Sāp ausis bet nav iekaisuma

Aizsāka Phipha 

...un zilumi bija pēc operācijas....tagad vinu nav...piedodiet rakstu no telefona nez kadel tas man nelauj garus tekstus rakstīt...
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 20:17
Nav nekas slikts ka nav vienā postā, kaut trijos bet vēlams vienkopus. Vispār- ja kakls arī sāp tad tas var nebūt no zoba. Es pie līdzīgām problēmām dzēru ilgi sodu, sulas un pārskābi, konkrēti auss iekaisa un liela nozīme nav vai lors redz iekaisumu vai neredz, vēl man bija samērā daudz problēmas. Ko tas dod? Tas visai gari rakstīt. Bet pie tādiem neskaidriem iekaisumiem varētu palīdzēt ja tā saprātīgi dara.
...labais.....kas tad tāds saprātīgs man būtu jāizdara??? To jau arī gribētu noskaidrot!!!! Es pēc lora ieteikumiem dzeru omeprozolu, tikai kakls uzvedas ka grib te sap , te nesap, te atkal ņem un sāp...pēdējā laikā normālas temp. dzērienu dzert nevaru, jo kairina kaklu, dzeru labāk siltu...parunāt skaļāk nevaru, jo sāp kakls tad....kakls atlaiž par to auss par sevi atgādina...un tā riņķa dancis...spēka nav...
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 20:48
Ar saprātīgi bij domāts - bez steigas, pamazām palielinot devas un pacietīgi bet- Tu laikam dzer zāles pret lielu kuņģa skābes daudzumu,tas būtu omeprozolu, ja es pareizi saprotu,ja? Bet- vispār to visu var izdarīt tikai ar sulām vien,tas ir tāds saudzīgāks variants, tikai saproti- tas nav viegli jo sulas ir jāspiež un daudz. Stress liels arī ir tev jeb es kļūdos?
....jā, dzeru omeprozolu...un tagad jau stress patiešām ir!!! Arī bez slimošanas stress pastāv, jo esmu daudzbērnu mamma...un šís urbjošās sāpes mani ir piebeigušas...
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 21:48
Es jau uzrakstīju kas var palīdzēt un noteikti palīdzēs ja Tu to darīsi, vienīgi sulas jāspiež visai daudz un parasti to grib drusku noīsināt, bet citādi- ja esi tādā bezizejā kā raksti ka sāp un jau stress un depresija,tad drusku es Tev varu piepalīdzēt ar padomu pa e pastu labais1961@inbox.lv jo nu ko lai dara....Par ausi jāpadomā - es vispār esmu pilinājis kampareļļu ko mūsdienās vairs neatzīst, es uzreiz tā pat nepateikšu ar ko var aizvietot ja tā nepatīk vai neliekas droši. Nu-es laikam padzertu tomēr kādus pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļus bet sen jau neko vairs neesmu dzēris, laikam pat Volteren smēri ap ausi kādreiz smērēju. Iespējams ka tas nav labākais variants,to var apdomāt, es vnk tagad lietoju pilnīgi citas metodes,nekādus olprazolam vai kko tādu.
Labais...es uzrakstīju uz e pastu.
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 22:38
Nezinu kapēc bet nekas nav atnācis,varbūt pārbaudi uz kādu adresi aizsūtīji- pauzes , mazie burti utml. labais1961@inbox.lv
....ha, nu ja!!! Ne tur aizsūtīju!!! Tagad gan šķiet, ka aizsūtīju uz īsto!
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
26.11.2016 12:52
Tev nav neviens, kas palīdz ikdienā?
....Runcene....nē nav! Vēl vairāk viss ir uzkrauts man, cenšos daru un par to, ka slikti sāku justies un netikt galā ar darbiem, dabonu pārmetumus un sanāk tā, ka esmu vainīga....saprotu, ka esmu izdegusi, nav vairs spēka, bet gribās vismaz fiziski labi justies...
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
26.11.2016 15:13
Bet tās fiziskās sliktās jušanās var būt no izdegšanas.

Man vienmēr ir aizdomas uz šo, kad cilvēkiem ir daudz neskaidru sūdzību.

Un kas ar pārmetējiem? Nevar kaut kā atšūt? Saprotu, ka mazliet dumjš jautājums, bet cilvēki bieži izdeg nevis no fiziskas slodzes, bet no piļīšanas.
....jā, droši vien, ka tā būtu jādara...bet kā vienmēr ir cerība, ka cilvēks mainīsies un bērni, īrētas telpas, nav kur isti aiziet...un tad doma kā tikšu galā utt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: