
15.10.2012 20:28
Vai patiešām pie sāpēm dibenā ir paredzēta piespiedu izmeklēšana un ārstēšana?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Oktorella
Re: Hemoroīdi?
15.10.2012 23:36
Kā jau rakstīju, pie ārsta neiešu.
Ja kādam ir kāds padoms, ko es varētu lietot, labprāt uzklausītu.
Vienā pusē pie anālās aptveres ir tāds kā uztūcis nedaudz, ja ilgāku laiku jāsēž, tad jūtās.
Re: Hemoroīdi?
16.10.2012 00:21
Palieku pie domas, ka tās ir spazmas. Pamatojoties uz sāpju stiprumu un īslaicīgumu. Un ja tas tā ir tad pret viņām efektīvi palīdzēs NO-SPA. Pašu sāpju cēlonis varētu būt minerālvielu (kalcija, magnija) trūkums organismā. Vēl iespējams, ka ir aizcietējumi. Par hemoroīdiem neesmu pārliecināts. Svecītes var mēģināt bet daļai no viņām ir tieksme veidot atkarību. Pietūkumu anālās atveres vienā pusē es uztvertu kā diezgan nopietnu simptomu. Kāpēc nav vēlēšanās iet pie ārsta?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hemoroīdi?
21.10.2012 19:14
Pamēģiniet uz poda tikai tupus, nekāda sēdēšana.........un tos hemoroīdus pamēģini sataustīt, nekas nenotiks.....
Re: Hemoroīdi?
21.10.2012 20:21
Izslēgt asus ,saldus,kūpinātus,sālītus ēdienus un gāzētus dzērienus.. Nedrīkst nēsāt nospiedošu apģērbu un siltināt sēžas vietu.
Padzert kumelīes. Lietot šķidrumus 2,5-3 l. dienā.Anālo rajonu ieziest ar kādu nomierinošu ziedi, ko izraksta ģimenes ārsts.
Der arī pret hemoroidālās svecītes uz nakti,dziļi taisnajā zarnā. Kefīru svaigu.
Pie protologa vajag aiziet.
Lai saprāts. Katrs izvēlas savu likteni.Dabiskā atlase.
Re: Hemoroīdi?
21.10.2012 21:19
Mazdaktris1

Par to dabīgo atlasi mēs jau zinam... Bet zinātnieki nesen ir kautrīgi atzinuši, ka ieteikums dzert 2 un vairāk litrus dienā nav bijis zinātniski pamatots...

Un vēl, priekš kam svecītes jāievieto dziļi?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hemoroīdi?
22.10.2012 16:52
Šķidrums ir visa pamats. Domāts visi šķidrumi kopā. Tējas, zupas... Arī augļi.
Svecītes dziļums novērš tās izslīdēšanu.Domāts ne dziļāk cik pirksts ļauj :)
Re: Hemoroīdi?
05.10.2019 14:25
Divas glāzes silta/karsta ūdens no rīta tukšā dūšā iespējams atrisinās tavu hemoroīdu problēmu. Rezultātiem būtu jābūt pēc 10 dienām.

Šo recepti izdzirdēju no sava paziņas, kuram ir bijuši asiņojoši hemoroīdi un tādā veidā viņš no tiem ticis vaļā. Man šādu asiņojošu hemoroīdu problēma bija regulāra jau vismaz 1.5 gada garumā. Izklausījās neticami, bet zaudēt nebija ko un nolēmu pamēģināt un pēc desmit dienām, kā nekas nebūtu bijis, kaite izgaisusi :)

Ja arī tu izmēģināsi šo neticamo terapiju un tev tā palīdzēs, lūdzu atgriezies šajā vietnē un to apstiprini, varbūt kopā palīdzēsim arī citiem.

Esi vesels :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: