Kā uzlabot imūnsistēmu?

Aizsāka JaanisS 

Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:01
un šajā forumā ir pieņemts būt pieklājīgiem un citus saukt uz Tu ar lielo burtu... tas arī uzlabotu komunikācijas prasmes.

Goša un Dace šeit laikam ir nesen, bet mums te ir savi standarti.

Izsaku arī moderatora lūgumu neapspriest Ivaru, bet autora tēmu. liekie teksti tiks dzēsti.

Paldies.
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:10
Ivars, vajag kontekstu kopējo skatīties, nevis izraut vienu teikumu. Viena lieta ir "Kā uzlabot imunitāti?" (sieviešu žurnāla raksta cienīga tēma), cita lieta "Kā uzlabot imunitāti + pēdējā gada laikā slimoju 6 reizes"

Ja autors, piemēram, izrādītos HIV pozitīvs, tu viņam arī vitamīnu terapiju ieteiktu? Manuprāt, šajā gadījumā būtiskāk ir noskaidrot, kāpēc autors tik bieži slimo, 6 reizes gadā izklausās pietiekami nopietni, lai tam pievērstu lielāku uzmanību.

Un par tavu smadzeņu darbību piemēru, šķiet loģisks būtu jautāt - kādā veidā un kāpēc uzlabot, nevis vitamīnus ieteikt.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:41
Man liekas,ka autors arī domā,ko darīt lai slimotu mazāk.
Ja par manu smadzeņu darbību Tev jājautā-kāpēc to uzlabot-tad es pats gan teiktu-a kāpēc gan ne?Jo redzi,negribās nonākt Tavā situācijā......Un tapēc arī vitamīnus dzeru.

jekabs19@inbox.lv
JaanisS
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:44
HIV pozītīvs vismaz dažus mēnešus atpakaļ nebiju un nav pamata aizdomām, ka kautkas varētu būt mainījies šajā laikā. Esmu izstaigājis diezgan daudz un dažādus ārstus un veicis neskaitāmas analīzes. Jo vienu laiku neizskaidrojami sāpēja vēders. Vienīgās analīzes zem normas bija vitamīns Vitamīns D (25-OH) 17.52 ng/ml (30-100 ng/ml) un Ceruloplazmīns 16 (laikam bija). Bet pēc padziļinātām analīzēm dakteris pateica ka ceruloplazmīns ir mana organisma īpatnība bet vitamīns D vispār gandrīz visiem Latvijā esot pazemināts. Vai vitamīns D varētu būt pie vainas pazeminātām organisma aizsargspējām? Pierakstījos vakar pie imunologa stradiņos, bet tur pat par maksu ātrāk par februāri tikt nevar. Varbūt ir vērts meklēt homeopāta palīdzību?
Goša un ivars61 - dzīvosim draudzīgi ;)
JaanisS
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:52
Protams, D vitamīnam ir liela loma imūnsistēmas darbībā. Latvijā laikam analīzēm norma skaitās sākot no 30ng/ml, bet principā daudzi uzskata, ka ieteicamais VitD daudzums ir sākot no 40ng/ml.

Ivar, izlasi savu iepriekšējo postu (attiecībā uz smadzeņu darbību, nedaudz padomā un nomierinies).
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:53
Iepriekšējo postu netīšām JaanisS vārdā nopublicēju es.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:54
Var arī būt pie vainas D vitamīns,bet-asinsanalīzes precīzāk var noteikt to,ka D vit. trūkst,rezultātiem ka pārējie netrūkst,ticamība ir zema,jo vitamīnu daudzums asinīs neatspoguļo to rezerves organismā un ūdenī šķīstošos vitamīnus ,izņemot B12,vienalga jānodrošina ikdienā.Homeopāti tirgo tīru ūdeni,kas reāli ir kādas vielas aptuveni bezgalīgs atšķaidījums,pilnīgi nekāda nozīme.

jekabs19@inbox.lv
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 16:56
Goša,izlasi Tu arī,to pašu postu,un tāpat nedaudz padomā:))))

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 17:03
Ivars, ir atšķirība starp "par TAVU SMADZEŅU darbību piemēru" un "par TAVU smadzeņu darbību PIEMĒRU", vaine?
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 17:14
Ak,jā,tikai ņemot vērā Tavas gramatikas kļūdas nesapratu,kas īsti domāts.
Nu un-skaties turpmāk,ar kuru niku raksti,ok?:)))

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 17:22
ivars, kur tur ir gramatiska kļūda? Bet par niku - labi, ka tu nekad nekļūdies.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 17:48
Tiešam labi:))

jekabs19@inbox.lv
Runcene pareizi saka gan,ka jāsak ar to, ko dara vai nedara, ko ēd un t.t..

Ivar! Tev jau nav jēga ko mācīt vai teikt,, tu tā pat gudrs kā skudrs :D

Es te pa retam ienāku, tikai nelasu tās sadaļas,kur murgi rakstīti, bet šitas divas dāmas ( ja pareizi saprotu ) mani paķēra.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 18:48
Kāda Tu asprāte:))Nu kapēc Tu nevari mani pamācīt? Es ta kko lasu,bet taču labprāt palasītu ko Tu raksti.A tās diez vai dāmas,kkādi ono.....Kā Tev vēders,kkas labāk paliek?Jeb viss pa vecam?

jekabs19@inbox.lv
Ja tu jautāji man, tad tagad vēders jau pāris mēnešus neliek par sevi manīt.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 19:08
Nu,trakums-pāris mēnešus????Samērā ilgi......

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 24?
Ziņa: