Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda

Aizsāka multiatoms 

Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
27.12.2012 22:59
Man šī problēma parādijās pirms kādiem 4 gadiem, no sākuma kaut kas līdzīgs blaugznām kuras parādijās uzacīs un pie deguna, pie deguna vēlāk jau parādijās sarkani pleķi tajās pašās vietās kur ir plankumi pēc laika parādās tādas kā ādas plēves, āda lobās nost visu laiku, tagad jau man tie pleķi ir tur kur aug ūsas, un dažviet bārdā, ūsās ir vislielākā bēda pleķi ir sarkani un āda lobās visu laiku, mēģināju nomazgāt ar ūdeni neizdevās āda paliek vēl sarkanāka un jūtīgāka, tas ir vienkārši drausmīgi kad tie pleķi ir sarkani viņi niez, citreiz kad bārda uzaugusi kad nodzenu izdalās kaut kāds šķidrums, pārsvarā no rītiem kad pamožos un ieskatos spogulī visur sejā ir nolobijusies āda, tad kad nokasu tos ādas plankumus apakšā atkal ir sarkana āda, jūtīga, un tā visu laiku, un turpina izplatīties tās vietas kur ir pleķi.
Biju pie ādas ārsta man neko jēdzīgu nepateica vien to ka augšanas rezultātā tā var būt un ka ir jāievēro diēta un neko treknu ēst nevar kamēr nepazūd plankumi... ne smēri ne zāles neizrakstija, vēl teica ka varētu būt problēmas ar aknām.
Varbūt kāds zina kādu smēri vai kādas zāles ko jādzer, varbūt ir bijis kas līdzīgs?
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
27.12.2012 23:36
Ticamākais, ka ādas sēnīte (aizmirsu kā viņu sauc). Man ir tāda pati sērga. Kaut kādā mērā palīdz Ketokonazola (Nizorala) šampūni. Doktorša ieteica zāles bet tās ir nāvīgi indīgas un palīdzēs labi ja uz kādu gadu. Pagaidām neesmu mēģinājis - žēl aknu, vēl var noderēt... Jau labu laiku mazgāju seju un galvu ar dzeramo sodu. Rezultāts ir tuvu teicamam. Pameklē, es kaut kur iepriekš rakstiju par šo pieredzi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
28.12.2012 00:36
Vecums, augums/svars?
Tad runāsim tālāk.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.12.2012 00:36 by Mazdakteris1.
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
28.12.2012 00:46
Te ir tā tēma

http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,383779,404964

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
28.12.2012 12:25
Man ir 24 gadi 191cm un 100 kg svars
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
28.12.2012 12:44
es teiktu, ka seboreiskais dermatiits.. hidrokortizona ziede, vienigi var naakties , ka recepti gjimenes arstam japrasa
Vaitad neizklausās pēc psoriāzes? Tu varētu tos pleķus nofočēt un ielikt bildi, bet vēl labāk būtu pie cita dermatologa aiziet.
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
28.12.2012 18:38
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vaitad neizklausās pēc psoriāzes? Tu varētu
> tos pleķus nofočēt un ielikt bildi, bet vēl
> labāk būtu pie cita dermatologa aiziet.
___________________________________________
Pievienojos pilnībā. Svars arī liecina,ka ir kādi hormonālie traucējumi.
Tie liekie kg. ir muskuļu vai tauku masa?
Izklausās pēc seborejas dermatīta, bet kamēr nav redzēti izsitumi, tad nav prātīgi minēt variantus :)
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
06.03.2013 16:34
Biju pie dermatalogo Rīgā linezera slimnīcā uztaisiīja analīzes un atklājās ka tas ir seboreiskais dermatīts. Ārsts izrakstīja šampūnu no BIODERMA Node DS+ Anti-recidive, un vēl izrakstīja(ārīgai lietošanai) un aptiekā uztaisīja aptuveni 0,3l šķidrumu(brīnumlīdzeklis) tādu kur vairākas vielas kopā sajauktas, es recepti noskanēju ja kādam vajag varu aizsūtīt uz epastu, varu pateikt to ka pēc pirmās lietošanas reizes jau ir jūtams rezultāts.
multiatoms, uzraksti šeit, kas tajā receptē rakstīts, varbūt kādam nākotnē noderēs.
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
07.03.2013 13:05
šeit links uz recepti http://img.lejup.lv/viewer.php?id=lejupqriwpvw1362648612.jpg
Vajag, lai kāds atšifrē, kas tur rakstīts :)

multiatoms, kā tev tas dermatologs, labu iespaidu atstāja?
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
07.03.2013 14:39
Salicilskābe
Borskābe
Resorcīns ana 1,6
96 gr. etilspirts 100,0
Glicerīns 20,0
Destilētais ūdens 80,0

MDS... Ārīgi 1xd.

Latīniski katrs doks zinās.

Šitāda recepte būs teju visu dermatologu arsenālā (blociņā). Viņiem visiem ir tādi blociņi, diezgan apbružāti, jau no psrs laikiem. Arī Loriem tādi ir; ļoti labas deguna ziedes tā var dabūt.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2013 14:45 by Runcene.
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
09.03.2013 14:24
Nu viņš ir profesors es tā sapratu, jā viss diezgan operatīvi notika, analīzes paņēma 1h laikā bija atbilde izskaidroja kas kādā veidā radies kas jādara lai paliktu labāk, izrakstīja zāles, atbildēja uz jautājumiem un brīvs.
Varbūt vari nosaukt kontaktus tā ārsta,pie kā gāji?
ļoti noderētu,jo pašai kaut kas līdzīgs ir..
es arī cīnos ar šo kaiti jau kopš 2011.g. Vasarā ir labi, kad saulē nosauļojas, citos gadalaikos jāsmērē smēres, bet tas ir uz laiku.Bieži vien stipri apsārtumi. Cēloni nevar atrast. Bija gan variants, ka putekļu ērcīte, gan seborejiskais dermatīts, gan ādas sēnīte, bet vienota secinājuma nav. Vēl ir viedoklis, ka to izraisa CANDIDA sēne, kas ir kuņģī....to teica dziedniece.
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
25.09.2016 10:59
Runcenei. Par blociņiem. Uzminēji. Man tāds ir no 1975 gada. Ļoti līdzīgs sastāvs:))
Vēl ārā nemetu. Paliks dēlam mantojumā.
skatos,ka te ir visai sen ,sen rakstīts par šo kaiti,kas ir man!
lai nelietotu tos steroīdus,es savā galvas ādā ieziešu ābolu etiķi un paturu 20 min. un tā var uz saīsinājumiem gandrīz katru dienu,bet ja jūt,ka sāk atgriezties,tad var arī ik palaikam tā izdarīt!Man ļoti palīdz,nav 100% variants,bet uz pusi nomāc to ! Iesaku:) Kā arī ja ir uz sejas - man,piemēram,ir pie lūpām un zem deguna...sausa,iekaisīsa āda - tad es smērēju Elocon smēri,jo tomēr lai ātrāk pazūd,jo tā ir seja :( bet vel iesaku pamēģināt Clotrimazola ziedi,kas man arī palīdz - testēju viņu uz savas sejas ādas,kad nelietoju Elocon..arī palīdz...plus vel tad tajos laikos,kad pastriprinās,papildus dzeru A un E vit.
Un tā es mazāk lietoju steroīdus...:)
Protams,vajag mitrināt ādu ar kādu labu krēmu:),ko aptiekās var iegādāties!
Protēze degunam
29.07.2017 19:07
Sveiki.Pēc bazelomas starošanas ir cietis deguns skrimšļa daļa.vai ir iespējams iegādāties masku/ protēzi lai novērstu estētisko defektu.kur? Vai ķirurģiskais ceļš ir vienīgais variants
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
31.07.2017 19:23
Tas jārunā ar ģimenes ārstu un viņš pateiks kur. Vai plastiskie ķirurgi.
Viennozīmīgi tā ir sēne (trihofitons, ādas pelējuma sēne, u.tml.), kuru uztur kāds no herpētiskajiem vīrusiem.
Arsenāls ārstēšanai izvēlēts pamatīgs, bet, nedaudz pat par traku. Ilgstošas lietošanas rezultātā āda var palikt nedabīgi sausa un lobīties vēl vairāk, bet, ja paveicas un savlaicīgi pārtrauc smērēšanu, tad gandrīz viss ok.
Cita lieta, ka, "nokaujot" vienu pleķi - tas nenozīmē, ka pēc kāda laika neparādīsies atkal. Bet, ja parādīsies - tas būs vēl agresīvāk.
Meklējiet cēloni, nevis rūpējaties par sekām!
Analīzēs var noteikt gan kas par sēni, gan kas par vīrusu. Cits jautājums - vai doktori gribēs iedziļināties..
Re: Uz sejas sarkani ādas pleķi un lobās āda
04.10.2019 21:06
Manos laikos vislabākie ādas dakteri bija Rīgas 1 slimnīcas teritorijā. Laikam 6 nodaļa. Tur ārstēja t.s. Venēriskās slimības.Pats tur bērnībā gulēju ar ielaisti pēdu sēnīti. Jo stulbā medmāsa uzgāza karbolskābi. Jēlumu pēc tam ārstēju pusgadu. Otreiz gulēju, kad vēl stulbāka dakteriene sabaroja mani ar bromu, līdz sākās alerģiska reakcija, ādas izsitumu un pat broma psihoze.
Otrā rītā es ultimatīvi pieprasīju pārvest mani uz ādas nodaļu. Jau pieminēto.
Tur vispār gāja baigi . Iesauca kabinetā un stāv jaunas medmāsiņas vai dakterienes 1-2 kursa studentes. Kādas desmit. Lika nomest visas drēbes . Un tad sākās. Es jauns puisis , tiko no armijas.Izgribējies.Un šīm jārāds viss , ko tik var parādīt. Ieskaitot. penis atkailināšanu un rektālo apskati!!! Gandrīz zaudēju samaņu.
Vēl tagad rakstot šo palika riebīgi.Tagad es to kategoriski nepieļautu.Visā savā darba laikā es pacientus centos no šādām publiskām apskatēm pasargāt.Mums bija medmāsa, kas mīlēja bez vajadzības ieskriet kabinetā.Vienreiz puisi pārbaudīju uz kašķi. Vajadzēja izģērbt..Pēkšņi māsiņa ieskrien. Puisis nosarka no galvas līdz kājām. Neticēju, ka var būt tāda reakcija. Kopš tā laika, apskates laikā durvis slēdzu. Es viņai neko nevarēju izdarī, jo viņa bija štāba priekšnieka meita. Lai velns viņu parautu-maita!
Lai veicas.Piedodiet par sentimentiem.
.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: