ðizofrçnija miera periods

Aizsāka roberts 

roberts
ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 03:55
Esmu bijis psihon.slimn.4 reizes10 gadu laikâ.Pçc pçdçjâs reizes sievai ârsti teica ka iespçjams ir ðizofrçnija.Vai ir kâds tests ,metode kas konstatç ðizofrçniju.Dr.Pokrovskis nekâdu palîdzîbu nesniedza.Pateicos par sniegto informâciju.

nastix
Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 12:46
ðizofrçnija ir nopietna diagnoze, un cik man ir zinâms, ârsti to liek ar lielu uzmanîbu. ja bûtu tik viegli - ar testu diagnosticçt, tad jau psihiatriem nebûtu ko darît.
un kâdâ ziòâ tu to domâ - ka dakteris nekâdu palîdzîbu nesniedza?
Bernadeta
Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 14:00
Ko Tu îsti vçlies? Zinât, kâda ir Tava diagnoze? Vai darît ko lietas labad, lai tai slimnîcâ nebûtu vairs jâviesojas? Ja pçdçjo, ieteiktu Tev atrast labu âtrstu - privâtu psihiatru vai psihoterapeitu, ar ko konsultçties, lai nebûtu nekâdu lçkmju. Vispâr, vajag sîkâku info, kaut kas îsti ðeiten stâstâ ir neskaidrs.
roberts
Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 16:25
Protams es negribu vairs viesoties slimnîcâ.Privâts psihiâtrs ir ïoti dârgi,apmeklçjums 25ls nav pa kabatai.Problçmas bûtu arî ar uzticçðanos vai palîdzçs,pçc dabas esmu noslçgts.
Pirmâs divas reizes nokïuvu slimnîcâ jo biju saistîts ar tâdu ,,kr.org.,,jaunâ paaudze,,,,.Piedalîjos sâtana izdzîðanâ pasâkumos.
Pçdçjâs divâs reizçs spçïu automâtu dçï,gribçju izdarît paðnâvîbu.Divus gadus atpakaï zaudçju darbu, nokïuvu slimnîcâ.Gadu jau nelietoju medik.(ri
spolet,ciklodols,klonozep.)jûtos labi ,bet cik ilgi raizçjos.PALDIES.

Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 18:12
Cik zinu, dr. Taranda ARSAA nemaksaa 25 Ls. Kaut kur ap 10Ls.Varbuut aizej un aprunaajies, vinja izslaveeta kaa ljoti laba aarste ar pieredzi.

Ja gadu nelieto medikamentus, tad ja nu Tev arii ir shizofreenija, tad taa labaakaa forma.

Lai veicas!
roberts
Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 20:01
PALDIES WOMENE
nastix
Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 20:07
Varu ieteikt Dr. Kabuci un Dr. Lutumu no psihoneirolog. slimnîcas. Viòas gan strâdâ sievieðu nodaïâs, bet domâju ka par maksu var sarunât.

Lai Tev veicas!
janèiks
Re: ðizofrçnija miera periods
16.10.2004 20:41
Esmu lasîjusi ðajâ forumâ daudz labu vârdu par psihiatri Tarandu. Arî mana darba kolçìe, kas ârstçja depresiju pie viòas, bija apmierinâta.
Susurs
Re: ðizofrçnija miera periods
18.10.2004 10:20
Viziite pie dr. Tarandas maksaa ne vairaak un ne mazaak kaa 10, 80 Ls. Ljoti patiikama kaa cilveeks, kaa psihiatre - baigi daudz zaalju raksta... Par rezultaatiem nemaceeshu pateikt, veel aarsteejos :)
vai nevajadzçtu tomçr paðham aiziet un pakonsultçties, diez vai chats ir îsta vieta
ll
Re: ðizofrçnija miera periods
18.10.2004 16:57
Arii es aarsteejos pie dr.Tarandas-lielisks cilveeks,lieliska aarste un saruna ar vinju ljoti atvieglo dveeseli..Par daudzajam zaaleem ir taa,ka depresijas un citu psih.slimiibu gadiijumos ir gruuti atrast piemeerotas zaales un naakas izmeegjinaat vairaakas.Tas ir normaali.Bet ejiet droshi,vinja ir lieliska.
ll
Re: ðizofrçnija miera periods
18.10.2004 18:50
Veel.Jaani.gribu pateikt,ka nekaadas iedomas nav briesmigaakas,kaa iedomaspar kaadu kaiti,seviskji psihisku.Tad saakam sevi analizeet,skatiities uz savaam darbiibaam,gudrot..Nu un kas,kaada diagnoze-ja vari dziivot bez zaaleem,meegjini kaut shajaa faktaa atrast pozitiivo,par ko priecaaties.
Pateicies Dievam par katru dienu,katru riitu,kas Tev dots,par to,ka nav jaciesh fiziskas saapes,ka visi tuvie ir veseli un vai mazums,veel-par ko.
roberts
Re: ðizofrçnija miera periods
19.10.2004 00:51
Jaa laikam 11 ir taisnîba.Es meklçju iemeslu kaa vareeja taa notikt,vai izlaidîgs dzîves veids,varbuut iedzimts.Paldies visiem,noteikti apmeklçðu jûsuieteiktos dr..Varbût kâds zin ''Gaismas stars' mâj. lapu.

up
Re: ðizofrçnija miera periods
03.12.2004 01:06
ilze 2
Re: ðizofrçnija miera periods
04.12.2004 00:23
robert, meklç labo dzîvç, tad kad sarakstîsi uz baltas lapas vienâ stabiòâ labo un otra slikto tu apstulbsi no ta cik laba ir daudz.
es kadreiz par to ta neiestajos, bet 1x liku to izdarît vienam cilvekam un rezultats tads, ka mçs esam akli un neredzam, cik mums ir tomçr labi.jâ sliktais ir, bet ne tik daudz lai pilnîgi aizçnotu sauli un prâtu.
robert, tev pçc visa ta, kur un cik ilgi esi bijis (psih. slimnîcâ), IR SIEVA. tatad viòa tevi ïoti mîl, viòa gaida tevi un sagaida atkal no turienes. vai ne??
tu esi laimîgs, ka tev IR tada sieva, tâds cilvçks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
padomâ pats!
grieta
Re: ðizofrçnija miera periods
07.12.2004 21:20
Diagnozi uzstadija pirms 8 gadiem ,pirmo reizi esot slimnica .zales nelietoju 3 gadus un slimnica neesmu bijusi . Zimogs pamatigs . Vienu reizi runajot ar psihologu ieteica aizbraukt uz slimnicu un nonemt baiso diagnozi .Vai tadas lietas vispar notiek ,vai ir kads termins pec kura varetu spriest ,ka diagnoze varetu but nepareizi uzstadita . Ka to varetu uzzinat ?Vai varbut slimiba snauz un var paradities kaut vai pec 10 gadiem ? Loti gribetu uzzinat atbildi .
Robert, varu ieteikt paðpalîdzîbas grupas. Piemçram - anonîmie azartspçlçtâji. Var atrast caur aa.org.lv
New
Re: ðizofrçnija miera periods
30.09.2005 16:21
Robert! Uzzvani 9547289 un izstaasti savu probleemu,varbuut taa Dg.ir kljuuda!?
cc
Re: ðizofrçnija miera periods
30.09.2005 16:24
Ko vari bâzties ar savu dziednieci visâs tçmâs? Viòa gadîjumâ nav emulators?
New
Re: ðizofrçnija miera periods
30.09.2005 18:39
To cc
Vai tu gadîjumâ neesi muða cc? Tik uzmâcîga!!!!!!!!!!! :(
Vai atkal emulators=)

Ko vari bâzties ar savu dziednieci visâs tçmâs?
====
Ko nu muldi!!!!!!!!!!
cc
Re: ðizofrçnija miera periods
30.09.2005 19:07
http://www.dr.lv/forums/search.php?f=3&search=9547289&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1

no tiesas esmulators vai ârkârtîgi labs PR
dd
cc
30.09.2005 20:34
ðizofrçnija miera periods
Ko nevar sacît par tevi.
Kâda tev ir daïa, cilvçki dalâs savâ pieredzç. Sâc terorizçt tos, kas iesaka tradic.medicînas speciâlistus.
Forums: Diskusija par medicînas jautâjumiem
44. Re: Bçrns saindçjies? madara 29-09-2005 12:36
cc - kâ man patîk ðodien lamâties ! Vot stulba stulba pârpîpçjusies un pârkniebusies Tu esi. Kâ jau Tu pati zini - te raksta nemediíi, un kâ Zane ïoti labi patieca, nedrîkst ar bçrnu riskçt !!
un vçl :(
Re: ðizofrçnija miera periods
30.09.2005 20:53
Re: Bçrns saindçjies?
Autors: cc
Datums: 29-09-2005 12:17

Madara, taèu atslâbsti beidzot. Kâ jau te rakstîja - 37.9 NAV AUGSTA temperatûra, tad pat vçl temperatûru pazeminoðus medikamentus neiesaka lietot. Ja paðai bçrnu nav, tad paklusç - 5-gadnieks ïoti labi var izstâstît ko çdis, ko ne. Aizej uzpîpç vai paprasi lai kâds nokniebj.
Laine
MODERATOR!!!
01.10.2005 13:43
Re: Bçrns saindçjies?
Autors: cc
Datums: 29-09-2005 12:17

Madara, taèu atslâbsti beidzot. Kâ jau te rakstîja - 37.9 NAV AUGSTA temperatûra, tad pat vçl temperatûru pazeminoðus medikamentus neiesaka lietot. Ja paðai bçrnu nav, tad paklusç - 5-gadnieks ïoti labi var izstâstît ko çdis, ko ne. Aizej uzpîpç vai paprasi lai kâds nokniebj.
________________________________________________________

Lûdzu izvçrtçjiet, vai cilvçks ar niku ''cc'' ievçro morâles un pieklâjîbas normas, neaizskar personas godu un cieòu..!?
cc
Re: ðizofrçnija miera periods
01.10.2005 14:31
Lûdzu izvçrtçjiet, vai cilvçkam ar nikiem New, dd, nu re!, un vçl, Lainei nav personîbas dubultoðanâs un progresçjoða ðizofrçnija. Zvanît dziedniecei. Der visam un neder nekam.
Laine
Re: ðizofrçnija miera periods
01.10.2005 16:46
Lûdzu izvçrtçjiet, vai cilvçkam ar niku cc un vçl x, y, z nav personîbas dubultoðanâs un progresçjoða ðizofrçnija. Zvanît dziedniecei un psihiatrijas centram. Der visam un neder nekam.
___________

Un tas ir pats labâkais ''cc ''smadzeòu darbîbas traucçjumu pierâdîjums:

Autors: cc
Datums: 29-09-2005 12:17
Madara Aizej uzpîpç vai paprasi lai kâds nokniebj.
____________

cilvçk ''cc''! tu gribi mani izprovocçt uz marasmu...........:(((
Sorry, man tevis þçl! -)))
Un>turpini ârstçties! -)))
Re:
30.12.2005 03:39
Happy New 2006 year! [url=http://www.chooseyour.info/baseball-cap/]Baseball Cap[/url]
Re:
30.12.2005 12:45
Happy New 2006 year! [url=http://www.chooseyour.info/baseball-cap/]Baseball Cap[/url]
taa
Re: ðizofrçnija miera periods
30.12.2005 15:30
Viena man zinâma psihiatre teica, ka starp viòas pacientiem ir daudz Jaunâs paaudzes piekritçju. Varbût arî Jûsu gadîjums saistîts tieði ar ðo rituâlu, kurâ piedalîjâties. Labâk aizejiet pie kâda katoïu vai pareizticîgâ priestera, viòð jums vislabâk izstâstîs, kas ar Jums tajâ brîdî notika.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.