Vitamīni vīrišķībai (hormoniem)

Aizsāka miksa 

Re: Vitamīni vīrišķībai (hormoniem)
19.10.2015 00:55
Miksa, Tu pie sporta ārsta esi bijis? Šis specs varētu Tev dot padomus par fizisko slodzi un sirdi- kā labāk nomest svaru?
Re: Vitamīni vīrišķībai (hormoniem)
19.10.2015 08:53
Nu ko Jus to miksu mokat. Neies viņš pie sporta ārsta un nekačāsies, un pie dietologa visticamākais, ka neies. Es ar miksu esmu mazliet radniecīgas drvēseles un es viņu saprotu. Abi mēs esam tusnīgi, lempīgi, pusimpotenti un seksuāli norūpējušies :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vitamīni vīrišķībai (hormoniem)
19.10.2015 10:13
Nu tad problēma ir tur, ka miksa nespēj pieņemt savu tusnīgumu un slinkumu, kas ku! gadījumā ir veiksmīgi noticis.

Dzīvo un baudi!
Re: Vitamīni vīrišķībai (hormoniem)
19.10.2015 10:34
Un miksa te raksta postu pēc posta, mēs visi uzķeramies un kaut ko iesakām, mēs, babši, vispār varam uzdzīvot, jo kāpēc nepatēlot mammu un riktīgi nenostrostēt, miksa mūsu teorijām izmisīgi cīnās pretī, jo grib būt tāds, kāds ir.

Kur ir problēma?

Es domāju, ka miksa mūsos neklausīsies. Man kādreiz bija laba draudzene, kas mani centās pārveidot, mainīt manu dzīvesveidu, ieradumus, pat ģērbšanās stilu. Mūsu ceļi neizbēgami šķīrās.

Psihoterapeiti mēdz teikt, ka pie viņiem ir jāiet tiem, kas citus tur cenšas aizvilkt :)

Jautājums ir par to, kāpēc miksa te raksta, ja apmēram zina, ko mēs teiksim. Cilvēkiem patīk ieteikt :) Visiem :)

Bet miksa grib kaut ko citu. Un viņam patīk, ka viņš var strīdēties mums pretī.

Miksa, tad dari to, ko Tu gribi!
Re: Vitamīni vīrišķībai (hormoniem)
19.10.2015 12:52
Nē, ko nu es vairs... es pat līdz 90 vairs nedavelku... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: