Miokardits

Aizsāka pelexxx 

Re: Miokardits
25.02.2014 19:19
Man šķiet, ka nē, pelexxx visās tēmās daudzas lietas saprot ļoti lēni + hipohondrija + aizmirst pajautāt ārstam.
Re: Miokardits
26.02.2014 11:08
Tapec jau nav japarmet cilvekam, neesmu vainiga ka man ir izveidojusies lena domasana, un hipohondrija. Taa vieta labak vareji atstat tuksu ailiti un neko neatbildet.
Re: Miokardits
26.02.2014 12:21
Pelexxx, es Tev pilnīgi noteikti nekā nepārmetu un par Tevi nesmejos, katrs mēs esam citādi, un tas nav nekāds kauns. Gribēju paskaidrot Mazdakterim, ka tēma nav "desa".

Mazdakteris arī nekā nepārmet, jo ir mediķis tāpat kā es un zina, ka ir visādi cilvēki, bet mums te dažreiz cilvēki ākstās ar neesošām problēmām; lūdzu, saproti arī mūs, mēs cenšamies palīdzēt un domāt brīvajā laikā un darām to brīvprātīgi.
Re: Miokardits
26.02.2014 12:32
Ka to saprast tema nav "desa''? Tjipa neista tema? Bet man tiesam uzlika tadu diagnozi, neko pati neizdomaju.
Re: Miokardits
26.02.2014 12:39
Nav runa par diagnozi, tā bija mana un Mazdaktera saruna, viņam viss tagad ir skaidrs, jo es redzu IP adreses; neviens neko neapšauba, bet es jau teicu, ka te cilvēki reizēm ākstās, un tāpēc ir svarīgi saprast, kas un kā.

Par "desām" sauc tēmas, ko sāk cilvēki ar kādām īpatnībām, lai "pakavētu" citiem laiku, jo viņiem vispār nav nekādu sūdzību.

Mēģini, lūdzu, saprast. Mēs vienkārši noskaidrojam lietas.
Re: Miokardits
26.02.2014 12:49
Nu es esmu patiesa :)
Re: Miokardits
26.02.2014 13:16
Nu ok, skaidrs ar Tevi :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: