Pasnaviba

Aizsāka Eldarite 

Pasnaviba
25.09.2004 01:51
Kas cilveku pamudina uz tik pardrosu vai varbut glevu soli?
Un kapec cilveks vispar par to sak domat?
Kas tas domas izraisa?
Re: Pasnaviba
25.09.2004 09:58
Kad viss piegrieþas, tad arî ienâk galvâ.
zâlîte
Re: Pasnaviba
25.09.2004 09:59
Ceïð lîdz paðnâvîbai nav vienas dienas lçmums. Tas ir ïoti sareþìîts psiholoìisks process un uz to nav iespçjams atbildçt pâris vârdos, katra situâcija un iemesli ðâdam solim ir atðíirîgi.
Runâjot vispârçji uz to pamudina - bezcerîba, bezspçcîba, smaga vilðanâs, dzîves apnikums, bet tâs ir ïoti vispârçjas frâzes.
Re: Pasnaviba
25.09.2004 11:07
Un tomçr lielâkâ daïa no ðiem cilvçkiem ir psihiski slimi.
zâlîte
Re: Pasnaviba
25.09.2004 11:59
Ïoti iespçjams.
ku!
Re: Pasnaviba
25.09.2004 12:10
Kaadreiz devinjdesmito saakumaa man arii bija taadas domas uzmaakushaas.Nebija ne naudas ne darba.Saaku sev paarmest kaads es slikts ka nevaru ghimeni nodroshinaat.Viens otrs man paarmetumus izteica.Manaami biju saskumis.Bet njeemu talkaa krievu "pohuj" un latvieshu skaudiibu un nospriedu figu vam priecaaties par manu naavi.Nemshu un dziivoshu nost.Visapkaart uzliku miiksto un pamazaam saaku baudiit dziivi.Galvenais nedariit to kas ljoti nepatiik un neuznjemties daudz vairaak kaa speej izdariit.
Re: Pasnaviba
25.09.2004 12:12
Par to kâdreiz dzîvç iedomâjas daudzi, bet ur jau tâ atðíirîba, ka garîgi vesels cilvçks par to iedomâjas, bet garîgi slims to izdara.
zeltamute
Re: Pasnaviba
25.09.2004 12:17
Tak, reku ðodienas Sestdienâ par Âriju Elksni raksts. Klasiska maniakâlâ depresija... Diagnoze pat paðai bijusi zinâma un skaidra. Mediíiem jau labi - piespraud liktenim diagnozi un viss, bet vai viss ir tik vienkârði...
nu gan
Re: Pasnaviba
25.09.2004 13:21
un kâds tad varçtu bût iemesls, lai labprâtîgi ðíirtos no dzîves? es personîgi tâdu nesaskatu, to var izdarît tikai ïoti vâji un'es pat teiktu, gïçvi cilvçki, vai tieðâm garâ slimi.
zâlîte
Re: Pasnaviba
25.09.2004 13:30
paðnâvîba tomçr nav ne pârdroðs nedz arî gïçvs solis. Cilvçkam liekas, ka ir iekïuvis "ðaurajâ bezizejâ" un ja psihiskâ veselîba nav viòa stiprâ puse, tad izðíiras par ðâdu risinâjumu.
Re: Pasnaviba
25.09.2004 13:44
NU ja par to jau ir runa - psihiskâ veselîba nav stiprâ puse.
nu gan
Re: Pasnaviba
25.09.2004 13:48
un nav drosmes pacînîties, lai no ðîs bezijas tiktu ârâ.
zeltamute
Re: Pasnaviba
25.09.2004 13:48
Nu nez vai mûsdienâs kâds ir absolûti psihiski vesels :) Vienkârði inerce spçcîgâka par radikâlu lçmumu pieòemðanu. Un râdâs, ka lîdz ar lçtâs medicînas krahu Latvijâ, paðnâvîbu skaits diez vai ies mazumâ...
zâlîte
Re: Pasnaviba
25.09.2004 16:50
Man ir nâcies runât ar pilnîgâ depresijâ iekrituðiem cilvçkiem. Tur vairs neiet runa ne par kâdu drosmi risinât problçmas, viòi vienkârði netic, ka iespçjams kaut ko mainît. Netic un viss un nav iespçjams neko ieskaidrot, tas ir vistrakâkais.
Vaiva
Re: Pasnaviba
26.09.2004 00:59
Zâlîte

Ne jau depresijâ slîgstoðie izdara paðnâvîbas, visbieþâk tie ir slimi, pat ïoti slimi cilvçciòi. Viena no tâdâm slimîbâm ir ðizofrçnija.

Ikviens no mums kâdu reizi ir juties kâ nelaimîgâkais cilvçks pasaulç, stâvçjis (pârnestâ nozîmç) kraujas malâ un domâjis, ka sliktâk vairs bût nevar. Bet izíepurojamies taèu, un vçl pasmejamies, kur prâts bija tâ plosît sevi.

Bet ar dvçseles slimniekiem ir savâdâk. Liekas, ka ârstçt ðos cilvçkus ir ïoti grûti. Neviens nevar zinât kas viòiem prâtiòâ-skâdi var nodarît gan sev , gan citiem .
riba
Re: Pasnaviba
26.09.2004 01:19
Vaiva
Vai Tu gribi teikt , ka tikai ðizofrçniíi izdara paðnâvîbas? tas protams labi, ka lasi laikrakstus, bet arî depresîvi cilvçki izdara paðnâvîbas.
nu gan
gïçvi cilvçki nedara paðnâvîbas, ja arî dara, tad iekðâ ar cerîbu, ka viòus tomçr izglâbs, kas arî vairums gadîjumos notiek.
nu gan
Re: Pasnaviba
26.09.2004 09:36
tie, kas grib izdarît paðnâvîbu (patieðâm grib!) to arî izdara. vienreiz deþûrâ bija gadîjums, kad policijas pavadîbâ atveda uz uzòemðanu paðnâvnieku, laikam vçnas bija griezis, viòð uzreiz paziòoja, ka tik un tâ grib mirt. mçs tâs rokas apkopâm un ko domâjat, viòð pamanîjâs turpat uzòemðanâ, uzíçris brîdi, kad visi novçrsa uzmanîbu, pakârâs. ðoreiz pavisam.
bet paðnâvîba ir visvieglâkais solis, kâ atrisinât savas problçmas, tâpçc arî saku, ka tas ir gïçvi.
man ðî tçma tâda tuva - ìimenç bija gadîjums, cilvçks savas problçmas atrisinâja, bet cik grûti viòa sieva gâja ar trim bçrniem, viens no kuriem bija invalîds!
Vaiva
Re: Pasnaviba
26.09.2004 11:40
Riba

Gribu teikt, ka ðizofrçniíi ir viena no paðnâvnieku grupâm. Un neko vairâk. Depresija nekad nav vientuïa, pamatâ tam tomçr ir slimîba. Un vispâr, depresijapati par sevîm jau ir slimîba. Par laikrakstiem nesapratu, liekas , ka aizvainot gribçji. Nesanâca-lasu daudz, un ne tikai lairakstus.
Re: Pasnaviba
26.09.2004 14:19
Doma par paðnâvîbu rodas brîdî, kad saproti, ka dzîve nav vienîgâ alternatîva. Doma pati par sevi nemaz nav slimîga. Tâ kâ ir skaidrs, ka nâve ir nenovçrðama, varbût ideja aiziet kad un kâ paðam tîk ðíiet pat vilinoða.
Tâds nu radîjums tas cilvçks ir - mums nepatîk lietas, ko nespçjam kontrolçt, novçrst vai vismaz precîzi prognozçt. Un nâve ir viena no ðîm lietâm.

P.S. Vçsu prâtu un filosofisku noskaòu ðajâ svçtdienas pçcpusdienâ!=)
ku!
Re: Pasnaviba
26.09.2004 14:27
Gribu piebilst ka shizofrenikji ir viena neliela grupa no tiem kas izdara pashnaaviibu.
Re: Pasnaviba
26.09.2004 14:42
Ja nerunaa par tiem pashnaavniekiem, kuri ir psihiski slimi, vai taadas mulkjiigas domas par naavi nav no bezdarbiibas, aprobezhotiibas un gara nabadziibas!?
Pasaulee ir tik daudz lietu, ko var dariit, redzeet, uzzinaat, iemaaciities, pasaule tachu ir tik skaista un kraasaina.
Bet laikam jau par pashnaaviibu domaa cilveeki, kas nemaak pashi savaa nodabaa darboties, vinji ir vitaali atkariigi no citu cilveeku klaatbuutnes un attieksmes!
Re: Pasnaviba
26.09.2004 17:20
Es arî neprotu savâ nodabâ- man vajag lîdzdalîbniekus, skatîtâjus...vai vismaz datoru:)))
susu
Re: Pasnaviba
26.09.2004 18:02
otto-tatad ja es par to domaaju tad esmu normaala!Bet,kad izdariishu,tad man ar psihi nav ok-bet tad jau buus pa veelu!
Nja 2 Dusma
Re: Pasnaviba
26.09.2004 18:12
Nu gan pateici :) , ka cilveeki kas savaa nodabaa nemaak darboties :)

Paluuk vairaaki rakstnieki nonaaveejas pashi, kas lieli dalju savas dziives savaa nodabaa sarakstiijushi visai atziitus darbus :)
Re: Pasnaviba
26.09.2004 19:07
Nja, neiet runa par shizofreenikjiem un mentaali slimiem cilveekiem!
Bet gjenialitaate jau neizsleedz shizofreeniju vai arii mums vienkaarshi negribaas atziisties, ka kaut ko nesaprotam!:)
VanGogs bija epileptikjis, un tikai tagad gudras galvas saak domaat, ka vinja darbus vareetu arii trakteet savaadaak, nekaa ar vienkaarshu - vieniem gjeenijs, otriem vienkaarshi neimponee!
riba
Re: Pasnaviba
26.09.2004 19:07
nu gan
arî manâ ìimenç'diemþçl ðî tçma ir tâda aktuâla, jo gan daþi tuvi radinieki ir to izdarîjuði, gan arî mans tçvs..
Vaiva
þçl , ka nesanâca.. , bet ja es gribçtu kâdu aizvainot atrastu labâku forumu , nebija man tâds mçríis, vienkârði tieði par ðizofrçniíiem un tiem procentiem nesen kaut kur lasîju.
Vaiva
Re: Pasnaviba
26.09.2004 19:09
Riba

Tad jau tu esi riska grupâ.
Re: Pasnaviba
26.09.2004 21:52
Vel, ja kads grib padarit pasnavibu liels lugums (domaju ka kolegi piekritis) nerijiet tabletes, kimiskas vielas, negrieziet venas, bet ludzu izmantojiet virvi. Mums darba mazak un jums vieglak )))

Re: Pasnaviba
26.09.2004 22:42
Slîcinâties arî nevajag, ðausmîgi nesmuki bûsiet:(
Re: Pasnaviba
26.09.2004 22:48
Isteniba tiesi tabletes sarities ir loti viegli. Tikai, nemot vera, ka tagad daudz kas ir uz receptem... Neko ipasu sarities nav iespejas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 15?
Ziņa: