Bieža urinēšana.
19.10.2016 09:39
Labdien. Lūdzos pēc palīdzības!
Tātad 2 gadi atpakaļ paliku stāvoklī, kā jau visiem zināms uz grūtniecības beigām ir nereāla vēlme pēc tualetes apmeklēšanas. Taču pēc dzemdībām šī biežā skraidīšana nerimās. Un sākās arvien biežāk t.i. tiklīdz kaut kur jābrauc ir tāda sajūta, ka vajag uz tualeti, aizejot tur nekā nav - vien pāris piles, bet ir reāla sajūta.
Aizbraucu pie ginekologa, un uz sonoskopiju - ginekoloģiskas vainas nav.
Urologs arī neko īpašu pateikt nevar...
No kā tas varētu būt? No stresa? Uz nervu pamata? Citreiz liekas, ka tā ir mana iedoma, jo sēžot mājās vai vietās kur blakus ir tualete, tik biežas vajadzības nav... Kā ar to cīnīties?
Ir vēlme strādāt, bet kā lai pastrādā, ja sabiedrībā atrodoties ir tāda problēma...
Ceru uz atsauksmēm.
Man ir 25 gadi, svars 50 kg, augums 166 cm. Kafiju dzeru tikai no rīta 1x. Ēdu stabili un diezgan veselīgi.
Re: Bieža urinēšana.
19.10.2016 13:00
Kas ir urīna analīzēs?
Re: Bieža urinēšana.
19.10.2016 13:10
Urīna analīzes ir labas, arī uzsējumā ar mikrofloru neko neatrada...
Re: Bieža urinēšana.
19.10.2016 17:32
Jāatrod labs urologs. Tas ir cistīts.Manuprāt.
Re: Bieža urinēšana.
19.10.2016 19:26
Biju pie ģimenes ārstes, viņa nosūtīja uz E.Gulbja laborotoriju uz parasto urīna analīzi ar stripu un uzsējumu ar mikrofloru.
Analīzes ar stripu esot normā, tikai cik es salīdzinaju ar internetā ievietotajām normām mans Īpatnējais svars ir 1,025 un Reakcija pH 5.0...
Izmantotais avots bija: http://www.draugiem.lv/centrala.laboratorija/news/post/Urina-analize_13537799

Uzsējumā rezultāts bija: corynebacterium sp. - 10*4 pakāpē cfu/ml. Uz ko dr. atbildēja, ka viss esot kārtībā, šī baktērija pazūdot, ārstēšana nav nepieciešama.

Jautāju, kas varētu būt par vainu biežajai vēlmei uz tualeti, teica, ka nevarot izskaidrot, uz nervu pamata tas nekādīgi nevarot būt un iespējams pēc dzemdībām muskulatūra esot izstaipīta. Tas arī viss. Tālākus nosūtījumus neparedzēja un neesot nepieciešams....

Vai vnk dr daudz darba, lai sāktu ņemties ar mani? Pilns kabinets skolēnu un pensionāru... Mainīt dokus???
Re: Bieža urinēšana.
21.10.2016 14:10
Pacelšu tēmu: Tikko salasījos internetā - varbūt man varētu būt pāraktīvs urīnpūslis/kairināta urīnpūšļa sindroms?
Visur raksta, ka analīzes rādīs labas, bet simptomi ir visi mani iepriekš minētie!
Bet kā ar to cīnīties? Kā ārstēt?
Re: Bieža urinēšana.
21.10.2016 16:30
Man ir līdzīga kaite. Sākās viss ar cistitu. To izarsteju. Taču sajūtas, ka kāds lēkā pa manu pūsli ka pa batutu, palika. It sevišķi vakaros, kad dodos pie miera.
Analizes perfektas. Arī uzdejot urīnā neko neatrod...
Pierakstījos uz usg urinpuslim...
Re: Bieža urinēšana.
21.10.2016 19:44
Hr cistīts vai uretrīts vienmēr atstāj kādas sekas. Sevišķi vakaros ,kad citu nav ko darīt un sākam "ieklausīties" sevī.
Parunāt par to ar ģimenes ārstu vai urologu. Ir antihistamīni, spazmolītikas un nomierinošie. Vēl ir zāļu sieviņas. Piemēram"Mārītes zālītes" Tukumā
Cieņā..
Moljers
Re: Bieža urinēšana.
21.10.2016 20:16
Ja ir runa par urologiem , meklejiet dr Pilsetnieci, vinas specializacija meitenu urīnpūšļi
Re: Bieža urinēšana.
22.10.2016 16:02
Es lasīju kādas ir pazīmes cistītam un kādas Neiroloģiskajam urīnpūslim - cistītam galvenā raksturīgā pazīme ir beidzot urinēt, rodas asas sāpes, kuru man nav. Un vakaros un vispār sēžot mājās, savā vidē es uz wc neskraidu tik bieži kā atrodoties sabiedriskā vietā.
Bet izlasot rakstu par neiroloģisko urīpūsli, secināju, ka visdrīzāk man ir tā kaite, jo nav sāpju ne nieru apvidū, ne vēdera lejas daļā, ne urinējot viss ir normā tik tā biežā vajadzība sabiedriskās vietās: tātad pēc raksta izlasīšanas, sapratu, ka pār manu galvu dominē urīnpūslis :D Esot saspringta, uztraucoties, ka tik nu nevaidzētu uz wc, urīnpūslis automātiski liek domāt, ka vajag arī, bet aizejot uz wc nevajag nemaz... Bija minēts, ka šādam gadījumam ir labas recepšu zāles DRIPTANE, kuras atslābina urīnpūšļa sieniņas un izzūd tā sajūta, ka vajag uz wc, līdz ar to cilvēks vnk pārtrauc to biežo skraidīšanu. Bet kā lai es dabūju tās zāles, ja mana ģ.ārste saka, ka tā nevar būt? Ka īsti tāda neiroloģiska urīnpūšļa nav un man esot labas analīzes... Bet tajā rakstā bija skaidri teikts, ka analīzes uzrādīs labas, jo vaina ir nervu sistēmā, kas kombinējas ar šo urīnpūšļa kaiti.....
Re: Bieža urinēšana.
22.10.2016 18:43
Pie Pilsetnieces ARSa gara rinda... Bet jā, esot laba. Varbūt kāds zina, kur pie viņas īsāka rinda?
Re: Bieža urinēšana.
22.10.2016 19:24
Kur īsāka rinda - google.lv. Meklējam, zvanam, jautājam. Laba uroloģe pa urīnpūšliem ir arī N.Bozotova.
labais
Re: Bieža urinēšana.
22.10.2016 22:44
deedey, analīzes nav tik labas un to kas nav normā, Tu jau esi pamanījusi, ir ļoti liela iespēja ka tieši tas arī ir problēmas cēlonis lai gan nevar to tik droši arī apgalvot bet tomēŗ- vispirms vajadzētu dabūt normālus cipoarus un tad redzētu .Sevišķi normai neatbilst otrais paramers ko Tu minēji.
Re: Bieža urinēšana.
20.09.2019 19:59
Sveiki, vai tikāt ar savu problēmu galā un kā? Vienkārši pats tagad esmu saskāries ar tieši tādu pašu lietu.
Re: Bieža urinēšana.
04.10.2019 00:08
lily sieviete vai vīrietis. Vecums, augums svars.?
Gaiļos nupat lasīju ir speci par kairinātu urīnpusli.
Man izrakstīja Zevesin 5 mg. Kā svētais ūdens.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 23?
Ziņa: